Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
19. apr 2008

samozrejme hned som ich poslala kamoske dakujem

lenand
19. apr 2008

jejke ja som mala bolesti hlavne pred mrchov a pocas ovulky pred mrchou tak den az dva 😝 a cysta sa mi urobila len raz a vtedy som isla na laparku a teraz uz nemam aspon v januari som bola naposledy na kontrolu tak som nemala a teraz neviem idem v maji k dokymu tak uvidim

pink_lady
autor
19. apr 2008

jejke z vyteru nie, ani pri opakovani cyst - ak sa cysta "opakuje" tak vacsinou nejde o endometrioznu cystu lebo taka sama nezmizne. To ani nie su krvave ale skor take "cokoladove". Tie krvave co pises su skor asi hemoragicke - ked nie je ovulacia ale namiesto toho sa vytvori cysta vodova ktora sa zakrvavi. A endo nie su len cysty ale aj loziska a tie mozu byt vselikade.
A bolesti - niektore holky nemaju bolesti vobec, niektore stale, niektore len pri mrche niektore pri ovulke...Endo je potvora co ma vela tvari.
Prvym kvazi potvrdenim byvaju zvysene hodnoty tumormarkerov v krvi, ale uplne potvrdit sa da len pri laparoskopii.

lenand
19. apr 2008

veru najskor sa to zisti az pri laparke

pink_lady
autor
19. apr 2008

lenand az teraz som si vsimla ze ty tu mas na fotke aj oliverka aky je zlaty 😵 😵 😵

lenand
19. apr 2008

chcela som pridat este neake fotky ked bol uplne malicky ale boli velke tak skusim neskor este pohladat ktore sa budu dat

pink_lady
autor
19. apr 2008

😵 😵 hladaj uz sa tesime 😵

lenand
19. apr 2008

moja suseda je ucielka v matarskej skvolke a oliver ju ma strasne rad a ona tvrdi ze uz na ociach mu vidno aky je zbojnik a ma pravdu je zlatucky ale aj pekny kvietok neviem co z neho vyrastie 🙂

pink_lady
autor
19. apr 2008

hej je mu to vidiet na ockach 😅 ozaj je podareny musite mat s nim vela radosti 😅 😅 😅

lenand
19. apr 2008

to mas pravdu 😉 obcas da zabrat idem si uz po neho k nasim potom este nakuknem 🙂

lenand
19. apr 2008

tak volal muzik maju jedno prve ,tretie a piate miesto tak uz idem pre olinka

pink_lady
autor
19. apr 2008

tak potom sa vraaaaaaaaaaaaaaat 😅

jejke
19. apr 2008

Pink_lady, ďakujem za info.hneď idem googlovať ďalej, tumormaker hovoríš? 🤐 😵 😉

csilla76
19. apr 2008

ahojte baby 🙂 no dnes cely den uprsany ☹ doobeda som varila,popritom prisla navsteva ,bo svokra mala vcera narodky.poobede sme isli k nasim a tiez na nakup do tesca.

lenand
19. apr 2008

tak som spet ahoj csilla kade sa tulas

csilla76
19. apr 2008

no leni vsade-tade 😀 ale uz som domka.ako vikendikujete? 😉

lenand
19. apr 2008

dnes som bola cely den sama doma miuzik v prievidzi a oliverko u nasich ale uz je doma teda oliverko muzik pride az v noci

csilla76
19. apr 2008

aha takze tak..ja idem kuknut postu pre teba. 🙂

lenand
19. apr 2008

ja nepozeram postu pre teba davam teraz olivera spat dnes na obed nespal tak tak zaspi skoro aspon dufam 😉

lenand
19. apr 2008

je tu niekto 😉

csilla76
19. apr 2008

tak prajem dobru nocku 🙂

lenand
19. apr 2008

dobru noc csilla a pink dakujem vsetko som pozrela ked som otvorila meil bolo tam 15sprav a to z dneska tak som ti hned aj nieco poslala tak dobru noc a pekne snicky

csilla76
20. apr 2008

ahojte,pekny dnik zelám 😉

lenand
20. apr 2008

prejem pekny den zas prsi ☹

lenand
20. apr 2008

idem do svokry 😖

csilla76
20. apr 2008

tak prijemnu navstevu leni 😉

lenand
21. apr 2008

dobre ranko dnes svieti slniecko az sa lepsie vstavalo idem si urobit kavicku a ranajky 🙂

lenand
21. apr 2008

inac nasa tema az na druhej strane ☹

csilla76
21. apr 2008

Ahojte 🙂 zdravim vás 🙂

lenand
21. apr 2008

ahoj csilla ako co dnes robis 🙂