Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spermiogram v Trenčianskom alebo v Nitrianskom kraji

ajuska86
30. nov 2015

ahojte, chcem sa spýtať, kde sa dá isť na spermiogram v trenčianskom alebo nitrianskom kraji? Je nutné odporúčenie od lekára, ak áno od obvodného alebo od gynekologa?
Ďakujem

illinka
30. nov 2015

@ajuska86 urologovia robia spermiogrami, ale urcite neodporucam neurologa v TN. moj manzel tam bola uplne katastrofalny SPG tak potom sme sli do CAR a tam uplne v pohode... a to nebolo ani tych 72 dni teda tolko co sa tvoria spermie.. cize asi tam to maju akesi divne

ajuska86
autor
1. dec 2015

@illinka dakujem, viem ze urologovia robia spermiogra, ale nie vsetci. chcela by som aj nejake doporucenia, ak ma niekto skusenosti. citala som tu na fore v inej teme, ze odber na wc u urologa, nemal priestor na odber. nerada by som manzela poslala na vysetrenie, kde bude v strese z toho odberu. viem, ze sa da odber aj priniest, ale ako je to s kvalitou vzorky, nedochadza k znizeniu spermii, napr. prechodom do zimy (ked by bol odber prineseny). u koho bol tvoj manzel v TN?

illinka
1. dec 2015

@ajuska86 www.urology.sk
tam bol.. doma spravil odber a tam ho priniesol... Ale viem ze aj dost platil.. nechal tam vtedy dost penazi. A ked sme prisli do CAR tak tam boli prve vysetrenia aj mna aj manzela ovela lacnejsie

danielita18
1. dec 2015

v Tn je doktor Sokol,hej je to tam financne viac manžel platil 25 eur odber si mohol urobit doma a sa mi zda do hodiny priniest ale to už som si presne neni istá najlepšie je zavolat si

illinka
1. dec 2015
illinka
1. dec 2015

@ajuska86 skus tychto.. svagrina tam chodila v tehotenstve a nadmieru spokojna. robia aj spermiogram za 10 eur
http://www.gyneka.sk/gyneka/gynekologicko-porod...

dominka11
1. dec 2015

V trencianskom kraji urcite Sokol.

bobulazelena
2. dec 2015

Jo my sme boli tiez u sokola v trencine bol to mily mlady lekar...stalo to 28 eur, poistovna to nepreplaca....

bobulazelena
2. dec 2015

Je to par mesiacov takze cena by mala byt aktualna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli