Samovoľný potrat v 6 týždni

monicka12345
9. júl 2012

Ahojte,obraciam sa na vas s prosbou, prave lezim v nemocnici, samovolne som potratila v 6tt. Neviete mi povedat co bude nasledovat teraz, ci nejake cistenie. A ked uz babo nemam, kolko by som mala byt asi cca hospitalizovana. Ak mal niekto podobnu neprijemnu skusenost, za kazdu info budem vdacna.

retkvicka
9. júl 2012

Ahoj,mrzi ma,co sa stalo.zelam skore uzdravenie tela i duse a nasledne radost z // na testiku. Teraz k otazke....citam,ze si prisla o dietatko v 6tt.to je este mini tehu,cize dr posudi,co treba.napr.ja som v takom tyzdni potratila minule leto,pokrvacavala som viac dni,najprv spinenie,potom uz krvacanie.dr.pri prehliadke usudila,ze je treba vycistit madohodli sme sa,ze nechcem lezat v spitali.cize spravila zakrok,daku hodku dve som polezala na izbe a dosiel pre mna manzel.robi sa to v malej narkoze,cize pichnu nieco do zily,zaspis a o par minut si hore...drz sa.

monicka12345
autor
9. júl 2012

Som ti nesmierne vdacna za tvoje slova. Budem dufat, ze ked som uzo babätko prisla, nebudu ma tu dlho drzat.

zvolsiinylogin
9. júl 2012

@monicka12345 precitaj si o kyretazi tu na konikovi..prezili to vsetky, co tam pisu..je to tazke, ale da sa cez to preniest a nestratit nadej, prajem skore zotavenie a na testikoch skoro //.. 😠

kubkatka
9. júl 2012

@monicka12345 neboj sa, fyzicky to zvladnes, ja som to tiez zazila, urobia v celkovej anesteze kyretaz (vyber) a este si pospis dve hodinky. potom ta (ak nebudes mat zavrate a nebudes velmi krvacat) pustia domov, ale musi niekto po teba prist. fyzicky to nie je nic hrozne, ja som dokonca dostala aj nejaku virozu potom, doma som lezala s horuckami. drzim palce vsetky, aby si to zvladla psychicky. ja som podla lekara po 3 mesiacoch mohla mat dalsie babo a veru sa aj podarilo, som v 20. tyzdni dalsieho tehotenstva a so stastna, tak presne to iste prajem aj Tebe. usmev a pokoj v dusi prajem aj partnerovi, neboj vsetko bude dobre. 🙂

lucka1987
9. júl 2012

@monicka12345 😔 je mi luto, co zazivas.. ja som prisla o dietatko v 10 tt . ja som sla na akutny kyret, takze z praxe som zazila trosku drsnejsi scenar. no pravdepodobne ti spravia par odberov, moc krv tlak, teplota.. klasika. a pojdes na utz., a na kyret, teda na vycistenie, n nie kazdy to rpeferuje, 6 tt nie je tak tehotenstvo vyvynute a niektory lekari nechaju zenu nech sa vycisti sama, no myslim si, ze sa poslu na cistenie. uspia ta a o pol hodku sa zobudis na izbem takze vobec to neboli a ani nebudes vediet co s tebou robili . po kyrete mozes ist dokov v podtste ihned, ja som sla o 16 hodin neskor, kedze som ho mala necakany a este sledovalůi, ci nebudu komplikacie . drzim palceky aby si to zvladla. prajem vela sil

delfinka123
9. júl 2012

moja je mi to luto ja som potratila v 4 tom tyzdni zacala som silno krvacat a mala som velke bolesti spravili mi kyret trvalo to len pol hodku a bolo dobre na druhy den som sla domov skus uzivat kyselinu listovu a caj gynastan vela stastia

boga28
9. júl 2012

Ahoj v prvom rade mi je ľúto čo sa ti prihodilo. Ja som si tým prešla začiatkom marca. V 9tt mi museli robiť kyret pretože som začala krvácať. Domov som išla zhruba po 4 hodinách po prebratí sa z narkózi.Držím ti palce a želám veľa veľa síl 😉

heln
9. júl 2012

ahoj, to mi je ľúto. 😔
ja som sa vyčistila spontánne, týždeň ma sledovali v nemocke, kontrolovali, či klesá HCG z krvi (aby vylúčili mimomaternicové), potom ma poslali domov a celkovo som bola na pn mesiac. je to teda individuálne, či Ti budú robiť kyret alebo nie.
a netráp sa, v tomto štádiu to bolo len oplodnené vajíčko, ktoré sa prestalo deliť, ak T to pomôže, daj mu meno a rozlúč sa s ním. veľa šťastia. hlavne nech si v poriadku.

lejduska
9. júl 2012

@monicka12345 ahoj, je mi luto co sa ti stalo.
ja ti velmi neporadim, ale mam podobnu neprijemnu skusenost a poviem ti bud rada, ze si v nemocke pod dohladom lekarov, pravdepodobne pojdes na cistenie. ja som hostpitalizovana nebola, lebo ma vysetril zastupujuci lekar a tehotenstvo lebolo ani potvrdene mojim lekarom lebo bol na dovolenke. na cistenie ma nikto neposlal hoci som sa pytala ☹ neskor zacali problemy a teraz sa z nich snazim dostat, novy lekar by ma v 6 tt poslal na cistenie, tak to urcite cakaj. je to len dobre, ze si kontrolovana a o par mesiacov sa mozte snazit znova. na taky zazitok zena nezabudne 😔 kazdopadne zelam vela stastia, zivot pojde dalej a raz budeme stastnymi mamickami