Snažilky z Centra Gynpor Sliač. Chodíte tam?

animasoul
13. nov 2008

snazilky tiez z okolia tam chodite?!

lubica69
17. aug 2010

@leya bože nevrav,že posledná Ale ak si myslela,že posledná len vy dvaja tak to áno 😀 Lebo po opke budete chodiť už len traja aj na dovče 😉

slavkav
17. aug 2010

@leya a kedy ides do gynporu na zakrok? ja verim, ze ti pomozu k vytuzenemu uzlicku 😉

lubica69
17. aug 2010

@slavkav leya ide po dovci Myslím,že 30.8

leya
17. aug 2010

@slavkav ano, 30.8. o 11.00
........ja len tak zartujem s tou poslednou dovolenkou, nebojim sa skoro vobec, fakt.....ja totiz o par tyzdnov robim velky doktorat z chirurgie a tri roky som robila anesteziu, ale nie u ludi, ale u psov a maciek, takze som skor zvedava, ake to bude, ked to prezijem na vlastnej kozi..... 😉
@lubica69 inak, musim povedat, ze mas strasne zlateho synceka, vyzera byt taky anjelik, ale moze sa v nom skryvat aj sibal....🙂 a vy sa ako dlho snazite o druhe babatko? u nas je to od decembra 2007....ak neratam, ze od augusta 2006 sme tomu uz nijako "nebranili"........a pozeram, ze ste boli na dovolenke v Tunisku....my tam ideme zajtra.....do Sousse....dufam, ze nebudeme lutovat..... 😉

lubica69
17. aug 2010

@leza mz sme boli v Hammamete ale Tunis tak ako Egzpt asi ray a stačili Tak tz si yveroška?Jej to je pekné No malý je ylatý ale skôr taký čertík No skúšali sme cca rok ale keď sa podarilo tak som v 10tt potratila a vlastne preto ten zákrok na Sliači
Dovču si veľmi užite 😀

leya
17. aug 2010

@lubica69 no, to som si myslela......my sme boli v Egypte minuly rok a tiez som povedala, ze raz a dost.......ale aspon neocakavam v Tunisku nic viac.......ja mam vysnivanu Sardiniu (Costa Smeralda)......tam pojdeme niekedy, ked nasetrime....🙂

lubica69
17. aug 2010

@leya u mňa je grécko naj len tento rok sme chceli na krétu ale báli sme sa kôli tým nepokojom ešte aj s dieťaťom

gerdusha
18. aug 2010

@leya ,

ziadne prezenty...zbytocne potom narod rozmaznava lekarov a sestricky, ti to potom beru ako automaticke...a myslim si, ze v sliaci je personal zatial na tom tak, ze to nikto necaka.

ja som bola objednana na 10,00, ale prisli sme do sliacu uz o 9, rano sme z domu vyrazili skor, pretoze sme museli cez novaky, prievidzu a handlovu a nevedeli sme, ako to tam po tych povodniach bude...o 9,30som uz isla dovnutra, dali ma na izbu, prisla sestricka, dala mi injekciu na zriedenie krvi a asi za 30 min uz som isla na sal. skor ako som si lahla, prisiel za mnou mudr, predstavil sa mi, strucne sme si prebehli anamnezu a ze podte ideme na to, ja reku ci sa nemusim bat a on ze niee, to je uplna rutina. prisla som na salu, tam bola co ja viem 7 ludi, vysvetlili mi, ako si mam lahnut, ani som si koselu nemusela davat dole, len vykasat nad brucho, lahla som si, mudr urobil sono...bleskove...anesteziolog povedal, ze pichnem vas, ja reku to ma uspavate a on ze ano...a v tom momente som bola OFF 😀 a zobudila som sa a hovorim si, reku to je asi uz po tom..lebo som videla infuzku...len som poculi, ako si sestricky povedali info, ze to bolo velmi rychle, 25 min, ze nebudem potrebovat ani nic proti bolesti...podla toho som si povedala, ze to asi prebehlo a dopadlo fajn..jo, robili mi dg laparku a chromopertubaciu...NIC som si nemusela z domu brat, vsetko poskytli...wc s kupelnou krasne, cistulinke...sestricke som povedala, ze kludne aj zajtra pridem...smiala sa, ze dnes sme tam same pohodacky 🙂 ...fakt UPLNA pohoda...a to ked ti ja napisem, tomu ver 🙂

lubica69
18. aug 2010

@gerdusha tak super moja
Mne pred opkou nič nepichli ale ani som nič nepotrebovala a nechýbalo mi to Inak postup presne ten istý 😀

petuska123
19. aug 2010

@gerdusha a vysledky ako dopadli??

gerdusha
19. aug 2010

@petuska123 ,

pisala som to na predchadzajucej strane

lubica69
19. aug 2010

@petuska123 výsledky prídu cca 2 týždne k tvojmu gyn Ak myslíš histológiu

slavkav
19. aug 2010

@lubica69 mne prisli vysledky na adresu domov.

lubica69
19. aug 2010

@slavkav mne povedal primár Galád,že ich pošlú môjmu gyn Preto som aj v tom tlačive musela vypísať gyndiara
Ale ono je to asi indiduálne ako sa dohodneš

slavkav
19. aug 2010

@lubica69 ja si uz ani nespominam, ci som gyndosa niekde vypisovala, tak asi preto

lubica69
19. aug 2010

@slavkav áno vypisuje sa to hneď na recepcii pri prijímaní 🙂

slavkav
20. aug 2010

@lubica69 tak ja si uz nespominam, ale na recepcii som isto nic nevypisovala - ale mozno to uz zmenili a je to teraz tak - predsa 2,5 roka je uz dost dlha doba 🙂

lubica69
20. aug 2010

@slavkav tak to áno 😉

petuska123
20. aug 2010

baby vy si meriate bazalnu teplotu??

lubica69
20. aug 2010

@petuska123 ja som si to nikdy nemerala

leya
26. aug 2010

ahojte babulienky! ja som doma z dovolenky, ale cestou z letiska sa mi zacala tocit hlava a dostala som teplotu, takze som schytala asi nejaku virozu....myslela som, ze to vylezim, ale mm mi isiel pre vysledky predoperacneho na internu a tam mu povedali, ze ma na operaciu nepustia, lebo som chudokrvna, tak to treba dat najprv do poriadku.....tak len tolko....idem si zase lahnut a potit sa...

petuska123
26. aug 2010

@leya fuuuuuuuuuuu to som aj ja bola pred 4 rokmi ale ci este som to netusim...no super...

lubica69
26. aug 2010

@leya ahoj moja a ako bolo na dovci?Juj s tou krvou ma to mrzí 😢 Takže si to na Sliači na toho 30teho zrušila?Prajem skoré uzdravenie 🙂

leya
28. aug 2010

@petuska123 ja som to mala zistene prvy krat tiez asi pred 4 rokmi, rok som brala Maltofer......krv mi brali pocas ms, a co je sranda, aj vtedy a tiez tyzden pred odberom som brala Maltofer, tak som prekvapena, ze to takto vyslo....kazdopadne, zvysili mi davky zeleza a kys. listovej a o tyzden idem na odber znova a co najskor na zakrok....uz sa neviem dockat 😉
@lubica69 no na dovolenke bolo uplne super, ale tiez si myslim, ze stacilo raz vyskusat ....mam chut konecne na nejaku europsku klasicku destinaciu....inak, mali sme super hotel, takze asi vdaka tomu sme boli spokojni....a velmi sme nechodili von, aby sme si nepokazili dojem
ten termin 30-teho mam zruseny......a podla terminov, ktore ste mali vy dve, sa mi vidi, ze tam operuju pondelky, tak dufam, ze 13. 9. uz budem mat krv ok a pojdem na tu laparku......uz som nedockava, ze co a ako......a vy co mate nove, hm? 😉

lubica69
29. aug 2010

@leya tak super,že ste si dovču užili Ani ja by som tam už nešla Raz stačilo
Tak sa rýchlo lylieč z chudokrvnosti a potom rýchlo na opku aby si bola čo najskôr fit
Mňa operovali v piatok
My nové nič Čakám na mrchu ktorá dorazí asi mesiac po zákroku Potom na KO a sono a uvidíme kedy budeme môcť začat snažilkovať

leya
30. aug 2010

@lubica69 juj, tak to si ma potesila, ze aj v piatok operuju.....ja uz spriadam plany, kedy najskor mozem ist.....🙂 v piatok chcem ist na kontrolny odber, aby som to stihla pred ms a hadam to uz vyjde. drzim palce, nech vam to co najskor vyjde a ten svetlovlasy sibal, co ho mas na profilovej fotke coskoro dostane sestricku ci druheho sibala 😉

lubica69
30. aug 2010

@leya 😉 ďakujeme tak šup šup dať sa dokopy s krvičkou aby si mohla čo najskôr na Sliač
No a ešte mne doki odporučil ísť na opku v sterde cyklu Neviem síce prečo

leya
30. aug 2010

@lubica69 no tak to je aj pre mna zahada, este som o tom nepocula, mozno by si sa mala spytat, preco to....

lubica69
31. aug 2010

@leya asi kôli tomu,že po operácii krvácaš tak aby to nebolo tesne po mrche 😅

leya
8. sep 2010

tak ja hlasim, ze ani kontrola na internej nedopadla podla mojich predstav, vysledky sa mi este mierne zhorsili, takze laparoskopiu mi odlozili na neurcito, a cakaju ma dalsie vysetrenia, ci sa mi vstrebava zelezo, alebo aky je problem....no skoda, som sa celkom tesila....