• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reumatoidná artritída. Môžem otehotnieť?

24. septembra 2017 
Ahojte!

Nas krpec sa zatial nikam nepyta, co je asi najlepsia spravicka :slight_smile: Ma uz 1502gramov, vrti sa ako sidlo a vsetko je v poriadku. Do porodu vraj dorastie tak do 3kg, takze pojde lahko von :grinning:
Pytal sa dr aj na klby, vraj ci ma nezacali viac boliet, tak ze by som potrebovala lieky a to som mu povedala, ze nie
Tie dva mesiace uz dobojujem, nie?

Dakujem, ze ste na nas mysleli, aj my mylsime na vas :grinning:

idem trosku upratat a piect, zajtra cakame navstevu a potom sa pojde na Vinobranie do PK :slight_smile:

Inak k tym Milkinym tortam, ktore su momochodom uplne super... Aj ja rada peciem ale nikdy to neni na estetiku, skor na chut :grinning: nemam talent na piplacky...
18. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tak klobúk dole,aj moja maminka takto pekáva ale iba pre rodinku,tú polevu robkáš z marcipánu,však?Mňam ten milujem :grinning:,ja som sa raz pokúšala piecť vianočné koláče,dopadlo to celkom dobre no ale koláč nevydržal :grinning: :grinning: :grinning:hneď som ho aj zjedla,však mi bolo zle ako nikdy,a chce to hlavne veľa trpezlivosti,ja skúsim hodiť foto čo piekla maminka nám ako svadobnú tortu :wink: :slight_smile: ,dnes som bola na krv u gyn.ale knižku mi nedala,až v októbri,a potom som išla na alergo a celkom to dobre dopadlo,len mi dala iný sprey inhalovať a kedže som opatrná a mi je dobre,tak putuje spray do skrine :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby si sa nezľakla ako nakreslila ten motív,ale to sa z netu objednávajú také oplátky na tortu :grinning: ešte prihodím nejaké foto,tak mrknite :grinning:
18. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som videla :slight_smile: Stastni buduci rodicia :wink: a pekna torticka
18. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Heli, mas sikovnu maminu. :wink: A zlati ste obaja.

Zuzka, si na konci alebo zaciatku 32tt? To len tak pre porovnanie, nas krpec mal 1400g v posledny den 31tt, co sa mi zdalo malo, ale tak ultrazvuky nie su az tak vzdy presne... A skvele, ze je vsetko vporiadku. :wink:
18. sep 2009 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme boli v Rajeckých,keďže sme oslavovali výročie...moja maminka piekla od dectva a sama :grinning: ako hovorí sse musí ťa to baviť,a mňa baví zase vyšívanie ako pečenie :grinning:
18. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deini, ja som dnes 31+1, takze zaciatok 32 :wink: No nas krpec je uz od sameho "merania" na tej dolnej hrane, aj ked si to kuknes v tej kalkulacke od melisky tak by mal mat 1477 az 2803g a napr v 30+5 je rozpatie od 1408 do 1985g takze aj Dusanko bol v norme a z tych mensich

Heli, to ste boli v tej restike co je tak akokeby uprostred jazera a pod vodou, ze? A uz si si zistovala ako s tou PN? podla mna ak ju neskoncis, tak by si mohla pokracovat...
18. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Zuzka88 - tak som rada, ze je zatial vsetko na dobrej ceste a klbiky zatial posluchaju :slight_smile: A aj vaha sa zda byt v poriadku :slight_smile: moj Matus mal 1760 gr a narodil sa 31+0 tt . Aspon sa ti bude lahsie rodit :slight_smile: aj kvoli klbom :slight_smile:

Ozaj, tehulky, co ste v cielovej rovinke - neviete este - budete rodit "normalne" ?

My uz mame dnes za sebou nejake tie kolotoce,hlavne auticka :slight_smile:
18. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka áno boli sme tam iba pozrieť lebo tam piť a jesť,je draho :confounded: :sunglasses: moja pokračovať môžem ale korunky mi už nedajú,tak neviem,opýtam sa mojej doki...pekný víkendík prajem :grinning:
19. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli torta "fantastisch" :grinning: ,skoda ,ze nemam v plane sa vydavat,inak by mala objednavku :grinning: :grinning: :grinning:

pekny vikend slnieckovy - vsetkym!
19. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nebudem rodit normalne, caka ma cisarsky zase - aj by som chcela prirodzene, ale co uz, verim svojmu lekarovi a ten hovori, ze riskovat sa neoplati. Dovod je najma ten, ze Misko bol cisarskym a nebolo to ani pred dvoma rokmi a ze u nas lekari v tomto neradi riskuju. Mozno, keby tam bol vacsii odstup...
19. sep 2009 o 15:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deini a v čom riskovať?kôli kĺbom?
19. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom, ze sa neodporuca otehotniet 2 roky po cisarskom, hoci vacsina lekarov tvrdi, ze po roku je to uz ok. Ale moj je toho nazoru, ze je to skoro rodit 2 roky od prveho cs a je tam risk, ze ta jazva sa roztrhne pri kontrakciach. Nic kvoli klbom, tie mam ok.
19. sep 2009 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste ma namotali na ten FarmVille a vobec sa v tom nevyznam. :grinning:
19. sep 2009 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj moja,už chápem,však vieš angličtinu,len kopkaj,kupuj,saď a zbieraj úrodu :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som nieco posadila. :grinning: A zmenila som image, lebo ved ja a blond, to uz daaavno nie som.
19. sep 2009 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mi je nejako smutno dnes vecer...
19. sep 2009 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo ti bolo smutno?Drahý nebol domka? :wink: :slight_smile:
20. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlhé týždne som sa na stránke neukázala. Možno si ma niektoré budete pamätať. Je tu veľa pozitívneho. Teším sa spoločne s vami, Helika držím palce, a prajem veľa zdravia. Peknú - slnečnú jeseň vám praje Ingrid a Jakubko-Leo
20. sep 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Ingrid ako sa darí?Dˇakujem :grinning: My sme boli dnes u známych na čajíku a sme sa dobre pobavili,viete keď sa stretnú tri blondínky :grinning: :grinning: :grinning: U nás bolo pekne,ako ste strávili víkend? :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny zaciatok novho tyzdna prajem, u nas slnieckovy :slight_smile:

My sme mali cez vikend navstevu a poviem vam, vcera uz mi dochadzal dych... Keby som mohla, zvalim sa do kuta a spim.... Neviem, co si pocnem s nasim krpcom, asi budem spavat s nim :grinning:

Mili, ja idem rodit normlane, krpec uz je pekne dole hlavickou ale uvidime, co z toho bude :wink: a hlavne kedy sa prihlasi :grinning:
21. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,babenky mám novinku,deina mi písala,aby som Vám dala vedieť,že v noci jej odtiekla plodová voda a Matesko sa tlačí von ako Miško,v tom týždni :grinning: :grinning: :grinning: tak jej držme palčeky,aby všetko dopadlo ok :grinning: :grinning: :grinning: ,ja som bola dnes v tej Lubochni ale poviem Vám,že už nikdy viac...ľudíííííííííííííííííííííííííííííííííí až na raty :grinning: :grinning: :grinning: a vyzerá,že výsledky budú ok ale mám nadváhu :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, prave som sla pisat, ze Deinu mame v porodnici :slight_smile:
Posles mi prosim jej mobil do IP? uz som si ho nestihla vypytat :grinning:
21. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naco si bola v Lubochni? som nepostrehla :sweat_smile:
21. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kôli štítnej žlaze,hádam to bude ok :grinning: Deininku zajtra cisárujú,moja,že sú ok...ok pošlem :grinning:
21. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, sak vlastne hej :slight_smile:
21. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence,dufam,ze Deina aj to male su v poriadku. Neviete ci uz ma po cisarskom?Nech vsetko dobre dopadne , aby uz boli zdravucki doma :sunglasses: paaaa
21. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vivien až zajtra majú mať cisársky,čo som s ňou hovorila mi povedala,že sa držia :grinning:
21. sep 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super deini tak teda tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne.....
21. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok