• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Reumatoidná artritída. Môžem otehotnieť?

11. marca 2017 
Deina no my sme ani veľmi nemali na výber reumatológa, keďže je jediný v okrese :slight_smile: no máme šťastie, že patrí k tým lepším.
17. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda, ze iny tu nie je. :grinning: Ale je zlaty, taky sympatak, no nie? Trochu divny, to je tiez pravda... ale aspon ma zaujem.
17. jún 2009 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som u prveho na ktoreho som natrafila ale keby bolo treba zmenu, je si z coho vyberat... a najlepsie je keby bol taky ze spolupracuje s PN...ze v beznej liecbe si u toho a vsetko vazne este plus v PN

Mili, aj Bc je uspech, ja som sa doskrabala len po druhy rocnik :grinning: nie to este snivat o Mgr!!! a urcite ta vezmu, len to vydrzat...
17. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru je ten náš doktor sympaťák a tie jeho prednášky o zdravej výžive nemajú chybu :slight_smile: minule mi rozprával o nejakej polievke čo mu navarila žena a že jemu vôbec nechutila ale zjedol ju lebo bola zdravá :grinning: :grinning:

Zuzka ja verím, že tento môj druhý pokus o ukončenie VŠ sa podarí. Veď aj ja som už jednu vzdala v 2 ročníku a tiež v BB :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mas pravdu,blava je v tomto super,len sa tam prestahovat,ved mne tam operovali koleno v Sportclinic,sice sukromna,ale nemozem povedat ani jedno zle slovo na nich.Nikto neriesil preco a naco.
17. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sse. :grinning: No podareny je. Mne minule rozpraval o tom, ako mu zena hovorila, ze ma doniest bicykel, lebo ide zehlit. Ale ja zase neviem, co studujes?
17. jún 2009 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to uz len prestupit do Novych Zamkov....ked uz mozem chodit do Kubina :grinning:
17. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviam ako to mas na vzdialenosti ale mozno by to bolo efektnejsie :slight_smile:
17. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja študujem to čo asi všetci z okolia NZ sociálnu prácu.
On musí mať aj ženu divnú :slight_smile: :slight_smile:

Silvia môžeš prestúpiť k tomu nášmu aspoň sa pri ňom zabavíš. :grinning:
Ale pri ňom aj záleží akú má náladu. Napríklad niekedy sa ma len opýta ako sa cítim a tým naša konverzácia končí :unamused:
17. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, zena mu vyzera normalne, raz som u nej bola. :sweat_smile:

Mne sa este nestalo, zeby mal blbu naladu. Take ano, ze vynimocne toho vela nenarozpraval - ale vtedy bol asi taky ako bezny lekar.
17. jún 2009 o 15:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Zamkov 120km a do Kubina nad 90, to mas ako " prast anebo uhod",to uz je jedno,no uvidim,co bude v juli a spytam sa ,ci to fakt posielaju na peso tu krv ,alebo co....
17. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
zajtra aj ja idem na preventivku k reumatologovi. Som zvedava, ake budem mat vysledky, ale citim sa ok.
Zuzanabb,
dnes sme v Heliose vypisali ziadost na 1.IVF, pojdeme v auste alebo septembri nan. Vysledky manzelovho spg su horsie, ako tie prve. 100% patologickych a este sa aj pocet znizil na 6 mil. teratozoospermie sa tazko "liecia". :frowning2:
17. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ste popísali :grinning: ako tak čítam samé novinky :grinning: deini,čo je RD?o tom doplatení na sociálke som počula a neviem,či môžem niečo robiť,keď PN-kujem,Zuzka opýtaj sa či je to pravda s tým druhým piliérom o ID?

Silvi,možno pretúpim aj ja :grinning: a stretneme sa tam všetky :grinning: pekný večer :grinning:
17. jún 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, dnes som doplnila zasobu morskych rias. :slight_smile: naozaj mali vela druhov, ani si nepamatam nazvy. vzala som si tie tvoje a mozno skusim spravit aj japonsku polievku. raz som to jedla v azijskej restauracii a chutila mi. musim na internete vynurat recept.
dahra, drzim vam palce. :slight_smile:
17. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RD je rodičovská dovolenka :wink:
ake doplatenie na socialke? to mi uslo....
skusim sa opytat aj ked to radsej ani nechcem vediet, ten II. pilier

Silvi, to tak dlho trva? drzim palce uz teraz :sunglasses:
17. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dahra, tak drzim palce, nech vam to schvalia a nech sa podari. :wink:

Takuto polievku som nasla a tusim som ju aj jedla v jednej azijskej restike, chcela som vtedy zmenu, ze nie stale kyslopikantnu... http://www.svetjedla.sk/clanok.php?id=180
18. jún 2009 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm, deina, vdaka. asi ju trocha prisposobim, kedze tofu nelubim. :wink:
boli sme dnes na sone klbikov, matej je uplne v poriadku a nemusime uz chodit na kontrolu. :slight_smile: teraz na mne spi, mal zly sen, ale ani ocka neotvoril, ked som ho brala na ruky. zlatusik. :dizzy_face:
18. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte --potulka tesim sa s tebou--davas este postolky??

nestiham vas citat,vcera som mala posled.skusku ,ale pridu prazdniny tak snad viac postiham,alebo este menej?,bude dovca :grinning:

niekto sa pytal kolko som kojila--tak presne 1r :slight_smile:

s tou cinou to neprehanajte,lebo ozeleniete :grinning: ,drzkajte sa cmuk dietatkam,nech su nam krasne zdravucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo Zuzi88 dala mi kontrolu o 9 tyzdnov aj s vysledkami - neuveritelne! takze tak dlho....

Zuzibb - citam spat prispevky,k tej kyslosti organizmu: ziadna slava,tiez som bola u jednej pani,co sa venuje zdravej vyzive a ph mocu mam uplne pod priemer,beriem basico(firma JUST Martin) - je to zmes mineral .latok a stopovych prvkov,ktore prekyslenie vyrovnavaju,uz po 2 tyzdnoch uzivania nastala zmena ph.

Ten prasok je strasne hnusny - ako omietka z domu,ale ked zavriem oci,vypijem to,a co je super od marca su uz aj kapsule:

http://www.just.sk/produkty/basico_tablety
18. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môžme študovať :grinning: neuveríte ale dnes mi prišli bio produkty :grinning: tak píšte presne ako to konzumujete aby som vedela,tie riasy celkom pekne voňajú :grinning: teším sa na recepty,a tú polievku si tiež asi prispôsobím :grinning:
18. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja som tu novacik medzi vami ale narazila som na ludi s rovnakym problemom....Mam RA uz od troch rokov, cize dost dlho, mam teraz 24...chceli by sme s priatelom bejby ale bojim sa vsetkeho toho okolo a ci by bolo mimi zdrave.... :frowning2:
19. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lilu, my pouzivame latkove plienky, cize postolky sme davali len preistotu prvy mesiac a potom uz nie. v latkovkach je matej aj bez nich matej nasiroko.
peysinka, vitaj. ja mam 31 rokov a reumu od 9, takze sme na tom priblizne rovnako. pred 3 mesiacmi som rodila. co by ta zaujimalo? :wink:
19. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peysinka, vitaj :slight_smile: hlavu hore, nic nie je take tragicke ako si myslis, Milka, Deina, Lilu.... uz maju velke a zdrave deticky, Deina uz je tehotna druhykrat a ja som tiez..
Uzivala som prednison, methotrexat a kadeco a som tu a zatial vsetko ok! :slight_smile:

Potulka, pouzivas tie popolino plienkove gate ci staru dobru klasiku ako sme mali este my? mne sa do latkovych moc nechce :unamused:

bola som na hematologii ale nic som sa nedozvedela, v utorok si idem po vysledky, som nedockava...
19. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka dakujem za povzbudive slova...to som rada ze mate zdrave deticky: :slight_smile: tak by to malo byt...nooo ved snad sa aj ja konecne ododlam a bude to OK, asi b to chcelo pozitivne mysliet ze?? :slight_smile:
19. jún 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozitivne mysliet a opytat sa reumatologa!!! ake uzivas lieky? ak nic drasticke, netreba moc planovat ale ak dajake svinstvo ak methtrexat, treba postupne vysadit a ocistit sa...cca pol rok sa odporuca od vysadenie
a samozrejme to zavisi aj ako sa citis :slight_smile: ak mas kludnu fazu tak niet na co cakat :wink:
19. jún 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peysinka,ja mám ra od 9rôčkov,mám 28 a pol roka som bez liekov,doma a liečim sa lebo mám zápal,ak bude všetko ok ideme na babatko,len sa riadim podľa reumy,ako Zuzka napísala,kým je kľud,každá z nás berie aj brala lieky,neboj budeš aj ty mať baby len sa poraď so svojím RA a Gyn.doktorom,a kedykoľvek sa pýtaj,my ti odpovieme,my sme totiž novodobý team lekáriek :grinning: :grinning: :grinning: keď som pritom babenky akú mastičku by ste mi poradili na oči proti alergii????idem umrieť od rezania a svrbenia očí,o nádche ani nehovorím :angry: ...už som ochutnala aj melasu aj wakame,wakame sa dalo ale melasa sa musí kombinovať :grinning: ale nič zlé na tom nie je :grinning: prajem Vám krásny a slnečný víkendík :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli: ja som mala ocnu mast GARASONE, ale neviem, ci to nie je len na predpis, skus sa spytat v LK

Vitaj peysinka!
19. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heli, ja wakame len namocim do vody, nech to ozelenie a potom rychlo schrumem - strasne mi to nechuti. Na krabici je nejaky recept, ze trosku osmazit na cibulke, mozno tak by to bolo chutnejsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vitaj, Peysinka. :slight_smile: Hlavne hlavu hore, chce to vela optimizmu.

My sme dnes mali promocie (sestra), uf, narocny den, ale bolo to fajn.
19. jún 2009 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,teda my tu mame uprsany den :frowning2:

deini-gratulacia k promociam :slight_smile: odlozila si aj dake calorie pre nas :grinning:

peysinka vitaj a hlavne ziadne cierne myslienky :slight_smile: usmev je najlepsi liek a cas lekar :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heli--masticku neviem,ale neda sa to liecit bylinkami??neviem dako vyplachovat :zipper_mouth:
20. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok