Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

krista
6. okt 2007

Že jo a ty budeš taky měřit nebo na to prdíš? Ty to možná ani nepotřebuješ co? 😀

krista
6. okt 2007

Ty jo Niki ale jak tam máš ty schody tak možná že byla ovulka až 21DC což ale nic nemění na tom, že jste se dobře snažili, spíš aby si se třeba netestíkovala moc brzo 🙂

niikkyy
6. okt 2007

no testíkovat fakt až v den MS ale třeba se to ukáže jednou později pač tu ovulku mám fakt až pozdějí ne v půlce tak uvidíme!!
to jsi moc hodná taky už bych chtěla vidět na testíku ty // 😵
kdy ty jsi testíkovala vůbec??v den MS??
hezky jsme se snažili co????pěkně nám to vyšlo tak uvidím 😵 byla by to bomba

vladunka
6. okt 2007

Myslíš mě? 😅

krista
6. okt 2007

Jj tebe Vladu 😀

Niky já jsem se testíkovala 1 den po vynechání MS, byl to 15DPO 😉 🙂 A vyšly mi hezký tlustice 🙂 Radši tlustice než / ale testovat jsem se ani nechtěla, nejdřív jsem si říkala, že to nebudu ještě riskovat a pak jsem si řekla, no tak co když tam bude / a nebude mrcha tak je pořád šance a vylezly okamžitě // ani jsem nevěděla jakej je to úžasnej pocit 🙂

Však to taky zažiješ 😵 A ty máš hypofunkci viď? Takže chodíš na kontroly jak často?? A co v těhu? Daji ti taky jiný prášky? Já teď nemám žádný 😅

vladunka
6. okt 2007

nee já neměřím,nejdříve jsem si myslela,že taky budu,ale nedonutila jsem se 😅
já mám taky nařízeno,hned jak otěhotním jít k dr.na krev a na UTZ na štítnou žlázu

krista
6. okt 2007

Fakt Vladu a co ty s ní máš??? 😲 Taky hypo nebo hyper?? 😖 Ty jo, to už má dneska každej 😒

Právě, že říkám že to měření možná ani nebudeš potřebovat (když už mrcha nepřijde) 🙂

niikkyy
6. okt 2007

jéé Vladů já si říkám že se nám pomotali dvě diskuze a ty tu jsi taky,jsem už magor 😅 😀 😀

Kristo no nevím kdy to teda bylo ta ovulka ale určo si myslím že byla!!!
jj hypo myslím teda,se musím juknout do papírů 😅 😅
já chodím 1 za rok na kontrolu§upravovat mi ted nic nechtel kdyz jsem mu volala ze se snazime ale pak mam hned naklusat udela testy a uvidi zda zmeni davku 😉

vladunka
6. okt 2007

no mám ji prý zvětšenou,jak se tomu říká odborně?? 😅
vidíš a já dnes cítím v kostech,že mrcha zítra příjde 😒

krista
6. okt 2007

Jj Niki o tom že BYLA není pochyb 😉
Tak to jo, to by odpovídalo tý hypofunkci, tu má manžel a taky chodí jednou za rok, kdežto já lítám jako pitomec 1x za 2 měsíce 😝
A jak dlouho se vlastně snažíte? 🙂

niikkyy
6. okt 2007

my od června!!! asi hypo se kouknu myslím že ano jsem to nějak neřešila když DR říká že je to zatík ok díky práškům

krista
6. okt 2007

No tak to je akorát aby to už koukalo vyjít 🙂 😵
Určitě máš hypo, kdyby jsi měla hyper, byla by si ještě víc hlídaná (jako já 😀) a co vlastně bereš za léky??

niikkyy
6. okt 2007

beru euthyrox 75 od po-pa a pak euthyrox 100 so a ne 😉

krista
6. okt 2007

Tý jo to jsou zajímavý dávky 😅 No to je určitě hypofunkce 🙂

niikkyy
6. okt 2007

jj taky jsem v tom měla bordel 😀 ted uz jen nekdy vemu 75 v sobotu 😅

krista
6. okt 2007

Občas to snad nic neudělá co? 😅 Nebo pak pociťuješ nějaký stavy? 😅

niikkyy
6. okt 2007

neeeeeeeee to neeeeeeeee to fakt obcas kdyz se vzbudim a jsem zmatena tak to zobnu tak 1 za 3 mesice 😅

krista
6. okt 2007

No tak tím se nic nestane určitě 🙂 Já jsem ráda, že už nežeru ty prášky na žlázu, bylo mi po nich tak strašně zle, jsou strašně nechutný bléééé 😝 😝 😝

niikkyy
6. okt 2007

tyhle jsou celkem v pohode nic mi neni 😵

krista
6. okt 2007

Mě by zajímalo jak ty moje prášky snášeji ostatní, bohužel tu nikdo takovej neni, jsem tu asi první případ s hyperfunkcí a nevyoperovanou štítnou žlázou takže unikát 😀

niikkyy
6. okt 2007

hypothyreóza tak to mám ted jsem to zjistila 😀

niikkyy
6. okt 2007

tady nikdo neni jako ty??divnyyyyyy 😲

krista
6. okt 2007

Niky jsi kvůli mě vyhrabala zprávy od Dr. jo? 😀
Ne neni, aspoň jsem nikoho takovýho a těhotnýho nepotkala, jsme asi ohroženej druh 😀 Tak já bych měla jít na tu operaci a pořád jsem tady s tím šaškovala ale strašně se mi na ní nechtělo a vsadím se že po porodu se mi taky nebude chtít ale to už asi nebude zbytí 😅

niikkyy
6. okt 2007

jj vyhrabala a jukla na net na co je euthyrox 😀
tak to teda jsi ohrozenej druh 😀 by ti meli dat nejaky statni certifikat ne??? 🤐 😅 😀
tak ja bych taky asi jako ty s operaci nepospichala,jsem srab

krista
6. okt 2007

No to mi povídej, já budu ráda, jestli přežiju porod 🤐 😅
Jsem šílená posera, hlavně jsem teď byla 2x na krvi na poliklinice a nabírala mi to bába šílená, píchla mě 2x - jednou do starý modřiny po krvi - tam nic a pak se trefila na druhý ruce a měla jsem modřinu jako prase a před týdnem jsem k ní musela znova, opět modřina jako prase, ona prostě neumí brát krev 😖 😢
Ve snažilkách jaro - léto už máte taky hodně těhulek co? 😵

niikkyy
6. okt 2007

jojo pěkně se nám to tam množí 😵 šikovný holky 😵 🤐
no o porodu mi nemluv,ještě nejsem těhu a už šílím z porodu 😀 😅
krev??ha tak tu mi berou a ja omdlivam a trpim jeste 3 dny pac me to boli 😅 😀 nemám vidět žíli tak mám ruce taky rozpíchané pěkně!!!

vladunka
6. okt 2007

holkýý nebojte se 😉

krista
6. okt 2007

Já právě taky nemám vidět žíly, ale tahle babizna se ani nesnažila žádnou najít a žencký přede mnou to brala z kraje ruky - to bych se podělala 😝

niikkyy
6. okt 2007

Vladůů bojíme viď Kristo 😅

no to já bycj se taky teda podělala 🤐

krista
6. okt 2007

No Vladu tak povídej jaký to bylo? 😅 A žádný šperkování 😀
Viď Niky 😀 A ptala jsi se někdy mámy na porod - to je prý podobný a moje máma to líčila jako horor největší 😝