Slabá menštruácia

bety19
16. apr 2023

Ahojte, prosím Vás o radu..bude to pomaly rok od preventívnej prehliadky... mávam dosť slabú menštruáciu..aj krátku. Prvý deň špiním..druhý deň kus krvi na vložke alebo minutý jeden tampón.... tretí deň špinim a je po..... Dostanem ju ako hodinky na čas..len je takáto... Myslíte si že je to problém? Samozrejme o 2 mesiace keď pojdem na preventívku to spomeniem... momentálne uvažujeme nad druhým dieťaťom...len sa bojím či vôbec moje telo..je ešte na to súce...mám 33.

nicole003
16. apr 2023

@bety19 ja som toto iste riesila... Podla lekara kym je to 2-dnove spinenie pravidelne tak je to v poriadku. Mne sa to ale nezdalo. Aj cyklus sa uz predlzoval. Nedarilo sa mi totiz otehotniet. Zadarilo sa az ked som si bylinkami nastartovala menzes. A to som mala len 30 rokov. Rodila som v 34-ke

bety19
autor
16. apr 2023

@nicole003 uzivala si len alchemilku?..

nicole003
16. apr 2023

@bety19 aj inofolic, to mi kazal novy gynekolog, ked som zmenila.

lyci
16. apr 2023

@bety19 aj ja som to tak mala asi rok. bud to zacalo covidom alebo kyretom. neviem presne. lekari vraveli, ze to je ok na otehotnenie, aj ked teda som mala velmi zly pocit, ze zrazu sa mi skratila ms na 1-2 dni a aj to slabe. tiez chodila presne. a potom som otehotnela. bez problemov. a to mam 40