Polygynax - vedľajšie účinky a snažilkovanie

bibinocka
2. aug 2013

Baby uzival ste niektora polygynax vag.tabletky a ci ste mala niektora vedlajsie ucinky.Bo teraz sa snazie o druhe babo a bojim sa ze to moze uskodit. ☹

yanielka
2. aug 2013

mne to predpisal gynekolog aj pocas tehu, ale nebrala som ich, pomol mi rosalgin

bibinocka
autor
2. aug 2013

@yanielka Bo ja mam bolesti v podbrusku a v krizoch a nechapem prco mi predpisal tie antibiotika.Mala si nejake bolesti;

simca06022011
2. aug 2013

ja som mala polygynax mozno aj 3x uz, nikdy mi z nich nic nebolo a pomohli viac ako hocijake normalne tablety. Dava sa to pri roznych zapaloch, aj mocovych aj gynekologickych, aj napr. pri vytokoch..

yanielka
2. aug 2013

ja som mal iba vytok v tehotenstve taky divny najprv dal macmiror zabralo na chvilu a opat aj kultivacie vysli negativne tak neviem naco mi to predpisal, bolesti som nemala.......tak ho donut nech ti urobi kultivaciu naco sa budes zbytocne pchat liekmi???? ked tak vyskusaj najprv nieco volnopredajne canesten alebo ten rosalgin roztok a donut lekara nech ti urobi kultivaciu @bibinocka

bibinocka
autor
2. aug 2013

@yanielka ved ja tam zavolam a nech mi spravy,bo zbytocne sa nebudem napchavat do seba antibotika.Aj ja mam take divne vytoky a dnes som bola u neho stym ze mam bolesti v podbruskju a v krizoch a nic mi nenasiel.ani mi nespravil kultivaciu a povedal ze mam mykozu.Neviem ako ju mozem mat ked ma nic nepali a ani nesvrbi v posve.

bibinocka
autor
2. aug 2013

@simca06022011 ja mam vytok,len mna bolia krize v podbrusku.A bojim a to teraz brat kedze sme v stadiu oplodnenia,proste sa snazime o babo.

simca06022011
2. aug 2013

@bibinocka pdla mna ti v stadiu oplodnenia skor uskodi zapal, ktory evidentne mas, kedze ta boli podbrusko a krize a mas k tomu vytok, len nevinne to nebude... tak chvilu vydrzte, doberies a idete dalej, neviem co je na tom na nepochopenie... ci radsej nech sa to zhorsi a potom sa to bude uz za tehotenstva riesit? ;) Alebo prediskutuj tie kultivacie + jasne, rozbor mocu...

bibinocka
autor
2. aug 2013

@simca06022011 asi najskor vyskusam canesten combi a uvidim.

simca06022011
2. aug 2013

@bibinocka no skus, ale ten je na mykozu a zapal ani nic ine to nevylieci

linka
2. aug 2013

@bibinocka polygynax su najlepsie vag.tablety,vyliecili mi dlhodobe problemy s bakteriami v posve,aj mykozu,ziadne neziaduce ucinky,ani vplyv na to,ze sa snazite...

bibinocka
autor
2. aug 2013

@linka ahoj ty si to brala aj ked ste sa snizili o babetko?

bibinocka
autor
2. aug 2013

@linka bo tu su silne antibiotika

bibinocka
autor
2. aug 2013

@linka mna ale bolelo v podbrusku a krize,uz ma nic neboli tak neviem ci ich brat alebo ne ☹