Šitie po pôrode - opuch

17. jan 2023

Ahojte. Som 11 dni po porode. Mala som dost velky nastrih. A cele sitie mam navrete. Je to normalne? Vstrebe sa to??? Mam pocit, ze som to take nemala par dni dozadu.. mate niekto skusenost? Bolesti ustupuju... len ten opuch.. ☹ Dakujem

banalu
17. jan 2023

Mne sa nechcelo zahojit sitie, praskalo mi az ma nechali hojit sa na divoko, nakoniec po asi dvoch tyzdnoch zo mna vysiel gazovy tampon 😣🥴 ktory tam zabudli pri siti 🫣 asi nemusim vraviet aky hnus to bol...
Zasla by som to dat skontrolovat, aj ked mna vsetci kontrolovali pohladom 🙄

sibrez
17. jan 2023

mne po porode pomahalo na vlozku davat rosalgin alebo burovu vodu. Zachladilo to a ulavilo mi, a sprchovat sa po kazdej potrebe a velmi sa nenamahat. Avsak 11 dni po porode ked to mas navrete dala by som to pre istotu skontrolovat. Po porode je najhorsich prvych par dni potom by to malo byt lepsie a lepsie ak sa to normalne hoji. Drzim ti palce. {mam za sebou 2 porody so sitim}

janka359
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
17. jan 2023

Ja som mala veľký opuch skoro mesiac a pol som si nevedela sadnut potrebuje to len cas na wc som chodila po stojacky len inac som sa nevedela vycikat ale.mala som sprosteho lekara takze ako prvorodicka som vela veci nevedela vzdy som mu opakovala ze mi niečo vadi taha akoby maternicu dole

autor
17. jan 2023

Dakujem dievcata.. pockam do piatku a uvidim... a skusim ten rosalgin