Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

katie_25
15. okt 2010

@estrellita tak co, ještě jsi tu? 🙂

katie_25
16. okt 2010

@jerrymona tak jak si užíváš poslední dny s bříškem? 🙂

@estrellita tak že by už? 😉

jsem šťastná, že štítka je ok, ale nemůžu se dočkat čtvrteční kontroly a hlavně UTZ, zda je vše v pořádku .. musím jít teda tvořit, budu šít nějaký zakázky - tašky a srdíčka, brože na tašky ,, no prostě se něčím zabavit 😀
jj a přepadává mě žravost .. neustále jím, hrozný 😀

jerrymona
16. okt 2010

@katie_25 celkom normalne. 😀 ale uz by som bola rada, keby som mohla do porodnice. no malej sa akosi nechce. 😅
ja si myslim, ze estrellita to uz ma za sebou, povedala, ze ju nechaju do piatku prenasat a potom vyvolaju, keby sa nic nedialo. 🙂

katie_25
16. okt 2010

@jerrymona se jí v bříšku líbí 🙂

manžel bych ve čtvrtek na služebce v jedné plastikářské výrobně, dříve tam dělali různá chrastítka, tak dostal vzorky 😀

jerrymona
16. okt 2010

@katie_25 pekne. 🙂 v cesku su taketo knizky pre tehotne? to je zlate. 😉

mamkanec
16. okt 2010

ahoj holky jsem kamarádka od estrelity a mám pro vás zprávu, včera se jí narodil chlapeček Matýsek, je to chlapík 54 cm a 3680g!!! porod měla celkem těžký šílený kontra a při tlačení se malej pořád vracel dovnitř tak už to vypadalo že půjde na císaře ale pak se podařilo, malej měl sice omotanou šnůru kolem krku a hrudníčku ale je v pořádku a je prý moc krásný

jerrymona
16. okt 2010

@mamkanec zdravim ta. 😉 ja som to tusila, ze sa estrellite narodil uz matysek. 🙂 vcera som na nu myslela. 🙂 no maly ma nadherne miery. uz sa tesim na fotecku. pozdrav odo mna estrellitu a gratulujem jej. zelam vela zdravicka obom. 🙂

katie_25
17. okt 2010

@jerrymona pěkná průkazka, viď? 🙂 průkazka je v obale se stejným obrázkem, je rozkládací a z obou stran se zapisují údaje z prohlídek ..u vás nemáte průkazky?

@mamkanec ahoj, tak to je skvělá zpráva, vyřiď estrelitě gratulaci a přeju oběma též hodně zdravíčka 🙂

jerrymona
17. okt 2010

@katie_25 tehotnu knizku mam, ale vyzera uplne obycajne. 🙂

katie_25
17. okt 2010

@jerrymona no vidíš, asi tak před rokem, když jsem byla na běžné kontrole, tak akorát jedný slečně potvrdil dr těhotenství a dostala průkazku a ještě takový krásný balíček (zřejmě propagační letáky a dudlík a lahvička, byla myslím taky součástí) teď už nic nedávají

jerrymona
17. okt 2010

@katie_25 tak tu nam davaju taky maly "kufrik" so vzorkami, letacikmi atd. 🙂 a nie som si ista, ci nedostanem este raz v nemocnici.

katie_25
18. okt 2010

@jerrymona no třeba od dr. kufřík ještě dostanu, v porodnici nevím

petula22
18. okt 2010

@jerrymona Ahoj, tak koukám, že už jsi ted v tom rodění sama. 😀 Estrelitě moc gratuluji. U nás se opět nezadařilo, v sobotu přišla mrcha a změnil se mi cyklus na 26 dní. 😠

jerrymona
18. okt 2010

@katie_25 neviem. ale myslim, ze moja sestra tiez dostala kufrik v porodnici na slovensku.
musim sa smiat, ked sa pozeram do tvojho pasu. ja si odratavam dni do porodu a ty do kontroly. 😀
@petula22 no pekne ze? nechali ma tu celkom samu. 😒 😀 ja som v jednej teme, kde nas este 6 neporodilo. a to z asi 38 bab. 😅
petula, merias si aj bazalnu teplotu, alebo sledujes nejako ovulaciu?

petula22
18. okt 2010

@jerrymona Neměřím, já jsem po ránu dost neschopná 😵 . Já měla pravidelný cyklus po 28 dnech a ovulku jsem poznala, pěkně mě bolí vždy břicho. Ted už mám podruhé cyklus po26 dnech, minule jsem si myslela, že je to kvůli lékům, které jsem brala a že se to srovná na 28. A ted znovu po 26 dnech, tak se mi to změnilo. Předtím mi vycházela ovulka po 14 dnech, minule už po 12.

jerrymona
18. okt 2010

@petula22 no ak mas pravidelne cykly a ak vies, kedy mas ovulku, tak ok. ale ja som mala tak sialene dlhe cykly, ze som sa premohla a merala kazde rano. myslim ze keby nie toho merania, tak by som doteraz tehula nebola. 😅

petula22
18. okt 2010

@jerrymona My jsme se s manželem dohodli, že tomu ted necháme volný průběh do ledna, to jdu na laparku a pak uvidíme, co nám řeknou. Jen doufám, že mi do té doby vydrží dobrá hladina TSH.

jerrymona
18. okt 2010

@petula22 mozno sa viac uvolnite a pojde to aj samo. 😉

petula22
18. okt 2010

@jerrymona Když mě nepřijde, že bych se nějak moc stresovala.... 😀

jerrymona
18. okt 2010

@petula22 ja viem len podla seba. ja som bola hotova a to sa nam podarilo po roku a troch mesiacoch. 😅 ale ja som taky stresmen. 😅

petula22
18. okt 2010

@jerrymona Já už si to nijak neberu, když mi vloni řekli, že nemám šanci otěhotnět ( kvůli štítné), tak jsem se s tím tak nějak smířila, tak si to moc nepřipouštím. Ted mi řekli, že už je štítka v pořádku, tak malé zklamání bylo, že se nezadařilo, ale pořád si to nepřipouštím.

katie_25
18. okt 2010

@jerrymona chi, jj.. nemůžu se kontroly dočkat.. dnes jsem si volala na výsledek z krve z gynek. a dr. hlásil, že výsledek je vynikající ..jupíííí 😀

jerrymona
18. okt 2010

@petula22 ja tiez ked som sa zacala liecit, tajne som dufala, ze sa hned podari. a musela som cakat tri mesiace. co aj tak nie je prilis vela. 😉
@katie_25 super, tesim sa. a uz si zdrava? 🙂

petula22
18. okt 2010

@jerrymona No právě, že už je to u nás tak dlouho, tak s tím ani raději nepočítám...

katie_25
18. okt 2010

@jerrymona už je to lepší, akorát mi stále teče z nosu, kapky zatím moc nezabraly 😒

katie_25
18. okt 2010

@petula22 měř si třeba bazální teplotu, ať máš přehled a pak uvidíš, podaří se 😉

katie_25
19. okt 2010

@jerrymona už se to blíží 😉 😉 😉 Carolinka bude brzo na světě 😵

jerrymona
19. okt 2010

@katie_25 no jo, uz iba den do terminu. a potom, ktovie este kolko po termine. 😀

katie_25
19. okt 2010

@jerrymona třeba nebudeš dlouho čekat 😉

jerrymona
19. okt 2010

@katie_25 to dufam. 😉 😀