Prvý partner - bolesť pri sexe

kikus2510
15. sep 2018

Zdravím neviem si s tým rady a neviem koho sa už spýtať. Som s patrnerom sa poznáme už 2,9 rok.. Nejak však 4 mesiace sme spolu... bola som panna.. prvé naše unesenie sa dopadlo klasicky krvávacním a bolesťou - ok, nie som panna .. 🙂 fajn.. no bolela ma i druhá , tretia snaha.. je tolerantný a pozorný.. no dostane sa do mna 1/2 a potom už iba cíti ako mi to je nepríjmené, prestane.. vlhká som to cítim i sama.. a aj túžbu mám po nom, hoc uznávam že nieje celkom môj typ na pohľad.. no myslela som si, že očiam to nevadí.. prosto milujem ho, len toto ma trápi :/ chceme to obaja a tak len ozaj dostane sa do mna a bolesť, občas slabé krvácanie.. :/ čo s tým? :/

osky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domafi
16. sep 2018

ahoj,koľko máš rokov?

janulka1802
16. sep 2018

To chce čas. Ak nemáš zdravotný problém a on nie je extrémne obdarený, tak časom to bude len lepšie.

e_lenka
16. sep 2018

casto to chvilu trva kym je to uplne bez bolesti, chce to len trpezlivost a skusat dalej 🙂

kikus2510
autor
16. sep 2018

@domafi 22,..

kikus2510
autor
16. sep 2018

@e_lenka takze je to normalne, hej? A ci je obdareny tazko povedat :D :D bude to zniet vulgarne ale ineho som nevidela takze, neviem porovnat 🙂

zuzanka.zuzu
16. sep 2018

@kikus2510 bolenie je "normálne" ☹ ale krvácanie by malo už aj prestať... teda súdim iba podľa seba 😀 ale aj na tretí krát? ja som si takmer ani nevšimla na prvý krát. môj partner áno.

čo sa týka toho obdarenia - to bola celkom dobrá pripomienka 😀 nuž zmeraj (ty, nie on lebo si pridá), napíš rozmery a povieme 😉 😀

fadama
16. sep 2018
domak2
16. sep 2018

@kikus2510 kupte si lubrikant a uvolni sa.

tinka144
16. sep 2018

ak nepomôže lubrikant....a hlavne ak stále budeš krvácať. ísť na gyndu....načo sa trápiť po každom sexe.....ak máš super gynekológa choď a vyrieši sa to

pajinka91
16. sep 2018

Bohužiaľ je to normálne, telo si zvyká. Ja poradím pohár vína na uvoľnenie, to zaberá. Nie fľašu 😉 Neviem v akej pozícii skúšate, skús byť hore a sama si kontrolovať, budeš menšom strese.

Neboj sa, ono sa to pomaly poddá.

tinka144
16. sep 2018

@zuzanka.zuzu bolenie nie je normálne.ak je počas sexu bolesť to je problem

pininka
16. sep 2018

Nieje to vobec normalne. Ja som mala prvy sex s bolestou, a dalsi som mala az o rok a pol a ziadna bolest ani krv ani nic uz nikdy neboli. Podla mna sa nevies poriadne uvolnit. Partner by sa ti mal viac povenovat,hlavne prstami a uvolnit ta poriadne. Ak to neprestane urcite smer lekar, ale aj tak by som sa to na preventivke opytala.

thoughtfulweirdo
16. sep 2018

Ja by som to tipla na slabú predohru. Môj prvý bol taký- veľkosť dosť slušná a chudák si myslel, že to je všetko, čo treba na dobrý sex, takže jediné, čo vedel, bolo trikrát ma pohladkať a vraziť ho tam až po gule 😅 bolelo ma to každý jeden krát a ja blbá som si myslela, že to tak má byť. Až som stretla súčasného muža a pri ňom som pochopila, že je to o niečom úplne inom, ako je len penis. Skús to niekedy zobrať do svojej réžie, ty to riaď, naveď partnerovi ruky tam, kde chces, aby sa ťa dotýkal, skúste polohu, kde si ty hore a pomaličky si to kontroluj, koľko ti je príjemné. Nechajte si dostatok času a kľudne sa mojkajte aj hodinu, kým prejdete na "skutočný" sex.

zuzanka.zuzu
16. sep 2018

@tinka144 mozno ty si mala pocas prveho sexu 3 orgazmy, ale ako citam a pocuvam aj ine, tak troska bolenia je "normalne"

@kikus2510 inak este tu baby dobre poradili ze mozno ty z neho nie si "paf" 😉 lebo to nestaci byt vlhka ale byt tak ze ti to s prepacenim bude tiect po stehnach - TVOJE vzrusenie, nie partnerove spermie. ja som podla toho usudila kedy je pre mna ten spravny cas. a mne prsty teda vobec nevyhovovali, bol treba jazyk 😀 ale ziadne cmuk-cmul liz-liz a pome na to, nech sa ti venuje aj 20 minut, nastav si aj budik, to je jedno 😉 a nie ked on bude pripraveny, ale ked budes ty pripravena... ver mi (nam), sex nie je o utrpeni, ale je to mega vzrusenie 🙂

tinka144
16. sep 2018

@zuzanka.zuzu kto spomínal orgazmus. bolesť pri treťom milovaní nie je normálna.

emmi101
17. sep 2018

By som povedal, že to je na zaciatku proste tak. Ono nie si v tom podľa mňa ešte tak zabehnutá, aby niektoré svaly prirodzene povolili

zuzanahdm
25. sep 2018

@kikus2510 Mne trvalo takmer dva roky kym som si sex naozaj zacala uzivat a to som mala 18 ked to bolo prvykrat. Ale myslim si, ze zmena prisla hlavne s partnerom. Musite si naozaj sadnut a musis ho naozaj velmi chciet. Uvolnit sa. A skusat rozne polohy. Ak si mensia tak mozno sa do teba nikdy nedostane cely. Moj terajsi priatel nikdy nejde na doraz lebo vie, ze mi to je neprijemne. Stalo sa nam iba parkra, ze sme boli ako zvieratka a nic ma nebolelo. Naozaj nech ide iba tak ako to je prijemne tebe, a hlavne pomalicky a postupne. Vsetkeho vela skodi. 🙂 kupte si vinko alebo zajdite na veceru