Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo mám fľaky na stehne?

19janett19
1. feb 2016

Dobrý deň. Už dlho mám na stehnách strie no pred časom zfialoveli. Neviem čo mám robiť a ani prečo ich mám keď mám 17 a ešte nikdy som nerodila ani som nebola tehotná. Za každú radu ďakujem a pripájam foto.

cobisko
1. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

to moze byt nahlym schudnutim alebo pribratim :/

katrin21
1. feb 2016

neda sa s tym robit nic... casom to vybledne.... skus si akurat tak pokozku viacej premastovat napr. po kupani..ale strie su bezna vec, ma ich aj moja 15r dcera napr. na zadku, hoci ich nema cervene, ale nejake ma... a to je chuducka ...jednoducho koza popraska, ked sa viacej napne napr. ked sa zena zaobluje...

silvusinka353
1. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

strie ma snad kazdy..

erika161
1. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

hlavne si to vela kremuj

seahorse27
1. feb 2016

Asi dost vela naraz pribrala/narastla a koza nestacila reagovat. Tie fialove strie su nove. Treba to natierat kremom alebo olejom na strie, po case vyblednu. Btw strie nevznikaju len pocas tehotenstva 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli