Silný výtok dva dni po sexe

kajka7473
11. dec 2020

Dobrý deň . Mám otázku na vás. Pred týždňom som mala pohlavny styk ktorý bol bez kondómu ale neurobil sa do mňa. Lenže o dva dni som sa ráno zobudia a mala som pocit že som dostala menštruáciu . Lenže to som mala taký silný priesvitno biely výtok. Mám občas aj jemnu bolesť v podbrušku . Neviem čo to má byť. Mali ste niektorá niečo takéto ak áno prosím poraďte ďakujem veľmi pekne ❤️.

dagmar13
12. dec 2020

Je to ovulacia

kajka7473
autor
12. dec 2020

@dagmar13 áno aj ja som si to muslela ale mám 22 rokov. A predtým sa mi to ešte nestalo . A dosť ma bolia prsia čo ma takto ešte neboleli tak neviem či to môže byť aj pri ovulacii nestretla som sa s tým ešte .

kajka7473
autor
12. dec 2020

Teda aby som sa opravila prsia ma až tak nebolia to skoro vôbec ale skôr bradavky nemôžem mať ani podprsenku

sense
12. dec 2020

Ovulácia,... Mňa nebolia prsia pri ms ale pri ovuláciu a tiež som to nemá ala až posledného polroka aj to nie každý mesiac

kajka7473
autor
12. dec 2020

@sense no to ste ma upokojila , zľakla som sa že som tehotná. Lebo myslela som že ovulaciu už som mala keďže mám dostať zajtra ms . Tak som si to počítala ale tak ja mám nepravidelný cyklus takže to môže byť . Ďakujem za odpoveď.

sense
12. dec 2020

@kajka7473 ak máš nepravidelný cyklus tak ťažko povedať... Môže to byť aj pms keď máš dostať... Ale dva dni po styku by si tehotenské príznaky nemala...

dagmar13
12. dec 2020

@kajka7473 jasné,ja som mala príznaky ako pri MS....bolesť brucha,krížov,pŕs....

oblecenie99
12. dec 2020

@kajka7473 Aj keby si bola tehotná,dva dni po sexe nemôžeš mať príznaky.

kajka7473
autor
12. dec 2020

@oblecenie99 áno viem že to je nemozne len mi nesedelo to že by som mohla mať ovulaciu keďže som mala pár dní pred ms . Len sa mi to ešte nestalo tak som bola trošku zmätená s toho. Ale ďakujem za vaše odpovede . Ale ešte mám otázku že koľko trvá ovulácia pretože ten výtok už nemám taky silny ale stále ho mám a nosím intimku pre istotu .

dagmar13
14. dec 2020

@kajka7473 okolo 5-6 dni,stiahni si menštruačný kalendár zadaj si tam údaje a pekne ti to bude každý mesiac ukazovať

kajka7473
autor
14. dec 2020

@dagmar13 dobre ďakujem veľmi pekne