Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

jerrymona
30. jan 2010

estrellita, tak dnesny testik je este lepsi a pozitivnejsi ako vcera. tesim sa s tebou.

simasla
30. jan 2010

Ahoj holky 🙂
estrel - no krásný testík - opravdu výstavní... tak na sebe dávejte s mimískem pozor.. je to krása... moc vám to přeji 🙂

estrellita
30. jan 2010

jerry, simal: dekuju 🙂
budu davat pozor, lezim nozky nahore a zevluju u pocitace, ale odpoledne jdu ke kamaradce, podivat se na jejiho certa 🙂)

strouzek
30. jan 2010

ahoj holky jsem tu na skok mrknout na estrel a její testík. krásný jak vymalovaný moc moc gratuluju uvidíš že nejpozději ve středu budeš mít čárku skoro dofialova jak bude silná 😵

vendulak
30. jan 2010

Koukám že tady se dneska jen gratulovalo 😀 . Estrellito i já moc gratuluju k dalšímu testíku!!! 😉
A jak se holky jinak máte o víkendu? 🙂

strouzek
30. jan 2010

to víš gratulací není nikdy dost 😵 já jenom doufám že budu tady gratulovat min. každý měsíc někomu protože věřím na těhuvlnu, estrel smůlu na diskuzi zbořila a teď už to pojede a bude tu těhuepidemie 😵

jinak víkend tak normálka, ráno jsme byli koupit skříň pro malou a koberec do ložnice, klasicky jsem se s manžou neshodli na ničem ani na ceně ani na barvě a už vůbec ne kdy to koupíme. já si vybrala světlý taková bílá káva protožestěny budou jablkově zelené a i malá bude mít výbavičku do béžova (povlečení na postýlku, lehátko béžové..) takže si myslím že to bude vypadat hodně dobře a chtěla jsem ho koupit dneska a nechat ho v tom obchodě než bude vymalováné hlavně proto že byl zrovna ten můj vysněný koberec který jsem vyhlížela 2 měs. v úžasné skoro 50% slevě a myslím že by za týden už nemusel být protože to samé se stalo u toho jiného koberce který jsem měla vybraný do zálohy že pak už nebyl. hlavně ta prodejna koberců je asi 200 metrů od baráku takže nebude problém ani s dovozem a uskladní nám to jak dlouho chceme zadarmo atd. tak nevím co řeší. jenže to by nesměl být chlap, dle něho času dost,nový koberec je zbytečnost, když jsem ho přesvědčila že novej potřebujeme tak mi zase začal kecat do barvy a materiálu, já chtěla když už tak kvalitní ale manžovi se líbila taková šílená hrůza silonová prostě koberec děsný jak na omak tak na pohled a za skoro stejnou cenu jako ten můj krásný, když už přijal i tohle tak zase dělal ksichty proč to chci kupovat už dneska protože to můžeme koupit v klidu za týden až se vymaluje atd. Pak zase začal řešit skříně no chtěla jsem ho zabít. 😠

vendulak
30. jan 2010

Strouži ono se řekne že zařizování je fajn, ale s některýma lidma asi ne nooo 😀 . Můj chlap v tomhle nechává všechno na mě, protože řekne že on tomu nerozumí 🙂 . My tedy jsme byt koupili přesně před dvěma roky a už tu plastovky byli a neměli jsme nic takže jsme sem jinak zařízení kupovali všechno, takže asi hned tak nás něco takového znovu nečeká 😎 .

Jinak jako svézt se s nějakou těhuvlnou to bych taky brala 😀 . Před chvílí sem zas očumovala kočárky 😀 a somrovala na chlapovi "kdy užžžžžžž???" 😀

estrellita
30. jan 2010

ahoj holky 🙂 dekuju, no tak doufam, ze jsem to nastartovala a hezky nas bude pribyvat 🙂
ja jsem dneska byla odpoledne u kamaradky 🙂

strouzek
30. jan 2010

vendul co ty víš třeba tě zařizování brzo čeká 😉 jak se podaří mimčo tak určitě, my musíme překopat celou ložnici přidat skříň a komodu, taky jsme tam měli tapety ale kvůli toho že nám je kocour zničil a taky proto že mi přijde pro mimčo lepší když stěny dýchají tak malujeme. my máme byt 4 roky a plno věcí který jsme do toho bytu kupovali obměňujeme protože jsme zjistili že nám v něčem nesedí, zničili se atd. třeba pračka, ta naše první nám vydržela jen 3 roky a pokazil se tam nějaký mozek pračky a výměna by stála jak půlka nové takže máme novou pračku od léta a doufám že vydrží o trošku déle. teď máme i týden nový vysavač, museli jsme koupit výkonější bezsáčkový kvůli kocoura aby pak bylo u malé čisto protože ten starý neměl takový tah aby vysál všechny chlupy...Hrozně moc bych chtěla i novou postel ale nejsou prašule, když jsme zařizovali byt tak se kupovalo podle peněz a všecko hrozně narychlo bez rozmyslu takže se koupila taková obyč postel čalouněná ale teď mít prašule a možnost tak si vyberu úplně jinou masivní a kvalitní matrace. to samé gauč,tam jsme koukali na vzhled a cenu a teď už bych koukala i na to že je potřeba rozkládací pro návštěvu atd.

vendulak
30. jan 2010

Strouži jo to je všechno fakt, my taky zařizovali hodně narychlo. Postel máme docela pěknou vzhledově, ale taktéž bych dneska volila jinou, hlavně bez dolního čela, aby byla líp přístupná a i bych pořídila lepší matraci, hlavně kvůli příťovi, kterému často bolí záda. No a ono by se tich věcí našlo taky mnohem víc. Ale momentálně s penízkama vycházíme jakž takž normálně, takže nakupovat a zařizovat něco nově dneska vůbec nepřipadá v úvahu. Pro miminko už všechno máme vymyšlený co by jsme kam dali. Bez nějak moc velkých změn. No ale uvidíme, ještě to není.

No Estrellito já myslim že by se k tobě tady ráda přidala většina z nás 😀 .

estrellita
30. jan 2010

vedulko: 🙂 tak snad se to brzy podari 🙂

strouzek
30. jan 2010

vendul no já jsem taky plánovala že pro mimčo bude stačit jen výbavička ale změny doma nebudou potřeba no a hups jo. okno, koberec,malování, musí se přestěhovat celá ložnice protože jak už jsem psala místo který jsme měli původně vybraný teď díky novým sousedům nepřipadá v úvahu atd. takže neočekávané výdaje ale už se těším až to bude hotový a všude čisťounko pro malou. brzo se dočkáš uvidíš 😉

vendulak
30. jan 2010

Strouži tak tohle u nás snad nehrozí 🙂 , ono to místo je jakoby v prostředku bytu a vedle téhle místnosti bydlí kamarád, bydlí sám a u něj je tedy neustále ticho 🙂 a druhý sousedi jsou až za další místností, od nich sem není nic slyšet 🙂 . A myslím, že si psala, že jste to tak museli řešit i kvůli kocourkovi. Tak já doufám, že s naším hafanem to bude v klídku 😀 . Ono by to stejně ani jinak nešlo asi, bo máme malý byt 🙂 .
Já taky věřím že se dočkáme snad brzy 🙂 a přála bych to moc i všem holkám tady 😉 .

strouzek
30. jan 2010

no nechci tě strašit já si to taky myslela, když jsme si kupovali byt tak to byl barák plný důchodců , byt vedle naší ložnice byl obydlený jednou starou paní která vylízala snad jen 1x za měsíc, pod obyvákem zase bydlela asi 5O.letá pohodová dvojice atd. no a stačili 2 roky a změna.paní z tichého bytu odešla do hospicu a byt zůstal opuštěný víc jak rok, což byla parádička tak jsem si plánovala jak to bude bomba že nebudeme mít žádné problémy jenže před pár měsíci si byt koupila mladá dvojice už půlroku tam denně třískají kladivem, zbíječkou co tam furt dělají nevím ale už z toho hrabe celýmu baráku protože špinavé schody, hluk až do večera a nevypadá to že by měli byt hned tak dodělaný.zrovna dneska se tam s nima hádal jeden soused. takže vlastně kvůli nim dáváme postýlku ke druhé stěně protože i když bude po rekonstrukci je mi jasný že ta zeď nebude tak tichá když jsou mladí a mají hned přes stěnu naší ložnice svůj obyvák. no a to samé byt pod obyvákem, tam sice není žádná rekonstrukce ale nastěhovala se tam rodina se dvěma děckama takže občas to jde taky slyšet atd.
co se týče kocoura tak tam se taky muselo na to myslet, ale jen v tom že jsem původně plánovala postýlku hned vedle postele ale bojím se aby z té postele neskákal do postýlky a tak musí být postýlka v prostoru samostatně protože tam ze země už doskočí hůř než z naší postele kde je furt.

vendulak
30. jan 2010

Vy máte kocoura v posteli? 😀 Páni! 😀 My máme taky hafíka mazánka v posteli, ale máme pudlíka. Už je to můj několikátý (dva má máma a jednoho táta) a vybírali jsme ho původně s ohledem na to že sem velkej alergik a pudlové mají antialergení srst a vůbec nepelíchají 🙂 . Kočky já taky zbožňuju, doma jsme měli kocoura taky, ale jen tak napůl vevnitř napůl venku a tedy u něj sem věčně kejchala a drbala se 😀 , tak v posteli si kocourka radši ani nepředstavuju 😀 .
Ale určitě je to s kocourem těžší oni jsou takový mrštnější, a dostanou se všude i hodně do vejšek 😀 .
A kdo se kde přestěhuje to asi neovlivním. Ono ten kamarád asi nebude problém, on je fakt tichej a samotářskej, holky už taky nechce. A ti sousedi vedle jsou daleko od nich fakt nic neslyšíme. No ale stejně je u mě na takový úvahy ještě brzo 😀 .

strouzek
30. jan 2010

no jasně v posteli.je to vlastně jediný chlap se mnou v posteli protože manža spí v obyváku kvůli chrápání 😀 nespí ale v peřinách má tam svoji deku na který spí, i když my naštěstí alergici nejsme tak nám to neva. spíš je problém v tom že kocour rád někam skáče, na skříň, na okno, na sušák s prádlem atd. většinou ale vždycky z něčeho někam takže kdybychom měli postýlku na doskok od letiště tak je tam furt takže chci dát radši postýlku jednou stranou ke stěně a aby tam byla dobrá dostupnost z těch tří zbývajících stran pro mě ale hůř dostupné pro kocoura. no je to kumšt něco takovýho vymyslet ale nakonec jsme to zvládli.

vendulak
30. jan 2010

Je to občas prekérka s tima zvířecíma mazánkama 😀 .
Tý jo...tak to se manža má 😀 tak já tedy nemám příťu kam vyhnat naštěstí 😀 . Ale taky dost chrápe. Ale už sem si za ty roky nějak zvykla 😉 . Spíš si nedokážu představit že bych měla spát a nemít ho vedle sebe. Jsme na sobě dost závisláci 😀 😔 .

carrie84
31. jan 2010

Caute, babule 🙂
Tak vy uz stahujete a vymyslate? Ja este nemam ani kus oblecenia, ale dnes to planujem napravit 😀 Co sa tyka susedov, tak ti nasi mali rano - o 7!!!! v nedelu - vymenu nazorov, takym stylom, ze nas zobudili 😠

Baby - ja som tak rozhadzana z tych hormonov - neskutocne. V kuse by som len revala, a ked nerevem, tak sa lutujem, ze sa nezmestim do svojich jeansov 😒 Tak som mala posledne dni pekne depresivne. A najlepsie je, ked niekto pride na navstevu a zahlasi, ze som teda riadne pribrala. No na zabitie .... Ale jest mi chuti - stale 😀

simasla
31. jan 2010

čaute holky - přeji všem krásnou neděli 🙂
můj graf vypadá takto.. jako nechtít miminko, tak mi vůbec nevadí, že nemám dva měsíce MS - ale takhlle :(
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Jinak jsme dnes byli v kostele a domluvili si s panem farářem termín svatby - 9.2. tam jdeme na první sezení k němu.. tak jsem zvědavá, co nás čeká 🙂 ale byl to sympatický člověk, tak to určitě nějak zvládneme

vendulak
31. jan 2010

Carrie já ještě nic nestěhuju 😀 , nemám zatím proč ☹ . Ale tédy! Ty ještě nenakupuješ? To já už se toho nemůžu dočkat už teď 🙂 .
A že si rozházená z hormonů to věřím, ale věřím že to i zase stojí za to, že? 🙂

Jinak mě je zase dneska hrozně smutno. Asi že už je venku zase hezky, zase už bude další jaro. A budou to už 2 roky... ☹ . Takže dneska většinou jen dotírám zase na příťu "kdy už?" a jen se tulím k pejskovi, kterej je taky smutnej tak se mnou solidarizuje 🙂 (on proto že má všechny hračky sebrané a vysí na šňůře uschnout po vyprání), je to můj mazánek 😵 .

vendulak
31. jan 2010

Simi tý jo svatbu domlouvat 🙂 a v kostele 🙂 . Vy jste se oba schodli na tom, že chcete v kostele? Můj příťa je nevěřící a nechtěl by tam, ale já už mu řekla, že já si ho vezmu jedině tam před Bohem. Protože na radnici to mi přijde jen o papíře a to tedy nepotřebuju 😒 . Tak pak dávej vědět jak to probíhá! 😉

simasla
31. jan 2010

No oba jsme se shodli, že slib pronesený v kostele má takový posvátný charakter a tudíž je to na celý život.. Ne že bychom byli nějak silně věřící katolíci, co chodí do kostel a zpovídají se.. Ale má to pro nás váhu a jsme oba křtění, tak jsme si řekli proč ne... No ta bohoslužba na které jsme byli mě tak trošku vyděsila.. jak všichni ví, kdy vstávat, kdy klečet, co zpívat, co říkat.. no a my seděli a vstávali a koukali.. Ale on nás to naučí na těch sezeních.. 🙂 My máme i stejný názor na to, že dítě necháme pokřtít a ať si pak samo vybere.. ale ať nemá složitou i tuhle možnost 🙂

vendulak
31. jan 2010

Simi jo tak tak nějak podobně to mám já, věřím v Boha, ale asi to není až tak silná víra jako u jiných, v kostele jsem jednou za uherák. A kdy vstávat a co říkat taky nikdy nevím, takže se opičím 🙂 . A křtěná jsem taky. Ale přítel ne. A miminko bych taky asi chtěla nechat pokřtít, ale přímo jsme se o tom s přítelem ani ještě nebavili. Ale on dělá co mi na očích vidí takže to stejně bude tak jak budu chtít já, ho znám 😅 .

simasla
31. jan 2010

To je krásný viď... 😵, Jarda mi tu teď říkal, že mi taky udělá co mi na očích uvidí a smál se.. jenže až příští týden.. až dobereme antibiotika. Jo a Vendulko žádný smutnění.. letos to miminko určitě bude.. já tomu věřím 🙂

vendulak
31. jan 2010

Simi vidíš to, mě právěže to "letos" nestačí ☹ . Zrovna teď jsme se tu kvůli tomu s příťou pohádali. Pro mě je "letos" strašně dlouhej širokej časovej interval. Já mám prostě pocit zrovna teď že už snad nedám ani další měsíc ☹ natožpak rok 😢 .

vendulak
31. jan 2010

Já mám poslední dobou vůbec pocit že to že nám to dítě nejde mezi námi začíná vyrůstat jako zeď ☹ . Dřív sem měla opačnej pocit, že díky tomu co pro miminko musíme spolu zkusit jsme si blíž, že nás to hodně zbližuje a vztah upevňuje. A teď mám pocit úplně opačnej ☹ .

carrie84
31. jan 2010

Simi - svadba v kostole je uzasna vec. My sme obaja veriaci, takze pre nas to bola jasna volba 🙂 A co sa tyka toho vstavania a klacania - to zvladnete 😀 Farar Vam presne povie, co a ako. Podla mna sa najviac zabavite na naukach, ktore pred sobasom musia byt - teda aspon nam to miestami prislo velmi vtipne 😀 Ale my sme to mali tak hromadne - priiiiiiilis vela ludi - ale namiesto 8 tyzdnov, sme to mali za den a pol za sebou 🙂

Vendul - nezufaj, jedna moja znama (nie znama znamej - skutocne moja dobra znama) nemohla mat dlhe roky dieta - a ked hovorim roky, tak myslim dobrych 10-15 a ked to vzdali a kupili si hnusne draheho psa, tak uplne necakane, bez akejkolvek liecby otehotnela. Tehotenstvo bez problemov, porodila ani nevedela ako a ich babo je uzasne, krasne, mudre a neskutocne milovane. Nadej je vzdy 😉

jerrymona
31. jan 2010

ahojte babenky.
vidim, ze rozoberate svadby a obrady.
my sme mali tiez svadbu v kostole, ja som veriaca, mm vystupil z cirkvi. no vedel, ze je to dolezite pre mna, chvilku nebol velmi za, ale napokon sme sa vzali aj tam. tak som mala 2x oblecene svadobne saty. hihi.
hlavne na urade to bola asi 5-minutova zalezitost, vobec som nemala dojem, ze som vydata.
v kostole to bolo krasne. jedna kolegyna hrala pre nas na gitare krasne piesne...a vobec cela ta atmosfera. az od tej doby mam dojem, ze som fakt vydata. 😉
a pripravku sme mali raz s fararom a raz s jednym parom, ktori sa venuju ludom, ktori vstupuju do manzelstva. skor to bol taky rozhovor.

sima, verim, ze budete mat krasnu svadbu. 😵 😵 potom by som rada videl fotku. 😉

myslim, ze my vsetky, ktore sa tu snazime otehotniet, sa na to strasne upiname. v jednej knihe som citala, ze je to samozrejme ok, ale predovsetkym sa mame starat aj o nas vztah. lebo budeme pre nasich manzelov alebo partnerov niekedy nastavajuce maminy, ale nesmieme zabudnut na to, ze sme pre nich aj partnerky. takze stale ozivovat vztah. ist na spolocnu prechadzku, alebo spolocne sportovat, ist do kina. alebo staci spolocna masaz, alebo akakolvek malickost. jasne, ze sa to lahsie pise ako hovori, ani mne nie je stale lahko. no urcite to vztah posilni. aspon dufam. 😵 😵 😵

vendu, nech uz konecne pride jar. a s nou slniecko - par endorfinov by sa aj mne zislo. 🙂
som uz zas prechladnuta, takze sa tu liecim, s hrubou bielou natierkou na nose. 😀 mm hovori, ze ci mam fasiang. 😀 keby to tak jeho stipalo ako mna. au au. 😖

kingstonka
31. jan 2010

caute baby.... tak j asom vcera prezila velmi cudnu jednodnovu chorobu ci co to bolo.... v piatok vecr som sa asi 45 min zijala v krcoch-nehorazne ma bolelo v podbrusku - ale vychadza to na ovulaciu-tak, ze asi to... bolelo ma brucho este celu noc, cely den a o 4h poobede som zrazu dostala horucku 38,5 rano som vstala a bolo dobre... dnes mi uz nic nie ale brucho ma stale trochu pobolieva-- tak len rozmyslam ci to je nahoda ze som chytila nejaku virozu prave v case ovulacie alebo sa mam niecoho obavat...hmm..neviem..nikdy som nemala take bolesti pocas ovulacie... akurat od kedy beriem ten euthyrox....

pozeram - ze debat ao svadbach- tak mi sme mali v kostole v UK - my a 2 svedkovia 🙂 .. a potom neskor oslava s najblizsou rodinou na SK

strouzek
31. jan 2010

ahoj holky 😵

vendul no jo kocour je moje miminko, pořídili jsme si ho po potratu když nešlo druhé mimčo abychom se nezbláznili no a podle toho to vypadá. kocour je doma king a my se mu podřizujeme 😅 s manžou to bohužel jinak nejde, zkoušeli jsme to spát spolu v ložnici ale já se po pár dnech málem sesypala s nedostatku tvrdého spánku, protože s manžou se fakt spí tak po 10 minutách, chrápe v jakékoliv poloze takže je zbytečný ho nutit ať se otočí takže to vypadalo tak že jsem kolikrát v noci brečela s nervama v kýblu že už kolikátou noc nespím a ráno musím do práce. takže manža se přestěhoval do obyváku, vyspí se on i já

carie no teda s tebou ty hormony teda mlátí 😀 a počkej co na konci těhu to budeš asi dělat plačku za peníze. já jsem byla v 1. trimu těžce ironická nebrečela jsem ani u toho nejromantičtějšího filmu,v druhém trimu trošku ale tak řekla bych normálka jako každá druhá i netěhuženská co si občas pořve u filmu ale ve 3. trimu? holky já ořvu i reklamu na jogurt 😀 dneska jsem ořvala pořad Chcete mě, byli tam kočičky z útulku, někdy stačí fakt blbost a už jsem k neutišení, minule jsem dostala hysterák z hormonů kvůli toho že mi manža řekl hrošíku , začla jsem šíleně brečet že jsem hnusná tlustá neschopná že se bojím porodu .... no mazec. co se týče váhy tak no comment, já mám nahoře 2 kila a i tak když mi někdo řekne jak jsem hodně zakulacená mám z toho depky, přitom vlastně jsem shodila svoji váhu zkoušela jsem si věci které jsem už neoblíkla 2 roky a byli mi super takže nejlepší dieta je u mě těhu ale stejně si přijdu neskutečně hnusná a neohrabaná 😅 hold hormony, musíme to vydržet 😉