Prvá menštruácia po čistení

patka1239
7. okt 2022

Ahojte som cca mesiac po čistení dostala som po 4 t mrchu čo je fajn len sa chcem opýtať mám ju dosť silnú balik vložiek miniem za deň neviem či to je ok kedže to je prvá mrcha po čistení mal niekto niečo podobné?Ďakujem za každu radu

jaskolka
7. okt 2022

Áno je možné, že bude silnejšia.

lucia7933
7. okt 2022

balik vloziek za den? no to ja som taku silnu urcite nemala...u mna to bolo tak ze tiez som dostala presne o 4t po cisteni...a intenzitou bola iba o troska silnejsia ako menstruacia na ktoru som bola zvyknuta aj to len prve 1-2 dni max 3...potom uz slaba a trvala tak 5-6 dni

katarinka89
7. okt 2022

@patka1239 to nie je ms to je ešte krvácanie Po šestonedeli

kveova
7. okt 2022

@katarinka89 tiez si myslim

lucia7933
7. okt 2022

@katarinka89
@kveova mne bolo povedane ze po 4-6t to uz je prva menstruacia po cisteni...

katarinka89
7. okt 2022

@lucia7933 no mne bolo povedané to ze po ukončení šestonedelia príde ešte krvácanie a bude silnejšie a dĺžka krvácania viac ako 5 dní a ze potom až príde ms. Počas toho ,,krvácania,, som vôbec nemala pms- žiadne bolesti pŕs, ani bolesti ako pri ms.

lucia7933
7. okt 2022

@katarinka89 no ja neviem ako to presne je, niesom Dr , len pisem skusenost 🙂 ...ale teda u mna to bolo presne ako klasicka MS, bolesti priblizne rovnake na ake som bola zvyknuta, aj pms som mala, aj dlzka 5-6 dni ako pri klasickej ms..iba ako som pisala vyssie prve dva dni bola trosicku silnejsia co som takmer ani neposrehla..pretoze u mna su vzdy prve 2 dni silnejsie 🙂 dokonca aj ovulacne bolesti som mala asi 2 tyzdne po kyrete..cize presne v strede cyklu 2 tyzdne pred MS