Pomalé spermie

jozef7886
19. sep 2013

ahojte vie niekto poradit nieco dobre na pomale spermie?nieco co aj Vam pomohlo .dakujem 🙂

awalancha3
19. sep 2013

surova, ziva strava, najmenej jeden rok..... omladnes, ozdravies ´a hlavne sa "uzdravia" aj spermie (cestou chemie- lieky, umele vitaminy, by som nesla) Zalezi na to, ako velmi to chceš. Vygoogli si raw strava

jozef7886
autor
20. sep 2013

@awalancha3 dakujem za radu no ak nechcem uz cakat dalsi rok?

awalancha3
23. sep 2013

@jozef7886 ..no.. ale ty ten dalsi rok s takýmto pristupom asi budes cakat- a premrhas ho... obaja, ty aj partnerka by ste sa mali dat na raw stravu, pretoze co moze byt vacsou motiváciou ako tuzba po dietatku-- lekársky, laicky, logicky.... jedine čo ti ozdraví spermie je ozdravenie celeho tvojho tela.....Co je to jeden rok? to preleti.....Zial neexistuje nič také, akože aha tu je zazračný čínsky korienok a ked ho zmiesas so xanaxom a pomletými kridlami netopiera zázračne ti to oživí spermie......Nemyslim to v zlom, radim najlepsie ako viem.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jozef7886
autor
24. sep 2013

@awalancha3 dakujem nic ine neostava len teda skusit to 🙂

awalancha3
24. sep 2013

@fidka79 .......nemám rada také názory ako máš ty... ani nie z hladiska obsahu, ako skor z aspektu kontextu............Panovi som poradila dobre, najlepsie ako sa vobec dá, a ty si si z toho "vydedukovala" niečo čo vobec zamýšlané nebolo... napr, ze odporucam aby pán bol navzdy na raw, aby ich este nenarodene deti boli dozivotne na raw a podobne..... a propos nie je všeobecne uznávaný odborný názor na to, či je človek vo svojej podstate masozravec, bylinožravec, vsežravec či frugivor.....ale ty, samozrejme už vieš tu "nepochybne správnu" odpoved;
že si počala obe deti na prvý šup a pri "normánej" strave......a čo je na tom záslužné, co to dokazuje?
a na záver, hadať sa nemienim, pretože v tomto je osud a život enormne spravodlivý.........kazdy si je strojcom svojho šťastia (zdravia)... ja len naozaj suhlasim s tou starou nemennou antickou pravdou- POTRAVA NECH JE VASIM LIEKOM

awalancha3
24. sep 2013

@jozef7886 ...len si to dobre nastuduj....... a ked bude dietatko v brusku, tak sa sam rozhodnes ako sa budes dalej stravovať.... ver mi, strava ti nepomoze, ked ti zralok odkusne ruku, alebo ked si zlomis nohu..niekde je naozaj potrebný lekársky zákrok, ale na tvoj problém treba najprv toto....lekar ti aj tak povie, ze sa mas zacat zdravsie stravovat, obliekat len bavlnene pradlo, pohyb na cerstvom vzduchu, nejest korenene, presolené a podobne..a predpise chemicke vitamíny... 🙂)) Ja to vlastne hovorim to iste, ale ponukam zdravsiu a neporovnatelne ucinnejsiu cestu... ten rok to vydrzis....Tak sa drz a zelam co najskor pohyblive mršky..

jozef7886
autor
25. sep 2013

@awalancha3 dakujem

obcansr
25. sep 2013

@jozef7886 mojmu kamošovi poradili aj vitamín E ten je tiež dobrý na pomalé spermie

vyskocka
26. sep 2013

my mame podobny problem, manzel uziva fertility blend ide sa objednat na kontrolny spermiogram mozem dat potom info ci zabralo

jozef7886
autor
27. sep 2013

@vyskocka super budem rad

vyskocka
13. nov 2013

@jozef7886 tak nie je to este normospermia ale vysledky sa podstatne zlepsili morfologia z 40% na 50% pohyblivost z 35% a+b na 60% a+b, z oligoasthenoteratozoospermie je uz oligozoospermia, snad sa uz zadari 🙂

mamazem
1. dec 2013

Kotvičník, smillax - čaje alebo tinktúry. Vynikajúce bylinky na rozpohybovanie spermií. No a životospráva, pravdaže.