Popôrodný sťahovací pás po cisárskom

27. aug 2022

Ahojte. Som 5 týždňov po cisárskom a podbrusko mám stále väčšie. V podstate to vyzerá akoby som mala.brusko rozdelené na dve časti,lebo bruško sa stiahli a podbrusko nie. Je to ok? Rozmýšľam nad sťahovacim poporodnym pásom, ale neviem od kedy sa môže ,keďže niesom po spontánnom ale cisárskom. Pomohol niektorej z vás a upravilo sa bruško vďaka pásu? Ako dlho ste ho nosili?

ligyakovak_gmail
27. aug 2022

Ahoj, mne to bolo neprijemne. Brucho sa stiahlo az po 1m od sekcie. Osobne by som ho uz nekupovala. Odporucam spanie(ak to vobec ide) na bruchou. Ak sa ti nezda rana a brucho a mas moznost tak urcite treba riesit s fyzio. Mne sa npr rana nevybielila ani po roku a to ju pravidelne masirujem

rodinka
27. aug 2022

Ahojte ja som tiež po cisárskom už ale 5 mesiacov.. Ja mam zase pod bruško ok ale potom mi ide akoby taky malý kopček (prepáčte neviem vysvetliť) fakt malý ale vidím to bruško neviem ci to tak zostalo z toho ze bolo to brucho rezané lebo fakt nejem veľa žeby som pribrala..
@ligyakovak_gmail myslíš ze aj mne by pomohlo spat na brušku? Alebo už asi nie?? Alebo skôr brušáky ďakujem moc

autor
27. aug 2022

@rodinka také akoby vypukliny mám aj ja..presne pri rane

zuzuliennka1
27. aug 2022

@rodinka to moze byt diastaza. nekupuj radsej ziadne pasy, najdi si fyzioterapeuta, nech sa na to pozrie a poradi cviky, aby si si viac neublizila, ako si pomohla