Slabá menštruácia

3. dec 2020

Ahojte. v prvom rade by som poprosila o "ne hejtovanie", chcem sa len spýtať, nie riešiť ponizujuce komentare.. S chlapom sa sa snazíme, sice nie dlho ale predsalen.. MS mám pravidelnú ako švajčiarske hodinky uz od 20ich rokov. Na počudovanie mi tento mesiac prišli o 3 dni skorej, čo som brala ako čistý výsmech od prírody, keďže sa snažím otehotnieť a ako každá, ktorá túži po mimi, vie aké to je čakať, či príde - nepríde. Od rána mám MS bolesti, neviem ich priradiť k tým silným. Vždy som mala krče, jeden silný, potom pár minut pokoja.. ved to poznate. Momentalne ma bolí maternica stale, bez prestavky, ale nie tak neznesitelne, ale roste cítim ju nonstop. Krv som mala ráno, len par kvapiek na vložke, resp. ani neviem či krv ale také trocha silnejšie ruzové a odvtedy nič. Burcho stále pobolieva, ale krvacať som prestala, resp. ani nezacala. Áno, zdravý rozum mi hovorí, ze sa mi rozbieha MS, ale má niekto skusenosti podobné a šlo o tehotenstvo? Keby si dnes spravím test, bola by to velká hlupost? Vopred ďakujem za každu normalnu odpoved 🙂 pekny den

tifi2324
3. dec 2020

Treba zrobit test môže ísť o biochemické tehu......Ja som tak potratila v októbri tiež len ráno trošičku krv potom nič a na druhý deň už som silno krvácala a na pohotovosti už mi len oznámili že som prišla o babo

autor
3. dec 2020

@tifi2324 to by som radšej ani nechcela vediet.. mala som biochemické 2x za sebou, mam pocit, že aj tearz to bude. Netestovala som sa pre istotu aby som predisla sklamaniu

majamat
3. dec 2020

ja to mavam skoro kazdy mesiac, 2-3dni pred ms take ruzove spinenie, pripadne niekedy aj kvapky krvi,a le len na toaletaku 1x za den. predvcerom tiez ked som bola na wc, kvapka krvi aj v zachode. a tak cakam, ze pride ms.

ja uz mam vek, preto sa to u mna deje, ale inak za toto moze hormonalna nerovnovaha.
moze ist aj o tehu, ak krvacat nezacnes,a le kludne aj o taketo nieco, ako mam ja.

autor
3. dec 2020

@majamat teraz mám už dost silné krče a mam pocit ze sa mi nevie spustiť MS. Je mi strasne zle, na vracanie. Bude to MS, nie tehu.. som si už na 99.9% istá, taketo silne krce nemozu byt z tehotenstva.. Praveze, mne sa vzdy rozbieha silnym hnedym vytokom a hned krvaca do 2 hodin max, teraz vsak uz 9 hodín krčujem a nezačalo nic.. asi nieco s hormonmi, tiez nemam 25 :p