Strach pred operáciou polypu maternice

21. apr 2022

Ahojte, je tu niekto kto ma za sebou tento zakrok ? Nemali ste casom nejake problemy ? Zatial som este nerodila, mam 28 a caka ma hysteroskopia maternice kvoli polypu.

Dakujem 😊

nelly3
21. apr 2022

nic sa neboj, to je uplne lahka nenarocna operacia, po cca 2 hodkach odchadzas domov. mam to za sebou 2x uz.

autor
21. apr 2022

@nelly3 dakujem ti za info,to sa berie aj vzorka na histologiu ? 🙂

nelly3
21. apr 2022

ano

janetinka27
22. apr 2022

neboj sa, nic nebudes citit 🙂 po zakroku budes chvilku ospala, akurat odozneje bolest. ked si oddychnes na dospavacej izbe, uz budes uplne v poriadku 🙂

autor
22. apr 2022

@janetinka27 dakujem, potom si dostala ms normalne ? Lebo mna caka svadba a nechcem aby sa mi to posunulo nejak na sobas 🙈

renka30
22. apr 2022

Tiez som to absolvovala v ramci jednodnovej chirurgie, rano som prisla, poobede isla domov, zakrok trval chvilku. Ziadne problemy som nemala, je tomu cca 6 rokov.

zuzulkazu
22. apr 2022

ahoj, ja som bola tiez v marci, bala som sa riadne ale urbil mi to moj lekar vramci jednodnovky a ani som nevedela ze mi daco robili, takze pohodka, najviac z celeho zakroku ma bolelo pichanie kanyly =D a ano beru sa vzorky histologiu, Ja som prisla na 5:45 a 8:30 uz som sla domov. Kazali mi aby ma niekto vyzdvihol, moj muz samozrejme meskal ale odsoferovala by som to v poho ale zas zalezi ako kto znesie anestezu

janetinka27
22. apr 2022

a budu ti robit aj kyretaz alebo iba hysteroskopiu a ostranenie polypu? mne robili aj komplet kyretaz, ale ja som mala iny problem, bola som na tom uz dvakrat. mne ms prisla o tyzden, ale to preto, lebo ja mam s ms stale problemy a nemala som ustaleny cyklus, vlastne som krvacala skoro stale :D ale ine zeny co som sledovala o tom diskusie, dostali ms potom o mesiac po zakroku

autor
22. apr 2022

@janetinka27 len hysteroskopiu by mali 🙂 ja som mala zase velmi silnu ms, kusy krvi, krce, zvracanie kazdy mesiac

janetinka27
22. apr 2022

neboj, to je len kamera, takze ak ti nebudu nic robit, tak potom ms pride snad v normalnom case, lebo ti nebudu zasahovat do sliznice 🙂 ale urcite ti viac povie aj lekar, co ti to bude robit, oni maju vela skusenosti 🙂

autor
22. apr 2022

@janetinka27 ale tou kamerou vedia potom aj odstranit polyp ?

natassa2
22. apr 2022

nie tou kamerou nie, tu maju len na to, aby tam videli

brujana
12. apr 2024

@nelly3 prosím kde vám výberali polyp ambulantne?

brujana
13. apr 2024

@nelly3 prosím kde vám výberali polyp?

nelly3
13. apr 2024
brujana
13. apr 2024

@nelly3 kde ktorej nemocnici+

lakebabe
13. apr 2024

@brujana mne vyberali ambulantne v Gyn fiv treba sa ku nim sa objednať na konzultáciu. Po Sone dali žiadosť na poisťovňu o preplatenie operácie za týždeň mi volali ze to preplatia platila som 50 eur za narkóze. Ráno ma muž doviezol spísali to so mnou čakala som na izbe v nočnéj koseli. Po zákroku som sa prebrala asi o 13 00 počkali kým po mna príde muž a pustili ma domov to je všetko

nelly3
13. apr 2024

@brujana v trnave u mojho gynekologa