Reakcia na Macmiror

nanka888
5. feb 2022

Ahojte, vo stvrtok som zacala citit trosku take svrbenie z dola, tak hned v piatok rano som zbehla ku gynekologovi. Predpisal mi Macmiror krem, vcera vecer som ho aplikovala prvy krat ale citim sa ako keby som mala s kyselinou poliatu celu spodnu cast. ☹️ Mali ste to niektore?

lalulola
5. feb 2022

@nanka888 Ja som mala krém aj guličky už, ale to pálenie bolo vždy len na začiatku a dalo sa vydržať....

lulus13
5. feb 2022

@nanka888 ja som kedysi uzivala vag.tabletky a vyhadzala som sa z neho, som proste nan alergicka.

evuska135
5. feb 2022

@nanka888 noo urcite treba pockat kym zaberie. Mne napriklad gulicky do vnutra nezabrali vobec. Pripadne si este nieco kupit v lekarni, ja som di minule kupila sprej na zmiernenie prejavov

chg
5. feb 2022

Ja si zas macmiror neviem vynachváliť, stále zabral samozrejme treba dopouzivat tolko dni ako doktor povedal

tina4931
5. feb 2022

@nanka888 Tiež tak,len raz a už nikdy viac. Alergia.

nanka888
autor
5. feb 2022

@lalulola
@evuska135
@chg Sama neviem co mam robit, ale dost sa bojim ze ze ak si ho aplikujem aj dnes bude to este horsie.

nanka888
autor
5. feb 2022

@lulus13 od toho sa bojim aj ja, ci nie som alergicka

akinom0077
6. feb 2022

@nanka888 Ja macmiror doslova a dopismena neznasam. Gynekologovia ho velmi radi predpisuju lebo zabera aj na mykozy aj na ine bakterie cize si usetria pracu a neurobia kultivaciu radsej zvolia nieco ako Macmiror co by malo zabrar v oboch pripadoch. Ja som ho samozrejme douzivala vzdy do konca stipe ma tiez ked to vyteka, riesila som to tak ze som sa kazde rano po noci s cipkoch so spodu osprchovala, tym sa to stipanie zmiernilo.
Je ich 12 ks co je dost otravne 12 dni a vlozkou a hlavne ked po douzivani to vyjde tak ze pride menstruacia a zas… vyteka priserne a dost, niektore cipky vytekaju menej. A ze by zabral? ako kedy , niekedy ani nie…

lulus13
6. feb 2022

@nanka888 som alergicka na macmiror ale mne zabral detox organizmu a hlavne rosalgin vdaka za ten zazrak, neverila som tomu, ale ten mi pomohol.

krkavcia_mater
6. feb 2022

@akinom0077 robit kultivaciu z posvy je nonsens.. V zahranici sa to nerobi..

akinom0077
11. feb 2022

@krkavcia_mater viem ze zahranici nie, co je velka skoda