Posunutá ovulácia

7. feb 2022

Ahojte
V nedeľu 6.2 som mala dostať menštruáciu. Nechránený styk sme mali 5.2 teda deň pred očakávanou MS. Ešte mi menzes neprišiel a tak ma zaujíma, či sa mohlo stať, že sa mi posunula ovulácia a teda príde neskôr (v prípade vôbec ak som práve cez tú posunutú ovuláciu otehotnela)?

kvetinka719
7. feb 2022

Samozrejme, je to možné, že si mala posunutú ovu a otehotnela

autor
7. feb 2022

@kvetinka719 A kedy skúsiť test? Hovorí sa, že v deň vynechanej menštruácie to už má ukázať ale v mojom prípade je to len deň po styku

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. feb 2022

@mauduska Nie. Bol pracovne preč tak keď došiel domov sme narýchlo využili ten 1 deň a teda toho 6tého som už čakala na menštruáciu. Môže mi meškať z rôzných dôvodov len najprv chcem vylúčiť tehu, preto ma zaujíma kedy skúsiť test ak nepríde 🙂

bebotka
7. feb 2022

Mešká ti jeden deň, ak by si mala ostať tehotná z toho 5 februára, tak by si musela mať posunutú ovuláciu až o dva týždne a tým pádom si môže robiť test až o dva týždne aby si mala akú takú čiarku, ale podľa mňa je to nereálne.

mauduska
7. feb 2022

no to by sa ti musela ovulácia posunúť o 2 týždne, čo je dosť veľa. To by si musela byt predtym v nejakom hroznom strese alebo niečo podobné, mať dietu, nejaké lieky možno, ale to nepredpokladám. Ak si náhodou otehotnela, tak testuj až o 2 týždne - teda ak dovtedy nedostaneš menzes