Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prekonala som potrat. Čo to je?

marionelka
25. jan 2013

už dlhšie sa citim slaba a je mi zle,vnutorne sa trasiem a vsetko ma boli .Mám hnedí vitok a menštruasiu som mala taku uplne zvlaštnu .Meškala mi, bola bolestiva a ružovkastej farby . V oblasti vaječnikov citim akoby ma kopala elektrina .Bola som u lekárky obvodnej a ta mi povedala že nech idem na ženské ,lebo to asi bude prekonani potrat.Neviem či je to iste ,ale asi pred mesiacom som robila tehot,test a ten my visiel že som tehotna o 3 dni som robila znova a už som nebola tak som si myslela že bol teh.test zlý .kedže som menštruaciu dostala len o 2 tyž.neskôr. dakujem za radu

lea641981
25. jan 2013

obvodnej?gynekologovi chod 😕

pumka
25. jan 2013

tak pozor moja!!už ked ti vyšiel ten test,mala si íst ku ženskému lekárovi!po prekonaní potratu sa musí maternica vyčistit,aby si nedostala sepsu! a to urobí len gynekolog,mohli tam ostat nejaké zvyšky budúceho plodu,preto sa to musí vyčistit,môže byt z toho aj zápal vaječníkov,nemáš teplotu?čím skôr k lekárovi,ked aj na pohotovost! to je moja rada..drž sa 🙂

andrejka1983
25. jan 2013

určite chod ku gynekologovi, možeš dostat otravu krvi ....nemaš čo čakat, toto nie je nádcha alebo kašel 😅 , toto je možno mŕtvy plod v tvojom tele....tak s tým niečo rob!!!, 😨 😕 už s tým pozitívnym testom by som išla ku gynekológovi....

marduliena
25. jan 2013

Maju pravdu aby si išla k doktorovi čím skôr,ak je to mrtvi plod a maš potrat musia ta vyčistit .Otrava krvi môže byt nečakaj a chod.

maggie37
25. jan 2013

Moja chceme ti len dobre, okamžite na pohotovosť, lebo môžeš ohroziť sama seba a to určite nechceš...

alka221
25. jan 2013

okamzite na gyndu..

cerez
25. jan 2013

Tak s týmto nie je žiadna sranda. Chce to lekára a okamžite.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli