Svrbenie vagíny, poraďte čo s tým.

miahaven
23. sep 2019

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť... Už tretí den ma svrbí vagina a anal... proste všetko tam dole ... dnes mi skoncili krámy a beriem antibiotiká na zapal zubu.... Neviem čo to je, nikdy sa mi to nestalo, hygienu dodržiavam, pravidelne každý deň sa sprchujem... poraďte prosím čo s tým.. k lekárovi som objednana až na štvrtok, do vtedy ma dovolenku 😓😓

ildiko36
23. sep 2019

@miahaven kup si v lekarni mykomax tabletku..a hypermangan..daj si kupel ale z hypermanganu len zopar kusok..potom canesten masticku

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
23. sep 2019

To bude z tých ATB. Skús tie vaginálne tabletky plus krém Canesten.

miahaven
autor
23. sep 2019

@pininka1 ďakujem
@ahoj0
@ildiko36 ďakujem vám baby 🖤

ildiko36
23. sep 2019

@miahaven najblizsie ked budes brat Atb hned zacni brat aj probiotika..ako aj v hore uvedenom sprave pisali....

simona92101
23. sep 2019

Odporucam masticku Fungicidin,stara dobra komunisticka masticka (je to z tej edicie ako Oftalmoframykoin ocna mast ..),a tiez dobre pomaha emulzia na bezne umyvanie

00ivi00
23. sep 2019

@miahaven ja mam velmi dobre skusenosti s Rosalginom.. To je normalne na vyplach vaginy, tiež kúpiš v lekárni.. Ja mám informácie také že ak nevieš aký druh mykózy máš, nie je moc dobré používať nejaké krémy, lebo sa ti to môže aj zhoršiť 🤔

ivi2891
23. sep 2019

@miahaven choď ku gyn nech ti urobí testy určite máš mykozu na tvojom mieste by som nekupovala žiadne voľnopredajné antimykotika nech ti predpíše lekár lieky aké treba tie sú účinnejšie lebo sú presne na to čo ti treba lebo mykóz je viac druhov .

poska28
23. sep 2019

Ja mám presne to isté.Brala som antibiotiká a popritom aj probiotiká a aj tak mi to nepomohlo.Svrbenie a pálenie som mala strašné.V noci som kvôli tomu svrbeniu nemohla spať,to sa nedalo vydržať.A ešte mi to všetko aj pekne zapuchlo.Dávala som si canesten a potom ma to tak nesvrbelo.Dnes som bola u doktora a predpísal mi taký jednorazový krém do pošvy,ktorý je už v aplikátore a len sa zavedie do pošvy.A povedal,že ten canesten nepomôže,ale mne na to svrbenie pomohol.

natalia2523
12. jún 2022

@miahaven treba rozlíšiť či máš mykózu alebo bakteriálnu vaginózu. Mne pomohol LactoFeel.