Posunutie menštruácie o 3 dni

arianna25
2. aug 2020

Ahoj mile zienky, chcem sa spytat, priblizne v piatok mam dostat menstruaciu, ale ideme na vikendovy pobyt a chcem si ju posunut o tri dni, ale neviem ci mi vie dat gynekolog takto na pislednu chvilu nejake lieky. Mate s tymto skusenost? Raz som uz mala nejske hormony pred 2 rokmi, ale to som vedela ovela skor ze budem cestovat, ale neviem ci su take nejake "sos" lieky. Pytam sa aby som vedela ci sa mam zajtra objednat u doktora. Dakujem a pekny den prajem.

kovacikovakristina
2. aug 2020

Noretistheron Beries 3 dni pred očakávanou ms

zuzanka.zuzu
2. aug 2020

Noretistheron vieš zobrať dokonca aj počas už rozbehnutej a zastaví sa do cca 1 dňa (pre mňa to bolo akútne kvôli inému zákroku) - ale si zober, že ako rýchle vie telo "zastaviť", tak aké sr*čky musí obsahovať 😨 keď som prestala brať, tak tá čo prišla potom bol HOROR (ja som si ľahla do vane a proste ležala v nej lebo som nestíhala meniť vložky - pričom mne vydržal aj obyč. tampon cca 4 hodiny počas najsilnejšej)

arianna25
autor
2. aug 2020

No presne si spominam ze norethosteron to bol ano. V tom obdobi sme sa s priatelom smazili o babatko a potom som uz po vysadeni nedostala menstruaciu lebo som bola tehotna ako som zistila po navrate z dovolenky. Zaujimave bolo, ze som ho brala any som dostala menstruaciu skor, este pred dovolenkou, menstuacia nikde, isli sme na dovolenku, menstruacia nikde...posledne tri dni mi bolo zle, myslela som si ze z ladovych kociek v drinku. Az doma som si urobila testik 😄
Takze takuto mam skusenost zatial 😊
Som rada ze si to budem moct posunut, lebo fakt by to bolo velmi neprijemne a otravne mat svoje dni pri vode. Radsej potom na dalsi pondelok pretrpim to co pride. Tak teda uz viem ze sa mozem objednat k Dr. a nebude na mna pozerat divne ze chcem taketo cary mary. Dakujem za radu dievcata 😊