Podstúpili ste abdominoplastiku?

hviezdicka2409
28. máj 2020

ahojte. Som mamička dvoch krasnych zdravych deti za co som neskutocne rada ale...... moje telo utrpelo neskutocne zmeny a trvale nasledky. Mam 2 deti medzi ktorymi je 13m rozdiel. Takze moje telo sa nestihlo ani spamatat a uz som bola.znova tehotna. Takze moja otazka je podstupila niektora ABDOMINOPLASTIKA - plastiku brucha. Pocas tehotenstiev som priprala 25kg a 20kg. Nieco som schudla samozrejme uz nie vsetko ale aj tak mam nepekne a ovysnutee brusko. Ak niekto podstupil viete mi napisat postup od zaciatku az po operaciu a aj cas po nej? Pripadne foto pred a po?Ako to prebiehalo? Cena? Pripadne ak viete na zaklade osobnej skusenosti odporucit niekoho v okoli BA? Dakujem

lenvam
29. máj 2020

Ja sa tu 📌ešte ma len čaká konzultácia sa mi to posunulo kôli corone

juhseverzapad
29. máj 2020

Ja som bola, ale mne to urobili zadarmo, respektíve mi to uhradila poisťovňa.

lenvam
29. máj 2020

@juhseverzapad ak sa smiem opýtať ako si to vybavovala?lebo ja to chcem riešiť kôli bolestiam ako áno aj koža je natiahnutá dcéra vazula 5kg ale to by ma až tak netrápilo ako to že sa nomezem normálne obliecť lebo ma to boli

juhseverzapad
29. máj 2020

@lenvam Išla som k obvodnej a tá má poslala na chirurgiu. Doktor má vyšetril aj hneď objednal na operáciu. Nemám síce originál plastiku, mám jazvu na bruchu, ale už nevypadám ako tehotná 😃

lenvam
29. máj 2020

@juhseverzapad hej tak k obvodakovi?lebo som nevedela že či na gyndu či kam najskôr a to si šla že si mala bolesti alebo ako?lebo ja mám aj takú bolestivú hrčku pri pupku že niekedy ma to tak začne bolieť až sa nejdem nadýchnuť.no proste celé zle a jazva?aj keby som ju mala do +cez brucho tak na to netankuje po tomto všetkom😆

juhseverzapad
29. máj 2020

Ja som nemala bolesti iba som vyzerala ako v 5 mesiaci.

lenvam
29. máj 2020

@juhseverzapad aha.diky moc za info

lucyluv
29. máj 2020

@juhseverzapad ako dlho po porode si to zacala riesit?

juhseverzapad
29. máj 2020

@lucyluv Malí mali cca 18 mesiacov.

lucka1022
4. mar 2024

@juhseverzapad na základe čoho prosím bol zakrok preplateny?