Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lianka7
24. mar 2008

Jeej ahoj Csilka!Tak ako?Pocasie asi dost o nicom co? ☹
U nas je cca 10 cm snehu 😖

mirip
24. mar 2008

ahoj csillka hladala som ta v dudinciach vcera

pink_lady
autor
24. mar 2008

Jej csilka vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😅 Baby som pozdravila cez skype, ze holky? 😉

lianka7
24. mar 2008

Jasneeee pozdravila!!!A csilka nam akosi zdrhla ☹

pink_lady
autor
24. mar 2008

halooooo csilkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pod medzi n áááás 😉 😅

csilla76
24. mar 2008

sorry baby ale sme mali vypadok elektriny az teraz viem prispievat 😉 dakujem sue aj pink za ip ste mile 🙂 aj ja som rada ze som tu opat s vami.bolo fajne,snad aj to pocasie celkom schopné,ked prsalo tak sme sa vymacali v bazene,alebo virivke.boli sme aj na masazi .saune a tiaz parafine.ked bolo pocasie dobre tak sme boli na prechadzke a pozriet do inych hotelov 🙂

lenand
24. mar 2008

ahoj csilla cavte kocky idem ulozit polievaca a zabehnem 🙂

lenand
24. mar 2008

polievac uz spinla kde ste

csilla76
24. mar 2008

tu som lenand ale nestiham citat temy do ktorych zvyknem pisat 😀

lenand
24. mar 2008

ako bolo na vylete uzili ste si 😉 mi sme zasobeny cokoladkami tak na pol roka 😀

csilla76
24. mar 2008

ozaj mas tolko coko zajacikov a vajicok???? 😀 to je fajn,olik sa iste tesi 😉 bolo fajn uzili sme si procedurky a tiez vyblaznili sa a poprechadzali... 😀 a dnes som kupila 40 malych zivych 2dnove kuriatka 😀

lenand
24. mar 2008

tak to sa u vas teraz ozýva len cip cip a ja som taka prejedena ze som si zobrala len pankreolan 😝

lenand
24. mar 2008

musim sa odpojit ale zajtra som este doma tak pokecame prajem dobru nocku 😉

csilla76
24. mar 2008

ok lenand tak dobru nocku pápápá 🙂

zadnicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csilla76
25. mar 2008

pekné ránko prajem 🙂 u nás snezi 😒

lenand
25. mar 2008

dobre ranko 🙂

csilla76
25. mar 2008

a,lenand co mate dnes na pláne?ja teraz idem do obchodu potom pridem... 😉

lenand
25. mar 2008

dnes som uz dala oliverka do skvolky a ja vegetim idem az na nocnu tak mam trosku volno

csilla76
25. mar 2008

aha takze trosku mas siestu 😉 ja si idem spravit ranajky a kavicku 🙂

lenand
25. mar 2008

ranajky uz mam za sebou ale idem si tiez po kavicku uz sa mi dorobila

csilla76
25. mar 2008

tak uz mam spravene ranajky,toasty s masielkom a dietnou salamou a ktomu pikantna pomazanka..aspon ma to zohreje lebo my je zima...svokra kym sme boli prec kurila takpovediac len pre seba,u nas bolo 18 stupnov ked sme dosli a je citit ze 4 dni kurila len aby u nej bolo na prizemi teplo...je to tazke s nou...no ale co uz...

pink_lady
autor
25. mar 2008

ahojte zienky

dnes je posledny den prazdnin, vobec nie som oddychnuta 😒cele svatky som makala 😖

a vy ako holky? 😉

lenand
25. mar 2008

som spet povesala som pradlo lebo mi doprala pracka a hodila este farebne csilla svokry su take ja som rada ze sme sami a svokrovci ostali sami vo velkom dome horne poschodie maju tiez volne

lenand
25. mar 2008

ahoj pink urcite si sa aj trosku zabavala co ten konacik 😉

pink_lady
autor
25. mar 2008

lenand ja osm si dala trochu a potom pri nom revala to bola taka zabava 😀 😀 😀 ked sama pijes...

lenand
25. mar 2008

tak to som nevedela prepac ☹ a zachranar sa neozval cez sviatky

csilla76
25. mar 2008

ano lenand svokry su uz raz take ...ani sa nas nespytala ako bolo v kupeloch..trucuje ze sme neboli doma.... 😒 velmi ma to stve 😠 pink moja co nove?co to pocujem sama si sviatkovala?uzi si este dnesny prazdninovy dnik 🙂

lenand
25. mar 2008

moj ocino ma kamosa a ten vravi ze on ma najlepsiu svokru lebo zije na ukrajine a nema pas 😀 😀 😀 moja svokra uz teraz rype do nas s autom a ci ideme na dovolenku ona by bola najradsej keby sme boli len doma a strkali peniaze do vankusa ale to auto aby sme si uz kupili 😝

pink_lady
autor
25. mar 2008

csilka no sama co uz 😒