Problémy po cytológii - po preventívnej prehliadke

anulienka127
19. jan 2022

Ahojte. Prepáčte, že otravujem, len by som sa vás milé žienky chcela spýtať, že či sa vám stalo, že po gyn. Preventívnej prehliadke - ster cyto. Ste mierne krvacali,to strieda špinenie a zas krvácanie. Je mierne, ale mimo cyklu, nemám ani pred menzesom.
Pri preventivke ma ster zabolel, čo ja nie som citlivá.. A odvtedy mam toto. Pobolieva ma podbruško, akokeby som práve mala dostať.
Robí mi to od 7meho januára stále. Stretli ste sa už tým?
Ďakujem veľmi pekne

dejna_
19. jan 2022

@anulienka127 ja som splnila len po tom stery ďalej už nie 🤔 možno máš nejakú ranu na krčku, asi by som zbehla k lekárovi pre istotu

viera
19. jan 2022

@anulienka127 gynekologicka spominala, ze moze byt spinenie..Ale az tak dlho nie....A presne ako hovori
@dejna_ moze tam byt ranka..Asi by som zavolala gynekologicke...

anulienka127
autor
19. jan 2022

@dejna_ ďakujem za odpoveď 😊

anulienka127
autor
19. jan 2022

@viera ďakujem za odpoveď, mením Dr. Od nového mesiaca - poviem otvorene, k nemu už ísť ani nechcem...
Chodim k Dr. Od 15tich rokov, pravidelne preventívny, ale toto sa mi stalo 1vykrat...
K novemu Dr. Budem patriť od nového mesiaca... Neviem, či s tým na potovost - aby ma náhodou s tým dobre nevysmiali....

mogaa
19. jan 2022

@anulienka127 to nie je na pohotovosť.....už tých 10dní by som vydržla a išla s tý k novému gynekologovi......inak aj ja si myslím že je to ranka že keď ti vkladal tie železá pred sterom, tak si nebola uvolnená a je tam ranka....

dejna_
19. jan 2022

@anulienka127 hej počkaj na nového a choď ..ja som mala spinenie po sexe a lekárka mi tiež našla ranku na krčku odporučila obmedzí pohlavný styk a dala mi tuším aj nejaké vaginálne lieky či probiotiká .. každopádne ty to máš určite po tom zákroku. Držím palce nech si čím skôr v poriadku

anulienka127
autor
19. jan 2022

@dejna_
@mogaa ďakujem za váš čas