Prehliadka u gynekológa

18. aug 2023

Ahojte potrebovala by som pomôcť mám 15 ale frajera mať nemozem keby ma mama náhodou zobrala ku doktorovi vie zistiť že už panna niesom a s čím to bolo lebo ja som ešte pohlavný styk nemala ale pri (masturbácii) som si mám pocit blanu pretrhla je mi to trápne ale bola som dosť hlboko možno to je s tampónov ja fakt neviem a neviem či by mi mama uverila že to nebol fakt niaky chlapec prosim rady.

jj298
18. aug 2023

Niaky? Neverim ze tolko ludi pouziva toto slovo v tomto tvare. Podla mna si ta ista osoba tu furt robi srandu.

bluemoon24
18. aug 2023

Pokud si to dobre pamatuju, tak gynekolog se zepta jestli jsi nebo nejsi panna a kdyz reknes, ze jsi, tak vysetreni probiha pomoci ultrazvuku pres bricho. Ale jinak nektere zeny maji panenskou blanu tak tenkou, ze jim praskne sama pri sportu. Na co potrebujes vlastne na gyndu, kdyz nemas sex?

rebrambora
18. aug 2023

Blana, ak nieje nejak extra pevna sa moze pretrhnut aj malym detom... Ja som sa napr napichla na plot.
Ak nemas tazkosti, tak tam nepotrebujes este ist.

zuzap33
18. aug 2023

@bluemoon24 moze mat gynekologicke problemy, zapal, vytok, nepravidelnosti, preventiva Ved su aj detski gyn. To tam chodia len zeny, ktore maju sex? Neskutocne... 🙈

maranta_leuconeura
18. aug 2023

Panenska blana vobec nehovori o tom ci si mala sex. Rovnako z nej nemusis ani krvacat. Mohla si o nu prist uz davno ako ti vyssie pisu alebo si ju vobec nemusela mat. Snad je gynekolog normalny a nezije v minulosti, ze by to riesil. Ked mu povies ze si panna vysetri ta prstami cez konecnik a ultrazvukom cez brucho