Skusenosti so sirupom Trifed

991979
7. nov 2017

Ahojte chcela by som sa opytat ake skusenosti mate zo sirupom Trifed 25mg+600mg/100ml , dali nam to pre 3 rocneho syna na pohotovosti.

macik34
7. nov 2017

Aj nam ho lekarka odporucila proti kaslu, ale je na alergiu? ??Ucinok som nezbadala. Za naw Solmucol alebo na suchy Ditustat kvapky. Preco si bola na pohotovosti a dostala si tento sirup??

stanislava33
7. nov 2017

ahoj,tento sirup je veľmi dobrý na kašeľ a tak isto uvoľňuje nos,obsahuje látku, ktorá zabraňuje opuchu sliznice, nám zaberal iba on. prajem skoré uzdravenie.

beky1813
7. nov 2017

Zobrala si dieta na pohotovost, dostal lieky a tu sa pytas na skusenosti? A podla toho sa rozhodnes, ci nasadis?
Moja tiez mala trifed, pomohol

marlenka222
7. nov 2017

Trifed neviem, mali sme predpisany ale kupila som solmucol. Trifed tam ked som citala pribalovy letak bolo nieco ze psychoneviem co(ospravedlnujem sa rypalkam,ktore vedia vsetko) proste nejaka latka ktora ovplyvnovala psych.stav dietata pocas uzivania. Nedala som ani raz

janci05
7. nov 2017

Mali sme Trifed niekoľko krát, aj teraz ho mám doma, ale Trifed Expectorant, ten obsahuje tri účinné látky, na skvapalnenie a uľahčenie vykašliavania a vysmrkania tuhších hlienov.Ty máš asi te so žltým obalom, aj ten sme už mali. Zatiaľ sme ho znášali v pohode, bez komplikácií. Ak potrebujete vykašľať hlien z priedušiek, tak sme dávali aj Flavamed.

dai
7. nov 2017

my sme ho mali, nic psychicky neovplyvnil a pomohol... inak som nevidela pribalovy letak na ktorom by nejake riziko ovplyvnovania psychiky nebolo...

mondolina
7. nov 2017

Môj syn reagoval na Trifed zle, teraz už neviem ale akej farby bol. Bolo to dávnejšie. Bol nervózny a podráždený, po vysadení sa ukludnil

siska53
7. nov 2017

@991979
Trifed zlty -Syn v pohode,dcera zle znasala, trifed zeleny, syn zle,dcera zatial.neuzivala.

silvinka511
7. nov 2017

Trifed u nas zaberal ale to co stalo a malou - neskutocne zachvaty agresivity. Tak som dr.vzdy ked nam.ho chceli.znova dat povedala ze robi malej velmi zle co sa tyka zmeny nalad ... a suhlasili ze potom ho netreba takemu dietatu davat.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macik34
8. nov 2017

@991979 stale si neodpovedala..... Preco si bola na pohotovosti???????

eliska13
8. nov 2017

@macik34 a nie je to jedno?tak asi mal teplotu neutíchajúci kašeľ...
Trifed zlty mal syn viac x vždy rýchlo pomohol

macik34
9. nov 2017

@eliska13 nie je to jedno. Pohotovost nesluzi na kaslik. Preco nebola cez den u lekara??

jarhal
19. nov 2021

@macik34 🙈

macik34
19. nov 2021

@jarhal príspevok z roku 2017...

macik34
19. nov 2021

@jarhal🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

jarhal
20. nov 2021

@macik34 to je jedno ktorý rok, stále ten tvoj príspevok je trapošina ...prečo nebola cez deň? Svätá prostato....teba do toho vieš čo..

slyvocka
12. jan 2024

@macik34 citam ohladom trifedu, neda mi na ten tvoj trapny komentar, co teba je prt do toho preco bola, lebo potrebovala pre syna !!! a plati poistne!!! a hotovo . keby hlupost rastla tak tu este teraz poletujes macik34....

macik34
12. jan 2024

@slyvocka
Trápna si ty. Ani sa nemám chuť s tebou baviť. Staraj sa o seba