Skúsenosti s Lactofeel?

konko15
14. apr 2020

ahojte,
uz asi 3ti den pocitujem neprijemne pocity tam dole a vzdy vecer iba ked sa umyjem (cistou vodou vzdy,,, ziadny lactacyd a podobne) zacina neeskutocne svrbenie, ze by som si ju najradsej rozdriapala 😖 zapach ani stipanie nie je, vytok klasika, ktory mam dennodenne 😪 na preventívnej prehliadke nedavno vsetko v poriadku... nechcem zatial zbytocne chodit ked ma iba svrbi a nic viac, tak sa mi nezda zeby to bolo daco vazne
kupila asom si LACTOFEEL kedze najviac popisom sede na moj problem.. mate s nim niektora skusenost? pomaha aj na svrbenie? po uziti vsetkych tubiciek sa vam neprijemnoati vratili este? zaberie az po uziti vsetkych tubiciek?
dakujem vopred za odpovede

lienka0078
15. apr 2020

@konko15 ahoj a neberies nejaké antibiotika? Ja som to mala z toho.ako som ich vyradila,prešlo to

akinom0077
15. apr 2020

Lactofeeel je dobry ako prevencia. Ale ak mas chytenu mykozu tak ti to len zmierni ale nevylieci. Taktiez na svrbenie zvonka no neviem nakolko Lactofeel sa aplikuje dnu....Zvonka si mozes kupit Canesten krem alebo Fungicidin, alebo ako prevencia Idelyn krem

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akinom0077
16. apr 2020

@sandra151 / niekto ma pri mykoze hrudkovity vytok a svrbenie, niekto moze mat len svrbenie. Ja mavam vytok ked mam mykozu, svrbenie ani nie. Je to individualne azalezi kedy zacne liecit niekedy je len svrbenie aked neriesi prejde do vytoku pripadne naopak. Ale idelyn a Fungicidin je fajn kombinacia

marietta0
23. apr 2020

@konko15 Pri uz zacinajucej mykoze alebo ako prevenciu mykoz je velmi dobry Saforelle intim gel, da sa kupit len v lekarnach.

akinom0077
24. apr 2020

@marietta0 / saforellle je ny umyvanie intymnych partii nie na prevenciu, na prevenciu je spominany Lactofeel a podobne pripravky

marietta0
26. apr 2020

@akinom0077 Mne bol tento gel odporuceny ako prevencia castych mykoz, aj teraz aj v tehotenstve, ked ma teapili dost casto.

lucy1801
11. máj 2020

Zdravím, pomáha LactoFeel na obnovenie normálnej hodnoty pH a vaginálnej flóry? Máte niekto s tým skúsenosti prosím?

samiko
11. máj 2020

Zdravím,som rada,že som tu našla túto diskusiu. Tiež mam problém s výtokom a svrbením. Podledná moja návšteva u gynekológa ukázala,ze memam ziadne lactobacily v pošve. Vybrala som co mi povedal gynekolog,no problém neprechádza. Už sa s tým trápim dosť dlho. Lactofeel,co tu spomínate som zatiaľ nevyskušala. Máte niektorá skúsenosti s obnovou lactobacilov v pošve? Ďakujem

akinom0077
11. máj 2020

@samiko / ja som s tym mala problem, nakolko sa mi vzdy casto opakovali zapaly( nastastie uz nie klop klop/ a z cipkov, masti, vyplachov som mala vzdy uz narusene prirodzene prostredie, tiez mi gyn povedal ze nemam absolutne ziadne lactobacily....preto suchoty atd...a tym padom nachylonost na zapaly, zacarovany kuh.... Nasledne mi zacal moj Gyn. VZDY ked mam liecbu cipkami, nasledne po douzivani musim brat este tyzden Lactpbacily napr GYOFLOR mi predpisuje na dalsi tyzden...nakolko mnohe cipky vyhubia neziaducu bakteriu/mykozu ale zaroven aj prosredie...to mate to iste ako s antibiotikami....tie tiez znicia crevnu floru....
Dalej mi gyn aj teraz ked nemavam problemy odporucil KAZDY mesiac uprostred cyklu a po menstruacii VZDY si dat 2 cipky nejakych lactobacilov, tak to striedam...raz kupim Idelyn, potom Multigyn actigel, Vagilact.....tieto troje sa mi najviac osvecili ale mam vyskusane takmer vsetky dostupne.......fakt.... Taktie (/ nechodim sa kupat koli gyn probelmom, ale ked uz neodolam obcas 1-2x rocne nejakemu kupalisku alebo kupelom, den pred bazenom si dam tatiez cipku aj po okupani + kupaci tampon...detto robim pri mori.....

akinom0077
11. máj 2020

@akinom0077 / plus uzivam denne jednu tobolku oreganoveho oleja....ma to vela pozitivnych ucinkov,,,,aj na tieto zenske veci... a partner uziva tiez..... oregano....plus umyva safforelom....