Samočistenie po missed abort

dominita
17. jan 2023

Ahojte, prosím poraďte mi, podarilo sa Vám nejakým čajom, cvičením, alebo niečím podobným spustiť samocistenie? To čakanie ma ubíja a na kyretaz sa bojím ísť ☹
Poraďte, ako sa vám spustilo samocistenie, ďakujem vopred za každú radu, pomoc už som zúfalá.

kristinka92
17. jan 2023

asi by som skúsila babské rady typu horúca vana (aj keď to neviem ci mozes?aby si nechytila nejaky zapal), nejaka bylinka tusim bola tiež taká z ktorej sa robil čaj

dominita
autor
17. jan 2023

@kristinka92 dik, skusila som uz aj vanu dufam, ze zapal nedostanem

zojanka
17. jan 2023

@dominita v kolkom si tyzdni?

moni106
17. jan 2023

@dominita alchemilka caj

dominita
autor
17. jan 2023

@zojanka v 8. týždni ale nepočula srdiečko a plod sa nevyvíjal správne

dominita
autor
17. jan 2023

@moni106 skúšala som malinovnik, šalviu, skúsim aj alchemilku, ďakujem

casillas28
17. jan 2023

@dominita no vanu by som.si nedavala..ono sa to mozno aj spusti otazne je ci sa docistis uplne, aby ti tam neostali zrazeniny a neurobilo este vacsie skody...tiez by som z kyretu nebola nadsena ale je to bezpecnejsie...a ak sa chete potom zase snazot nemusis anj cakat 3 mesiace ako sa odporuca..sestra otehotnela hned mesiac po kyrete a vsetko ok 🙂 aby si si nenarobila viac skody ako osohu...drzim palce

dominita
autor
17. jan 2023

@casillas28 ďakujem za každú radu, vanu už radšej nebudem riskovať, nevedela som, čo by to mohlo spôsobiť 🤔
Nuz a uvidím, možno sa aj na kyrete ocitnem ak to nepríde samo.

jesenzima
17. jan 2023

@dominita choď na kyret .. mne sa spustilo "samocistenie" a pár hodín na to ma už brala sanitka pre silné krvácanie a skoncila som v nemocnici na zákroku .... Po zákroku ma nič nebolelo, ani som nespinila..

dominita
autor
17. jan 2023

@jesenzima moja gynekologicka zatiaľ vravela, že počkáme 2 týždne ak nepríde samocistenie, tak potom budeme riesit ďalej

zojanka
17. jan 2023

@dominita skús ešte tonic s chinínom. Ale tieto babské rady .... čo ja viem .... ak sa to má spustiť tak sa to spustí aj bez čajov a pod. a ak nie tak ani sud čaju nepomôže....

sani19
17. jan 2023

Je mi to ľúto 😔Ja som týždeň po kyrete. Žiaľ som skončila v nemocnici skôr ako som mala termín na zákrok. Silné bolesti a krvácanie.Odporúčam ísť na kyret

148terka148
17. jan 2023

@dominita ja som cakala velmi dlho a nezelamti to to zazit isla by som na kyret uz nabuduce a je to hnus potom takto sice to boli ale rana sa cason zahoji

yamahka
18. jan 2023

@dominita Skús stále piť alchemilkovy caj a k tomu každy večer červené víno. Aj horúcu kúpeľ.. mne to pomohlo. Sa mi spustilo. Len sa priprav že bude to masívne krvácanie. Ale lepšie samocistenie ako ísť na kyretaz. Ak po dvoch troch týždňoch nič. Tak sa stav ku gynekológovi. Držím palce!

dominita
autor
18. jan 2023

@yamahka ďakujem za každú radu, psychicky som už hádam pripravená, že to bude náročné... 🤔 Ale hádam to už príde, to čakanie je hrozné ☹

yamahka
18. jan 2023

@dominita Verím Ze to čakanie je hrozné. Tiež som čakala tri týždne, už som bola objednaná na kyretaz. Vyhýbala som sa tomu ako čerta. Tak som vypila celú fľašu červeného vína a k tomu horúcu kúpeľ a druhý deň sa to úplne spustilo. Som si vydýchla že chvalabohu!! To čakanie bolo nekonečné..asom fakt rada že som nemusela ísť na kyretaz 🙂

yamahka
18. jan 2023

@dominita a ver že príde to. Isto. Len skús červené víno, horúcu kúpeľ a každý deň stále piť alchemilkovy caj. Držím palce!!🙂

dominita
autor
18. jan 2023

@yamahka vážim si každé povzbudivé slovo ❤️
Dúfam, že to príde konečne a nebudem sa takto stále nad tým zamýšľať... 😶
Skúsim ešte fľašu toho vína 🤨
Možno aj to pomôže, čaj som si už kúpila, budem piť, skúšala som malinovnik, šalviu, ale nič 😶

dominita
autor
18. jan 2023

@yamahka a ešte mam otázočku, prišlo to tak naraz alebo si pociťovala nejaké bolesti alebo podobne, bojím sa aj z domu vyjsť, aby ma to neprepadlo niekde mimo domu 🤨

ewula192
18. jan 2023

ja mám podobný problém :( minulú piatok pri kontrole to dopadle zle v 8 týždni nebije srdiečko a plod nie je ok (prvé tehotenstvo ) pichli mi injekciu a teraz mám ísť v piatok na kontrolu. menštruácia nikde a bojím sa ísť na kyretáž úprimné .. a taktiež nie je mi dobre posledné dva dni ma strašne bolia kríže a cítim sa ako keby som mala teplotu pritom ju nemám, taktiež sa cítim veľmi unavená :( tento týždeň je nekonečný a neviem čo ma čaká ďalej

banderaska29
18. jan 2023

ženy.. akože ja vas chapem bola som v tejto istej situácií. íst neisť.. ale myslite na to, že v sebe nosíte, prepáčte mi za uprimnost nemyslim to zle, ale mrtve bábatko, ktoré sa rozkladá. kyret je šetrnejši, aj ked sa to nezdá. ak sa zle vyčistíte samy, aj tak budete musiet do nemocnice a tie bolesti a krvacanie do omdletia neprajem nikomu zažiť. ako veľmi vás chápem a nesmierne mi to je ľuto.. tažké rozhodovanie. len nezabudnite mysliet aj na seba ♥
@ewula192

dominita
autor
18. jan 2023

@ewula192 sme na tom rovnako cítim s vami ☹ dúfam, že sa nám to rozbehne čím skôr... Ja uz čakám týždeň, ale bez injekcie. Zatiaľ žiadne príznaky a tie tehotenske už tiež odišli..

yamahka
18. jan 2023

@dominita najprv som dostala také spinenie, potom normálne krámy a potom už som cítila neskutočne tlaky akoby som chcela rodiť, som si tak dala horúcu sprchu na bruško a hneď sa to zo mňa vypudilo ten plod či vacok, uľavilo sa mi a už len krámy...

dominita
autor
18. jan 2023

@banderaska29 je to ťažké rozhodnutie, ale keďže to takto dopadlo, tak si nechcem pripustiť, že tam bolo bábätko, ale zatiaľ len zárodok, ktorý sa nevyvíjal, nechcem si to ešte viac sťažovať túto situáciu 🤨 ak bude treba určite bude kyret, ale ak sa bude dat, skúsim to bez toho zákroku ☹
Chcem to nechať nech sa s tým vysporiada telo samo 😓

ewula192
20. jan 2023

@dominita ako ste na tom ? ja dnes po kontrole stále nič ďaľšia injekcia budúci piatok kontrola ak nič nepríde do piatku rovno ostávam na čistenie

dominita
autor
20. jan 2023

@ewula192 ja taktiež stále nič 😓 ale ja mam este týždeň do návštevy gynekologicky, dúfam, že dovtedy to príde, už mám pocit, že môžem robiť čokoľvek a nie a nie to prísť 🤷‍♀️ no ale hádam sa to rozbehne, budem držať aj vám palce... Ak nastane zmena, napíšem...