Samovoľný potrat, čistenie po injekciách

smejo955
7. feb 2022

Ahojte ženy..potrebovala by som radu alebo ako to nazvať, či máte niektorá s tým skúsenosti. Na začiatku januára som potratila asi cca v 6-7tt. Najskôr mi chceli robiť kyret ale nakoniec dr zhodnotil ze nieje potrebný nakoľko už veľa v sebe toho nemám tak mi predpísal injekcie methergin na ktoré som chodila asi 4x. Po nich som dosť krvacala, no keď mi dal poslednú tak som nekrvacala skoro vôbec iba som spinila. Od vtedy som už nekrvacala vôbec nosila som len intimku. Až do dnes. Vnoci ma hrozne rozbolelo brucho, rano na wc som mala slabší krvavy vytok , no a teraz ma rozbolelo brucho ako na menzes ale nie moc no a idem na wc a na vlozke bola hustá krv a niečo ako plod 😔 bolo to dosť tvrdé a veľké asi 1cm možno trošku viac. Môže byť ze tým ze mi začína normálne cyklus teraz tak ze to co tam zostalo sa zo mňa teraz vyplavilo von? Ďakujem za všetky reakcie 🙏

lelecik
8. feb 2022

@smejo955 No ja som si podobným prešla v júni. Po prvej injekcii nič, po druhej asi po 3 dňoch kontrakcie, brutál krvácanie, veľké kusy, kadečo. Myslela som si, že že to bolo všetko, ale kontrakcie pokračovali do ďalšieho dňa, az po ďalších kusoch sa tu ustálilo a postupne prestávalo. Spinenie bolo pár dní, potom až po mesiaci menzes. Ale však nerobili ti sono? Tam zistia, či si komplet čistá. Podľa mňa musíš ísť na kontrolu, oni povedia, či je to už OK.

smejo955
autor
8. feb 2022

@lelecik ano robili mi sono naposledy keď som mala ísť na kyretaz v nemocke a tam mi nasadili tie injekcie no a dve injekcie mi ešte dal môj dr ale ten má sonom uz nepozeral ,pravdepodobne bol nahnevaný ze mi nespravili kyret na jeho odporúčanie. No a keď mi dal poslednú injekciu tak mi povedal iba toľko ze mam prísť na kontrolu až keď mi nabehne normálne cyklus ..čiže sama neviem co som v sebe ešte doteraz mala 😔

lelecik
9. feb 2022

@smejo955 no práveže ja som šla týžden po poslednej injekcii na kontrolné sono do nemocnice, kde mi dávali injekciu. To už som po samovyčistení len tak slabo krvacala. Po prvom cykle som šla ku svojej doktorke. A práve na Tom sone v nemocnici zisťovali, či som sa dočítala úplne, či bude treba kyret alebo nie. A nebolo treba chvalabohu

smejo955
autor
9. feb 2022

@lelecik no a vidíš môj dr ma ani len nepozrel naposledy a povedal aby som prišla na kontrolu až po cykle ..čiže to pripisujem tomu ze bol nahnevaný ze mi nespravili kyret na jeho odporúčanie a preto sa tak ku mne správal. Ja len dúfam ze uz som nakomplet vycistena 😔

lelecik
9. feb 2022

@smejo955 no dúfaj... Ale však hádam ano... Ale zaujímavý prístup doktora, ja som dostala na výber, či kyret alebo skúsime prirodzenejšiu cestu. Ja som samozrejme nechcela ísť do narkózy a ani zásah do tela som nechcela, čiže výber bol jasný. Tak verím, že budeš OK, len nech ťa potom riadne prezrie, hádam sa už lekar odhneva... Alebo choď na pohotovosť, však čo ...