Stúpajúci ľudský choriový gonadotropín po potrate

liebeivetka
14. feb 2017

Caute potrebujem poradit. Presne pred dvoma tyzdnami som potratila v 6tt. Krvacala som len 4 dni. V tom case som mala HCG 18, o dva dni 21 a po tyzdni uz mam cez 50. Podla sona je maternica cista. Co to pre mna znamena? Moze to byt mimomaternicove? Moj gynekolog sa nejak nevie vyjadrit... Znova na krv mam ist o tyzden, bolesti nemam ziadne ale velmi sa bojim preco mi to stupa. Nemate niektora taku skusenost, ze po spontannom aborte vam HCG stupalo ??

sykorkauhliarka
14. feb 2017

no musia ta sledovat az kym nieco neuvidia u mna tiez dlho nikto nic nevidel a potom jeden mlady to zbadal a do hodiny som bola uz pod nozom

liebeivetka
autor
14. feb 2017

@sykorkauhliarka ahoj, a to bolo asi kolko dni po potrate?

sykorkauhliarka
14. feb 2017

ja som nepotratila od zaciatku nikto nic nevidel tebe ako stanovili to ze si potratila ?

liebeivetka
autor
14. feb 2017

@sykorkauhliarka mne povedali, ze som potratila. To bolo pred dvoma tyzdnami. Potom mi brali kontrolne HCG a zistili, ze neklesa ale stupa... a potom zas som bola o tyzden a zasa stuplo...

sykorkauhliarka
14. feb 2017

aaaa v matermici nevideli nic? ani malu bodku?

liebeivetka
autor
14. feb 2017

@sykorkauhliarka nie vraj nic, je uplne čistá...

sykorkauhliarka
14. feb 2017

tak ako mozu vediet ze si potratila....drzim palce aby si to co najskor vyriesila....mne dal gynekolog duphaston ked nic na ultrazvuku nevidel ...ja som stale krvacala tak som sla na pohotovost

liebeivetka
autor
14. feb 2017

@sykorkauhliarka ja som krvacala len 4 dni co je dost málo, dnes som hovorila s inym gynekologom a ten si myslí, ze najpravdepodobnejsie tam niečo este ostalo... Mam čakať....

sykorkauhliarka
14. feb 2017

@liebeivetka jasne neostava nic ine 🙂 a potom to uvidia ked trochu narastie