Prerušovaný styk verzus neplodnosť

glow1
24. okt 2016

Ahojte,chcem sa poradiť. Mám 22. S priatelom sme spolu 5rokov,sex 4 roky. Priatel pracuje vo Viedni ciže sme spolu najmä víkendy (mimo toho samozrejme aj iné dni ,ako kedy) Spávame spolu bez ochrany,urobí sa raz MIMO mňa, ale o pár minút ideme hneď aj druhé kolo (bez toho aby išiel na WC alebo pod). Môžem byť napr.neplodná alebo pod.keď v tak mladom veku som za ten čas ešte neotehotnela? alebo naozaj stačí aby sa neurobil do mňa? O babo sa nesnažime ale ani sa nebranime,preto ma to zaujíma.

ivec16
24. okt 2016

@glow1 ak sa nebranite, preco to robi mimo? az to budete robit poriadne a dost casto a v spravne dni, a tebe sa do 1 roka nepodari otehotniet, potom si mozes zacat klast taketo otazky, popripade zajst na odborne vysetrenie...

sibalka21
24. okt 2016

@glow1 Cooo? :D Prepac ale to co je za otazku, ze ako je mozne ze si v takom mladom veku este neostala tehu? Ved ked chces otehotniet nech to dava do teba....Ved sa nerobi do teba, cize je minimalna pravdepodobnost ze by si ostala tehotna... Ja mam prerusovany sex 5 rokov koli tomu ze tehotna nechcem byt, nie preto ze by som chcela otehotniet :D ... Niektorym babam sa nedari otehu aj ked sa do nich priatel robi tri krat denne a su zdrave, cize teoreticky nemas byt z coho tehotna 🙂 Ak sa vam nebude darit 1rok mozes si zacat mysliet ze si neplodna...

pribinak
24. okt 2016

Tuto otazku by som dala prečítať všetkým co su proti sexuálnej výchove na školách

glow1
autor
24. okt 2016

@sibalka21 písala som že sa nesnažime ale ani nebranime tomu. iba som sa nad tým zamyslela.lebo podla kamarátky nie je možne aby som za ten čas pri takomto sexe neotehotnela. sice sa neurobi do mňa ale pre druhym kolom sa nejde ani umyť a ani nejde na wc. čiže to na ňom ešte ostane.

sibalka21
24. okt 2016

@glow1 Aha tak povec kamaratke ze mozne to je a koli tomu sa prevadza prerusovany sex, aby zena neotehotnela :D Su tu zeny ktore maju prerusovany sex aj 7-10 rokov a neotehotneli... Ani moj sa neumyje pred druhym kolom ani pred tretim a tehu niesom... Zevraj sa tu najdu baby ktore takto otehotneli ale ja taku osobne nepoznam, a hovorim z vlastnej skusenosti.... Cize podla mojho nazoru je uuuplne normalne ze niesi tehotna :D

smajla27
24. okt 2016

@glow1 pozdrav kamaratku a odporucam precitat nieco z odbornej literatury.. najlepsie bude ak si to budete citat spolu..

jaroe
24. okt 2016

@glow1 neboj, nemusis byt nepolodna, my sme tak s muzom fungovali 8 rokov a tiez ma obcas napadlo, ci "nemame problem". Mala som aj nepravidelnu MS, tak som ako cca 23 rocna chcela od gynekologa, nech ma vysetri, ci som plodna 😀 Pozrel na mna ako na blazna, ze to nie je take jednoduche a tieto veci sa riesia, az ked je to aktualne, t.j. ked par chce otehotniet a neda sa. Deti sa nam podarili hned , ako sme sa rozhodli, ze ideme do toho...Nema zmysel sa dopredu strachovat, aj ked na druhej strane uz sa pomaly treba bat skor neplodnosti ako nezelaneho tehotenstva

zuz02
24. okt 2016

Ono ako pises, je tu ta moznost otehotnenia, lebo prerusovany styk sam o sebe patri k druhu antikoncepcie, ktora ma relativne vysoke percento zlyhania. Vid Perlov index. Ale to, ze ty si este neotehotnela, nemusi nic znamenat. Iba to, ze u vas tato metoda zatial fungovala.

ukulela
24. okt 2016

... alebo ma problem tvoj chlap, aj to ne mozne ..

otazka12345
30. nov 2020

@sibalka21
Takze mávaš prerušovaný sex aj dva krát po sebe ?? A všetko v pohode?? Alebo sa má ten človek obávať ???