Stále sa mi točí hlava

caroline_
4. jún 2017

Ahojte baby. Stretli ste sa niektorá s tým že sa vám krútila hlava v noci aj cez deň pri otočení hlavy? Môže to byť z tepla? Ďakujem

zuzi0911
4. jún 2017

Treba dost pit,,a moze to byt chrbtica,,alebo napr.vnutro usny tlak (dufam,ze som to dobre napisala)///ale aj neurologicky problem,,,ist radsej k dr

sopka10
4. jún 2017

@caroline_ ano pravidelne pred casom , mozno od stresu, mozno od tepla, mozno si len zjedla nieco zle...to je jedno ,... treba vela pit kazdy den vodu a vela a to prestane . Len vela vody pit... nie cola, pepsi, kava, caj ..ja nwm co este len vodu cistu neperlivu a ver tomu ze po par dnoch uvidisv ysledok
ak to neprestane tak k neurologovi al ten ti pravdepodobne povie ze zo stresu , ale pokial nemas stres tak voda ti pomoze

caroline_
autor
4. jún 2017

Ďakujem k lekárovi sa tak skoro nedostanem. Pijem dosť no pripisujem to aj zmene počasia. Mám to len v spánku cez deň je to celkom ok. V noci keď sa otočím sa zobudim na krutenie hlavy a pocit ze padám az tak ze sa musím chytiť vankúša no trvá to len pár sekúnd. Je to veľmi nepríjemné

sopka10
5. jún 2017

@caroline_ presne toto poznam, akokeby nemozes chytit rovnovahu bez priciny... chapem ...raz mi dali na to tabletky na neurologii cca 5 rokov dozadu ale radsej som ih vysadila, no nakoniec som si na to zvykla a uz som aj citila kedy to na mna ide... no a teraz po rokoch cista voda vsetko poriesila a bez tabletiek...
mne sa aj zahmlievalo pred ocami na par sekund , ale dufam ze je to za mnou a ze sa to uz nikd nevrati