Snažíme sa a stále nič. Poradíte?

sorokacova
8. júl 2013

dobre den ,z priatelom sa snazime o babo , momentalne berem duphaston aby som dostavala pravidelne krami , problem je vtom ze neviem kedy mam svoje
plodne dni , ci ich mam normalne alebo as jak zoberem tabletku
popitat sa svojho gny lebo bivam v irsko
a tak isto berem tote pregnantcare conception , vitamin aby som mala pripravene telo keby sa zadarilo
keby ste mohly mi poradit viem ze sa ma davat hore nohy ale nejak to ne funguje

us sa snazime tak dlho ale furt nic :(

ematko29
8. júl 2013

tebe by trebalo kompletné vyšetrenie,ak sa dlho nedarí.Duphaston ti nemusí vôbec pomôcť ak nemáš ovuláciu.Ak ju máš tak môže pomôcť pri raste výstelky maternice.Ak nemáš ovuláciu nato sú iné lieky

radkanika
9. júl 2013

Mne napadlo klud a relax...kamoske sa rok a pol nedarilo otehotniet, bola zufala, vkuse sa trapila, ze chce babo, chodili kade tade po lekaroch...nakoniec sli na dovcu tusim do Lipt.Jana, tam dieta vobec neriesili a presne tam otehotnela. Psychika robi vela, treba si povedat, ze na to kasles, bude ako ma byt a ono to pride. Mimochodom, mne sa stalo to iste :D prve sme mali na prvy sup a chceli sme hned druhe...a 6 rokov nic, aj som prekonala endometriozu (ktora stazuje otehotniet), mam len 1 vajecnik kvoli tomu, manzel slabe spermie, lekari to nevideli ruzovo. Tak sme si povedali, ze nevadi...a ked sme sa s tym zmierili a uz to necakali, zrazu som bola tehotna :D o chvilu sa nam narodi mimco...tak drzim prsteky a hlavu hore.

cicusmicus30
15. júl 2013

chod na laparoskopiu, prefuknu ti vajcovody a otehotnies...

pardelova
13. mar 2014

Skús imelové kvapky - tie pomohli 🙂

nell77
13. mar 2014

urcite treba skusit INOFOLIC , mne pomohol aj mojim znamym, novy produkt s kys.listovou....
doporucuju aj v centrach pre planovane otehotnenie...pomaha lepsiemu dozrievaniu folikulov a teda ryclejsiemu a uspesnejsiemu otehotneniu....
pa, nelka