Problém s erekciou

kika_76
16. jan 2022

Som s priateľom viac než rok, od začiatku vzťahu riešime problém , ktorý súvisí s jeho erekciou.Dosť často sa stáva to, že sa mu postaví , ideme na vec, a po pár sekundách klesne.Vyskúšali sme už strašne veľa veci a už obaja sme zúfalí .Boli razy ( pár krat ) kedy to bolo o čo si dlhšie ale predsa chlap v 35-tke by ešte nemusel mat takýto problém :( Viem že mal negatívny zážitok z predchádzajúceho vzťahu .Myslim si že to bude asi psychického charakteru .Zažili ste niečo podobne ?

silviazlat
16. jan 2022

Zašla by som za Dr. aj ked viem, ze je to pre váľa chlapov “hanba”. Ale týka sa vas to oboch. Podpor ho, pripadne tam zajdi s ním

janai1
16. jan 2022

@kika_76 no a medzi tým co ste vyskúšali bola aj návšteva lekára?

7eliska7
16. jan 2022

@kika_76 ak ani nemá chuť ma sex odporúčam navštíviť urologa nech mu zmeria testosterón, ak by sa potvrdilo, že ho ma nízky tak navštíviť endokrinologa. U môjho sa to ťahalo dva roky kým sme našli lekára, ktorý sa aj zaujíma a hľadá príčiny. . Môjmu zistili veľmi nízky testosterón aj všetky ostatné mužské pohlavne hormóny plus veľmi vysoký stresovy hormón kortizol. Ešte nemá liečbu, lebo ide na ďalšie vyšetrenia.

mariinak
16. jan 2022

@kika_76 V prvom rade nerieš bývalý vzťah,už skončil. Treba určite navštíviť odborníka a nenechávť to tak,aj keď chlapi to odmietajú,ale urctreba.Asi blbá otázka,ale vzrušuješ ho?

ursula22
16. jan 2022

napísala som ti internú poštu

kika_76
autor
16. jan 2022

@7eliska7 nevieš mi odporučiť lekára ktorý by urobil podrobnejšie vyšetrenie ?

7eliska7
17. jan 2022

@kika_76 no my chodíme k endokrinologicke. Robila mu najprv krvné testy na mužské pohlavne hormóny plus kortizol a neviem ešte čo tam bolo, vyšlo mu to veľmi zle, že si myslela, že ma nádor na hypofýzy tak ho poslala na magnetickú rezonanciu ale mal to chvála bohu ok. Teraz berie moč a ide zas na krv.

foterlotor
17. jan 2022

Som si viac než istý, že problém je v jeho hlave. Okrem návštevy doktora by som to riešil dočasne tabletkami na erekciu - aspoň si konečne užijete.

7eliska7
17. jan 2022

nám dal tiež tabletky urológ na erekciu, je to na predpis a nejakých 8 kusov stalo 35 EUR…. Nás urológ neriešil príčinu iba dal tabletky, pichol mu umelý testosterón čo je úplná hlúposť ale sme to nevedeli. Preto sme išli nakoniec k endokrinologovi čo sa priamo zaoberá hormónalnymi poruchami. Určite neodporúčam kupovať všelijaké zázračne pilulky čo odporúčajú na nete prírodne bez predpisu prd pomôžu iba vyhodíte peniaze.

veronicka78
19. jan 2022

Ahojte s teraz už manželom sme mali rovnaký problém. Tiež sme skúšali kadečo, manžel dokonca kvôli tomu prestal fajčiť, keďže to môže spôsobovať aj fajčenie. Ja som bola proti nejakým tabletkám, bez nejakej konzultácie s lekárom, podla mna je na trhu v tejto oblasti priveľa pofiderných "liekov". Nakoniec som ho presvečila ísť doktorovi, najskôr výrazne protestoval, nechcel o tom ani počuť ale časom sa mi to podarilo, no klasickému urológovi nechcel ísť, tak si našiel túto kliniku https://www.lauros.sk/ boli sme v piešťanoch, keďže to máme bližšie ale sú aj v bratislave. Manžel bol najskôr na nejakých testoch, aby zistili príčinu, viem, že mu tam merali aj testosterón a zisťovali aj či to nieje psychické a podobne. Najskôr mu predpísali len nejaké tabletky, ktoré žiaľ nezabrali. Potom mu lekár odporúčil "rázové vlny" či také niečo. Bolo to bezbolestné ale musel tam ísť ale na 3-4 sedenia alebo tak nejak. Teraz už je všetko ako má byť, takže určite odporúčam zájsť doktorovi, erektilná dysfunkcia môže mať rôzdne príčiny a ak to trvá dlhodobo tak nemá zmysel čakať kým to bude ešte horšie. Možno keby manžel išiel skôr, tak by mu stačili aj tabletky.