Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

krista
8. dec 2007

Jééé to vypadá super, kdy se chceš testíkovat 😵
A nějaký příznaky? 😵

krista
8. dec 2007

Honem se koukni ať můžu tu zrůdnost zase smazat 😀

niikkyy
8. dec 2007

no dobře no,tady trošku je vidět,ale malinko!!počkej na mě jednou,už te´d mám popraskané boky a trochu na zadku,takže budu vypadat hrozně 😠

krista
8. dec 2007

Niky - fotku 😀

krista
8. dec 2007

Co ten test? 😲 😲 😲

niikkyy
8. dec 2007

fotku neudělám jsou světlý tak na foťáku nebudou vidět!!!!!

test ještě neeeee!!!!je brzo,zítra to spadne určitě!!!!

no příznaky nevím,bolej mě prsa a břicho trochu,chodím často čůrat a chce se mi spát,ale to jsem měla i před MS ☹

krista
8. dec 2007

Niky no vidíš, tak nepřeháněj 😝 Lepší jsou ty světlý, ty mám zase na celých prsou 😅 a o celulitidě nemluvim ☹

A když to zítra nespadne tak bude test? 😵

niikkyy
8. dec 2007

no nevím kdy ho udělám,mám strach ze zklamání zase ☹

no neboj oni mi zčervenaj až budu těhu!!

Hele ale břicho mám šílený,přece bych ho takhle neměla velký už tak brzo kdybych byla 😅

krista
8. dec 2007

No na toho tvorečka pár milimetrovýho se opravdu velký břicho svést nedá 😅
Ale prosímtě ty nemáš velký břicho, viděla jsem tvojí svatební fotku, tak nekecej 😝 😝 😝

Já doufám, že zklamaná nebudeš 😵 Vypadá to strašně hezky, jestli dneska ani zítra MS nepřijde tak to vidím fakt nadějně 😵

niikkyy
8. dec 2007

To jsi neviděla jak ho mám te´d nafouklé!!hrůza děs!!!

no spíš spoždění,brala jsem ty ATB tak možná proto

krista
8. dec 2007

Myslíš že na to má vliv ATB? 😲
To já ani nevim, já ATB snad nikdy nebrala 😅

niikkyy
8. dec 2007

no třeba ano,třeba to mám rozhozený a dostanu to pozdějí 😅

niikkyy
8. dec 2007

ale nechci 😠

krista
8. dec 2007

No jasně že nechceš to já vím 😵
Tak se zítra ozvi prosíííím nebo prostě až se budeš testíkovat, máš doufám nakoupený zásoby 😵

niikkyy
8. dec 2007

mám tu dva testy neboj 😵

ach joo stejně to nevyjde a já se pos.... 😢

krista
8. dec 2007

A nechceš to asi risknout už dneska co? 😅 😔 😅

niikkyy
8. dec 2007

dneska nechci,zkusím to asi ráno dle teploty!!!!!!

hele ty jsi měla nějaké příznaky????mě už z toho hrabe 😖

krista
8. dec 2007

Niky neměla 😅 Nebyly žádné které bych si uvědomovala, to že jsem byla unavená bylo u mě normální, když jsem dělala 12tky a měla jsem dlouhý týden, čekala jsem MS 8.7. a jediný co bylo ten den divný, že jsem měla rýmu (která mě provází celý těhu) a šla jsem za nějakým kuřákem a nadávala jsem, že mi to strašně smrdí a taky jsem se pak někde dočetla, že prokreslená žilní kresba na prsou značí těhu tak jsem si ještě v práci prohlížela prsa a ta žilní kresba tam fakt byla 😀 A taky jsem měla výtok 😉 A ty nic?

niikkyy
8. dec 2007

no ty prsa jsem taky zkoumala ale nevím nevím,mám je nateklé!!!!!!!mě nic není,teda nic nepostřehávám,tak nevím!!kouř mi nevadí a to jsem kuřačka 😅

no uvidíme zítra dojde Mrcha a mám po ptákách 😠

krista
8. dec 2007

Niky no právě já byla taky kuřačka, vlastně jsem přestala v prosinci 06, ale ještě jsem kouřila příležitostně, takže mi to rozhodně vadit nemělo, ale vadilo a vadí mi to doteď 😉

Tak já budu držet palce a zítra dej vědět 😵

niikkyy
8. dec 2007

no mě právě to cígo chutná snad i víc 😅 😅

no jasan dám vědět!!když tu nebudu tak jsem spáchala sebevraždu,pač došla mrcha 😅 😀

krista
8. dec 2007

Prosímtě 😀 😀 😀
S těma cigárama to máme každá jinak, takže nemůžeme ani porovnávat svoje těhupříznaky, někdo zvrací - jiný ne, někdo je beďaratej - jiný ne, jsme každá jiná a uvidíme 😵

niikkyy
8. dec 2007

já ted mam bedary jak svina,cely celo se osypalo 😠 😠 😠 no uvidime ale bolej me strasne zada se asi pos.... 😅

krista
8. dec 2007

A bolívaji tě vždycky?

niikkyy
8. dec 2007

ne nebolej právě,třeba jen lehce,ale tohle je brutus 😠
a ted jsem koukala na ty prsa jo a říly mám videt,ale nevim,já to nezkoumala nikdy tak nevim jestli byli i driv videt

niikkyy
8. dec 2007

jo ale chodím pořád čůrat 😠

krista
8. dec 2007

Tak doufám, že to jsou dobrý příznaky, já chodila častěji čůrat až dýl, pak jsem pár týdnů nechodila často a teď chodím zase častěji, ale v pohodě pořád 🙂

niikkyy
8. dec 2007

no třeba jsem nastydla!!já si žádné naděje nedělám popravdě ☹

krista
8. dec 2007

Niky to přece musíš vědět jestli jsi nastydlá, tak neremcej furt a zítra se budu těšit na teplotku 😵

krista
9. dec 2007

Niky tak jak? 😲