Rada ohľadom vynechanej antikoncepcie

jana1716
8. jan 2019

Dobrý deň, mohla by som sa opýtať čo mám robiť? Zabudla som zobrať posledné 2 tabletky z antikoncepcie a už mam úkazy menštruácie.. mám si dať normáne pauzu ako vždy a v 7. Deň začať nové balenie? Ďakujem za rýchlu odpoveď🙏🏽

anelehka
8. jan 2019
jana1716
autor
8. jan 2019

@anelehka ďakujem❤️

sarinka2012
9. jan 2019

@jana1716 ahoj, ked su to posledné dve už by som počkala na cyklus a začala nové balenie a tie dve si uschovaj, niekedy mozno pomozu ked budes chciet posunut menštruáciu o 1-2 dni 🙂 mne sa na jar na poznávacom zajazde stalo ,že som sa pri všetkom tom programe, kedy sme padali na hubu večer do postele, uvedomila až na 4 deň že som si nevzala cele tri dni tabletku a už mala aj špinenie aj bolesť podbruška ale šupla som si tabletku rychlo ( dvakrát denne tym padom rano aj večer aby som to dohnala) a príznaky sa zastavili a fungovala som dalej. To som mala vybratých z balenia ale len 6 tabletiek a fakt som po tyždni nemala chut na menštruáciu a duplom na poznavačke tak som to takto neidelane radikalne vyriešila a v pohode 🙂 to len keby sa ti to stalo tak pišem že so to prežila a nie som ani tehotna :D ale idealne je nezabudnúť samozrejme.