Skúsenosti s tabletkami Indol 3C a Dong Quai

natinka1988
29. apr 2016

Ahojte žienky 🙂 Mam endometriozu a k tomu opakovanu cystu na vajecniku ☹ bola uz aj operacia, no bohuzial zas sa vratila 😒 rozhodla som sa vyskusat Indol,este len teraz mi prisiel, a citala som aj o Dong Quai ,ze je to velmi ucinne na zenske problemy. Poznate ju? Alebo uzivali ste ju niekto ? Trosku sa obavam ze ci to nemoze uskodit ak to budem uzivat naraz ☹ Dakujem za odpovede 🙂

nikola262
29. apr 2016

ahooj ja som mala zisteny zasa virus HPV a takiez som mala vela zenskych problemov. Skusala som Indol 3C a popravde ziadna zazracna pilulka to nebola 🙂 nepocitila som velmi zmeny, potom mi kaamratka odporucila vyzvove doplny ktore su cisto na prirodne baze od forever. Tie sa mi osvedcili daleko viacej, dokonca po konzultacii s lekarom mi ich odporucil a mozem povedat ze po roku sa citim konecne zasa fit 🙂

nikola262
29. apr 2016

@natinka1988 ahooj ja som mala zisteny zasa virus HPV a takiez som mala vela zenskych problemov. Skusala som Indol 3C a popravde ziadna zazracna pilulka to nebola emoticon nepocitila som velmi zmeny, potom mi kamaratka odporucila vyzvove doplny ktore su cisto na prirodnej baze od forever. Tie sa mi osvedcili daleko viacej, dokonca po konzultacii s lekarom mi ich odporucil a mozem povedat ze po roku sa citim konecne zasa fit emoticon

natinka1988
autor
29. apr 2016

@nikola262 Ahooj, dakujem za radu, pozrem co to je 🙂 Mojej mame indol velmi pomohol,tak dufam ze aj mne 🙂

nikola262
29. apr 2016

@natinka1988 ak by si mala zaujem viem ti poslat o produkte konkreetne na tvoj problem blizsie info. Pokial by ta to velmi zaujalo som z BA a viem sa s tebou stretnut ohladom toho, popripade ti poradit kde produkt kupit aby si to nemusela cez internet nakupovat 🙂

natinka1988
autor
29. apr 2016

@nikola262 dakujem ,si zlata 🙂 ja som tiez z BA, ale ten INDOL mam uz doma, tak skusim to a uvidim co to bude po 3 mesiacoch. Keby nieco, urcite pisem 🙂

nikola262
29. apr 2016

@natinka1988 doobre vela statsia prajem, hlavne aby pomohol 🙂

modraslza
30. apr 2016

@natinka1988 indol je super i ja som brala ..cysty vsak nezmyzli no upravuje to hormonalnu hladinu takze celkovo prispieva k psychickemu i fyzickemu zdraviu

noemi1983
29. mar 2022

@natinka1988 Vedela si my povedat,ze od forever aké produkty sú dobre na cysty?

natinka1988
autor
29. mar 2022

@noemi1983 od forever som nemala, ja som si kúpila v lekárni alw značku už neviem

noemi1983
29. mar 2022

Znacka ALW? TAKY prudukt som nenasla.

natinka1988
autor
29. mar 2022

@noemi1983 bol to preklep 😊 píšem tam ze značku neviem