Sex pred menštruáciou

sabina230
30. dec 2021

Dobrý deň
Mala som nechránený pohlavný styk (ktorý trval pár minút) dva dni pred menštruáciou ale partner sa do mňa neurobil ale mimo. Očakávaná menštruacia sa nedostavila, pritom mám pravidelné cykly. Väčšinou mi býva zle pred menštruáciou ale teraz nič, občas ma len trošku pobolieva brucho. 6 dní po termíne menštruácie som si spravila tehotenský test, vyšiel zreteľne negatívny. Nebolia ma ani prsia, nezaznamenala som na nich žiadnu zmenu ale menštruácia stále nikde. Preto mám trošku obavy. Je možné že by som mohla otehotnieť?
Ďakujem za všetky odpovede a rady🙂

natalienka12
30. dec 2021

Mozes byt tehotna, ale na 99% nie si.

sylvester01
30. dec 2021

@sabina230 prechladnuta mozes byt vajecniky stres ci si ne tehotna a nevim co vsetko este ked meskaju dajsi cervene vino alebo horuci kupel

basska23
30. dec 2021

Ja som otehotnela deň pred očakavanou MS a skoro 3 týždne negatívne testy.Teraz mam 2 ročnú slečnu 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabina230
autor
30. dec 2021

@viestta no od pohlavného styku už prešlo 8 dni, a väčšinou čo som čítala tak si mám spraviť test vraj po týždni od termínu menštruácie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucina321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucina321
30. dec 2021

Je veeelmi mala sanca ze budeš. Nehovorím ze neexistuje nikto komu sa to podarilo ale isto nebudeš tehotna

jana005
30. dec 2021

@sabina230 nemala si náhodou teraz nedávno koronu?
Ja riešim akurát to isté, menzes mi mešká 7dni,testy negatívne.
A čítala som,že niekto po prekonaní nemal aj mesiac alebo dva menzes.
Tak uvidím ako to u mňa dopadne.
Počkám ešte týždeň a keď nepríde,objednám sa k lekárke.

sabina230
autor
30. dec 2021

@jana005 nie nemala som covid ale zaočkovana som už dlho, ja tiež počkám asi ešte chvíľu a potom spravím další test keď sa menstruacia nedostavi a tiež sa objednam k lekárke

jana005
30. dec 2021

@sabina230 potom napíš,ako si dopadla.
Ja som tiež zvedavá,ako dopadnem,lebo sa mi to vôbec nepáči,že čo sa deje

sabina230
autor
30. dec 2021

@jana005 určite áno, ja len dúfam že za tým bude niečo iné ako tehotenstvo a nie nič vážne, pretože takáto situácia sa mi už raz stala, cestovala som zo SK do Barcelony, takže meškanie mala na svedomí zmena klímy no teraz netuším, keď ani tie testy nie sú vždy na 100% niektoré môžu ukázať dve čiarky a iné zase len jednu, teraz zase musím čakať pár dni a potom už môže byt neskoro.

pictbridge
30. dec 2021

@sabina230 určite niekto bude znova krútiť hlavou ale ja taktiež odkedy som očkovaná mam 2 dávky menštruácia mi stále mešká cca týždeň a to predtým nikdy nebolo . Mohla som si to na hodiny vyratať stále sa presne dostavila. Nič iné prečo sa to deje ma nenapadá ale už som počula viac prípadov. Snáď sa to napraví časom.

jana005
30. dec 2021

@sabina230 mne možno mešká aj zo stresu,pred dvoma týždňami mi zomrel otec.ale ani tehotenstvo nevylučujem,len testy mi nič neukazujú.
Len ja som stále predtým dostala presne medzi 26-28dnom, ako hodinky a teraz už týždeň nič.
Tak uvidíme, snáď je za tým len stres a nič iné

sabina230
autor
30. dec 2021

@pictbridge ja som po ockovani nemala žiadne problémy ani bolesti, taktiež menštruácia bola stále pravidelná, to len teraz keď som mala dostať na štedrý deň a dva dni predtým som mala pohlavný styk aj to len krátko a ani sa do mňa neurobil, až asi po 10 minútach mimo mňa tak vážne nerozumiem v čom je problém

sabina230
autor
30. dec 2021

@jana005 to iste aj ja, tiež mávam pravidelnú

jana005
30. dec 2021

@sabina230 myslím,že sme mali dostať v rovnaký deň,možno deň,dva rozdiel. Ja som mala posledný menzes 25.11.

sabina230
autor
30. dec 2021

@jana005 ja som mala 21.11. posledný

zuzi0911
30. dec 2021

A to bol jediný styk v cykle?!

sabina230
autor
30. dec 2021

@zuzi0911 áno

zuzi0911
31. dec 2021

Tak ano už boli prípady, že sa to aj takto podarilo. Ale odpoveď nájdeš až neskôr...

monika27587
1. jan 2022

@sabina230 ja som otehotnela tesne pred menzesom, vola sa to indukovana ovulacia. Zo vzrušenia napríklad. Test som mala pozitívny az tri tyzdne po očakávaní menzesu. Takže mozne to je,ale u teba skor nerealne a pricina bude skôr stres z neprichádzajucej menštruácie. Toto sa stáva naozaj len výnimočne. Plus ste mali prerušovaný sex. Sanca zeby si bola tehotna je minimálna.

jana005
6. jan 2022

@sabina230 ahoj,mne dnes začínajú krámy,úplne slabé zatiaľ mám.
Ty si ako na Tom?

sabina230
autor
6. jan 2022

@jana005 ahoj, ja som bola v utorok u doktora, tehotenstvo vylúčil a aj testy ho vylúčili len mi niečo prasklo v maternici a mala som tam nejakú tekutinu, včera som bola na vyvolávacej injekcii tak dúfam že sa dostavia čoskoro 😀všetko dobre dopadlo nakoniec

jana005
10. jan 2022

@sabina230 naposledy som ti písala,že mi začína menzes,len sa nejak nerozbehol.
Som objednaná k lekárovi na budúci týždeň,tak uvidím,čo sa to vlastne deje