Potím sa na zadku

aalzbetkaa
15. júl 2018

Dobrý deň ...mám taký problém ze keď v práci dlhšie sedím (pracujem ako kontrolórka v jednom závode) a postavím sa, tak mám Trocha mokrý zadok ..strašne sa potím a hlavne teraz v lete....vyzerá to ako keby som sa pocurala...neviem čo mám robit, a to či mám na sebe leginy alebo monterky..máte alebo mali ste niektorá niečo podobné? Vďaka za každú jednu odpoveď.

silvi70
15. júl 2018

@aalzbetkaa, ak máš koženú/koženkovú stoličku, skús na ňu dať nejakú podložku - predávajú rôzne typy, skús sa poradiť v špecializovanom obchode...

jeltica
15. júl 2018

Je leto, kazdy sa poti... Skús si davat nohavice, ktore su z nejakych prirodnejsich materialov, ziadne umeliny aby prepustali vzduch a ak mas kozennu sedacku ako pisala silvi tak si tam kup nejaky podsedak

chantalka86
15. júl 2018

@aalzbetkaa vyznie to divne ale mozes si dat na stehna z vnutornej strany deodorant, mozno aj na sedaciu cast. Niektore zeny si davaju na prsia ako su tie zahyby zo spodu. Neviem vsak do akej miery do bude ucinne, urcite by som zvazila aj kombinaciu prvych dvoch rad.

majkapatko
15. júl 2018

Skus nosit intimky (tie take mini-vlozky na kazdy den). Cast potu zachytia.

suzie28
15. júl 2018

Puder na detský zadok pomáha proti poteniu v oblasti genitálii ....

miriam11
16. júl 2018

@aalzbetkaa mne to tiez pripada, ze je to materialom na stolicke, skus ten podsedak.

montemotherone
17. júl 2018

@aalzbetkaa súhlas že treba dbať na vyložene bavlnené, alebo ešte lepšie ľanové oblečenie. Ak je stolička kožená, plastová, koženková, šupni si tam normálne froté uterák 😉

aalzbetkaa
autor
17. júl 2018

Ďakujem za rady baby 🙂