Špinenie mimo menštruácie

juzanka151
21. nov 2014

Ahojte chcela by som od Vás radu uz treti den mam svetloruzovo krvavy vytok ale len po utreti nemam ovulaciu ale tyzden pred menstruaciou ,nikdy predtým som taky problem nemla a test mi ukazuje ,ze je negativny Rano som zvracala aj vcera mi bolo dost zle ale teraz neviem ci to nie je z toho ,ze som dost zahlienena . ďakujem

bonaqa2013
21. nov 2014

Test si skús spraviť asi tak o týždeň a možno budeš prekvapená - hádam príjemne. Takéto príznaky som mala pri 1 a 3 tehu.

juzanka151
autor
21. nov 2014

@bonaqa2013 dakujem uvidim jak mi bude zajtra ale dnes mi je velmi zle :/ kupila som si este test tak vyskusm o tyzden

lucka1881
11. dec 2014

Ahojte viete mi poradit ?cca 10dni po ovulacii mam hnedy vytok nieje silny mensia skvrnka na spodnom pradle;len trva nejake 3 dni? Co myslite mam ist hned k lekarovi moze to byt nieco vazne alebo mozem byt tehotna a telo si zvyka na nove veci resp.uhniezdenie vajicka? Dakujem

kitti0503
11. dec 2014

@lucka1881 tento problem mam aj ja....akurat zajtra idem na ultrazvuk...som zvedava co bude....mne zatial take spominala gynekologicka ze vajicko bolo pravdepodobne pripravene na oplodnenie no a prasklo mi to.....ze aj toto moze byt.....no nakolko som bola aj ja zahlienena a nic velmi dobre nevidela tak zajtra mam ist na ultrazvuk.....ale dam sem vediet aky bol vysledok

domi62
11. dec 2014

Ahojte. Ja mám podobný problém, akurát že mám špinenie v čase menštruácie a aj to s jednodňovím meškaním. Beriem antikoncepciu a takýto problém som zatial nemala. Neviem či mám pokračovať v užívaní alebo počkať kým sa vrátim na SK (nakolko som v zahraničí) a potom ísť ku gynekológovi... 😒

kitti0503
16. dec 2014

Tak babenky mám výsledky. ..spinenie po menštruácie bola ovulacia....vajíčko som mala krásne a pripravene na oplodnenie 😀 všetko v uuuplnom poriadku @domi62 na tvojom mieste by som šla ešte v zahraničí na vyšetrenie nakolko tam je lepšie ako u nas....ja robim v at a som si vybrala radšej tam vyšetrenie i ked som mala aj slepé črevo. ...vela šťastia..

lucka1881
16. dec 2014

a hnedy vytok zmizol? alebo ti dala lekarka nejake tabletky?

kitti0503
16. dec 2014

@lucka1881 ano dala a predstav si že ked sa skončí ovulacia aj to špinenie ti má vraj autoamaticky zmiznúť časom..lenže poradila mi že radšej mi dá ale len takú slabú nakolko už som to nemala silné ale hovorila že to zmizne tak úplne...ja by som ti radila odísť..da sa to aj kúpiť lenže ona ti vyráta ako ber tie tabletky a kolko...musím ti napísať že veru pomáha lebo už mám ledva a to berem len tretí den... 🙂

lucka1881
16. dec 2014

@kitti0503 tak zistila som to teraz, prvy test....neviem ci je to na 100% ale ked ano tak by som mala bytv 5tt, a teraz neviem ci bude mat tento tyzden gynekolog volnz termin alebo staci ay po sviatkoch co myslis?

kitti0503
17. dec 2014

@lucka1881 či páána beka to ti teda gratulujem velmi....v tvojom brušku si už býva pekne to malé 🙂 no ked chceš to nechať tak jasné máš čas ísť po sviatkoch ....ale medzi sviatkami teraz ešte ordinujú lekári...chod a nečakaj ...ešte stíhaš...a daj vedieť som zvedavááááá ale tam je mimonoo 😉 ja by som nečakala..