Pri análnom otvore mám taký ako keby kúsok kože

6. okt 2023

Trochu intímna otázka , ale zaujíma má či to niekto tak má lebo nerozumiem koli čomu to mám 🤔
V okoli konečníka , akoby pri análnom otvore mám taký akoby kúsok koze alebo neviem čo mi to tam trčí. Čo si pamätám tak to už 5rokov určite mám, predtým si nepamätám. Je mi blbe otom u lekára hovoriť, tak ma zaujíma či sa stym niekto nestretol.

skusihu
6. okt 2023

možno hemeroidy. Kúp si nejaký dostupný krém v lekárni.

viestta
6. okt 2023

S kym inym o tom mas hovorit ked nie s lekarom? Kto iny ti stanovi diagnozu ako lekar?

avonladyba
6. okt 2023

@viestta s modrým koníkom lepšie. Anonymne so stovkami ľudí a s centrálou koníka so všetkými citlivými údajmi.

alickapusinka
6. okt 2023

Určite to je hemeroid. Je to normálne liečia to na urologii. Mňa operovali lebo mi nič nepomáhalo.

loldi2
13. okt 2023

Tiež si myslím, že je to hemoroid, tiež som to presne takto mala. Vyskúšaj Devenal, ten mi na to pomohol, ani ho neberieš dlho, kým ti zaberie. Hemo sa stratí, odvtedy som ich už nemala.

autor
13. okt 2023

@loldi2 ale ja to mám take akoby kúsok kože medzi análnom a poštou 🤔nieje to nejaké boľavé na dotyk ani nič …

walentina7
13. okt 2023

Skús dať fotku lebo si to nevieme predstaviť.

autor
14. okt 2023

@walentina7 dobre poslem ti do správy

kristina542
5. apr 2024

Dobrý deň, mám podobný problém, viete už o čo šlo?

autor
6. apr 2024

@kristina542 dobrý deň, na gastre mi povedal že to je bezne , no už si nepamätám presny názov toho