• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reumatoidná artritída. Môžem otehotnieť?

18. mája 2017 
Slonicou by som veru byt nechcela... aj ked pomaly k nej nemam daleko, som zvedava na svoju zajtrajsiu vahu v poradni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chudak Misulo ma sopliky, minule sme zmokli a on aj manzel su nejaki chyteni... snad ho to rychlo prejde, ideme predsa buduci vikend prec, musi byt fit. Nemate nejaky rychly a ucinny protinadchovy napad?
6. sep 2009 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som nachladla a mám dôvod babenky :grinning:
7. sep 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mas dovod? Aky? :slight_smile:
7. sep 2009 o 07:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celú noc som nespala kôli testu,a som popri tom nachladla :grinning: my čakáme babatko,nemôžem tomu uveriť :slight_smile:
7. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj, to je uzasne, Helika, tesim sa s tebou. A gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som sa akurat vratila z poradne, vsetko je vporiadku, aj placentu mi pozeral, prietoky, zatial vsetko drzi ako ma a funguje. :slight_smile: Krpec je z tych krpatejsich, ma 1400g (Misko mal v case, ked sa koncom 32tt narodil 1850g), vsetky miery ma take, ze na tt menej, okrem noh - tie ma dlhsie o tyzden. :grinning:

Tak dnes tu mame same dobre spravy, sa tesiiiim.
7. sep 2009 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaa.........................................HELIIIIIIIIIIIIi...dobre citam??? idem este raz precitat,lebo som len nazrela
7. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Heli..tak nech je vsetko v poriadku a o 9 m bude doma drobcek vonavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: :astonished: :astonished:

Deini,nevadi ze je mensi,on to dobehne neskor.Hlavne ze ste obaja OK

A ostatne tehulky a snazilky?? Drzkajte sa
7. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli gratulujeeeeeeem :slight_smile: a nech všetko ide tak ako má. Veľa zdravíčka.

Juj teším sa :dizzy_face:
7. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babenky moje,aj ja sa teším,idem si rovno uvariť čajík s citrónikom,a šup do postielky,aj ja som bola v meste,na sociálke,idem si platiť dobrovolné sociálne,aby materská bola dobrá,kedže som nezamestnaná :grinning: ,no a na gyndu som objednaná 17.9,tak hádam bude vše ok :grinning:
7. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Heli!!!!! Normalne som sa rozrevala a tecu mi slzy ako hrachy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc mooooooooc gratulujem a drzim palceky!!!! Take super spravicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak len pekne oddychuj a uz ziadne stresy...tak na stretavke bude o jedno deticko viacej :grinning: SUPIS!!!
A dufam, ze si teda zacala tu dlhoocakavnu teotensku vlnu :wink: No pokial sa pamatam, ideme vzdy po dve tak ktora ste dalsia??? HM???

U nas setko po starom...picham inekcie a strasne to boli...muzik sa este neodvazil :pensive:
7. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som zvedavá,ktorá je na rade??? :grinning: ale ďakujem,aj ja som plakala ráno od šťastia,ani si neviete predstaviť ako mi búšilo srdiečko :slight_smile: kým som čakala na // :grinning: až som stratila hlások :grinning:
7. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, viem si to uplne predstavit!!! tesim sa s tebou! je to krasne, dufam, ze uz nesalies po dome a neupratujes od rana do vecera,a ko mas zvykom :wink:
7. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to teda veru nie :grinning: :grinning: :grinning: ozaj aké lieky pri nádche môžem?Paralen?snažím sa liečiť čajom a citrónom,či mi paralen neuškodí :grinning:
7. sep 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, radsej nic nepapaj, ziadne lieky! Stoji ti to za to? ak to nie je ozaj daco, co by ta skldalo k zemi, radsej si to pretrp.. a do nosu ja odporucam Sterimar alebo dajake ine morske kvapky
Mysli na to ze prvych 12 tyzdno je uuuuplne najdolezitejsich a hned nechaj muzika kupit kyselinu listovu a femibion 800 :wink:
7. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsim pretrpieť :unamused: kys.listovú užívam dlhodobo ale femibion nepoznám :confounded:
7. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HELI - GRAAATULUJEM!!!!! Takze preberas stafetu, normalne som rozmyslala, ktora prevezme teraz stafetu, myslim ze aj so Zuzkou sme sa o tom bavili, nepametam, a teraz toto - som strasne stastna :grinning: :grinning: :grinning:

A lieky neuzivaj, Zuzka ma pravdu, maximalne nieco prirodne - caj s citronom, pripadne nejake homeopatika, a tie lieky k tehu, URCITE KYSELINU LISTOVU NA 1000 % a ostatne - podla uvazenia. :grinning:
7. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Mili, sme to rozoberali :grinning:

No femibion je tiez taky doplnok ktorymnic nepokazis, je to vlastne metafoli a ten sa tvori z kyseliny listovej, kuk sem:
http://www.femibion.sk/

ja ho napr uzivam dodnes, tu 800ku, mam taku porcuhu a neviem vraj spracovat kyselinu listovu, aj keby som jej zedla kilo za den :grinning:
takze urcite odporucam, sak clovek nikdy nevie, hlavne ked uz mas co-to za sebou ...
7. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len aby sa nezabudlo, este aspon jedna z vas by sa mala pridat... Ako Bety s Potulkou, Ja s deinou a teraz Helika s ?????
7. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli - A este nieco- vratim sa k tvojmu prispevku, myslim vcera, alebo niekedy okolo vikendu si pisala, ze si mala spinenie a potom nic. Som mala tusaka, len som to nechcela zakriknut :slight_smile: . Aj Lilu tu uz vtedy nieco "nacrtla" :slight_smile:

A ine priznaky?
7. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili!!! Ty zvedavec! Pripajam sa :grinning: Heli, tak nam klebet!!!!! Nech secko vieme! Ale musim sa aj ja pridat, ze tiez ma t
7. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ze tiez ma to napadlo, ze sa vajko zahniezdilo...

nejak sa mi to poslalo nedopisane
7. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - :grinning: :grinning: :grinning:

Zatial sa majte, zajtra snad precitame novinky :slight_smile:

A aby som nezabudla na Deinu - som rada, ze je vsetko zatial O.K., To nevadi, ze babo ma dlhe nohy, aspon bude zit na "vysokej" nohe :slight_smile:
7. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, nepisala som to tak, zeby to vadilo, len ma to pobavilo. :sweat_smile:

Heli, a to je pekny termin, ze maj, bude teplucko, mozete byt stale vonku, kocikat sa a tak... :dizzy_face:
7. sep 2009 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Deini, ja som si pri Heli spomenula, ake to bolo krasne zistit, ze som tehu :dizzy_face: a zachvilu ideme rodit...nejak nam to preletelo, co?
7. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, len som nakukla a co to vidim? Heli, gratlujeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To je uzasna sprava, drzkajte sa aj s fazulkou :slight_smile:
7. sep 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, Zuzka, ja som to tentokrat dost oplakala. :grinning: Pre mna to bolo dooost sokujuce, ale potom super, teraz sa uz velmi tesim.

A dnes sa mi s Helikou snivalo, take krasne brusko uz mala. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 06:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Helika, no to je super sprava.Tesim sa s tebou.

Deini aj tebe sa to krati, pisala som ti na IP ohladne toho oral balance, prosim ta daj vediet odkial to objednavas.

Pozdravujem aj ostatne baby. paaaaaaaaaa
8. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
helika, tichucko blahozelam, aby som to nezakrikla. vyborna sprava! :slight_smile:
a kde je nasa zakladatelka zuzkaBB? podla mna by dvojicu s helikou mohla urobit prave ona. :slight_smile:
8. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivien, mas IP. Tiez pouzivam Oral Balance, Biotene, to mi najviac vyhovuje. Skusala som aj Saliva Natura, ale malo to hnusnu chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tento je taky prijemny, mnam mnam... Akurat mam sliny na poste, musim si po ne ist. :grinning:
8. sep 2009 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok