Snaženie a omylom pichnutá injekcia Agovirin. Aké budú následky?

empathia
28. aug 2013

Ahojte, s drahým sa snažíme vyše roka o bábo, neúspešne.
Po kompletnom hormonálnom profile mi lekár predpísal estrofem a agolutin- sestrička však namiesto agolutinu predpísala agovirin (očom som nevedela) a šla do lekárne, keď prišiel čas injekcie tak v domnení že mám správnu injekciu, mi moja známa zdravotná sestra pichla injekciu Agovirin - pre ženy po prechode v 40tke...
Neskor sa zistilo ze sestricka predpísala chybný recept.
Vie niekto poradit aké či a aké to može mať následky? bola iba 1 injekcia . Potom sa nato naštastie prišlo.

monvitka
29. aug 2013

a čo tak spytat sa lekarky??

zibi
29. aug 2013

estrofem je na rast sliznice hormon estrodial a agolutin je progesteron dava sa aj na vyvolanie mensturacie ta injecia co si pisala obsahuje testosteron takze nieco uplne ine..muzsky hormon ...
ked si nestumulovala clostylom a nepotrebovala si pregnyl na prasknutie vajicka a ze ten progesteron - agolutin ti dali kvoli nizskemu progesteronu tak si myslim, ze jedna injkecia toho testosteronu - agovirin- ti podla mna neublizi... ale urcite by som to s doktorom riesila , omyl sa stane, ale v takomto pripade si nemoze sestricka od gynekologa pomylit dve zasadne odlisne inekcie ... 😕 daj si do istoty odmerat hormonalny profil na dalsi mesaic aby si mala istotu 🙂