Syndróm polycystických ovárií a endometrióza

janina1007
24. okt 2014

Ahojte zenicky... Viem,ze je tu vela takych tem no kym by som sa dopatrala k odpovedi preslo by aj niekolko tyzdnov... chcem sa teda spytat ci je mozne alebo ci nemate skusenosti s tymto... bolo mi zistene pco a zatial nepotvrdena endometrioza... k lekarke som objednana 11.11.
Snazime sa o babo 2 roky, no zatial bezuspesne a az teraz mi lekarka potvrdila pco (aj to ked sa neopytam tak ju to nenapadne povedat mi o tom). Brala som aj duphaston ale zabralo mi to asi len 3 krat a posledny menzes som mala 25.8. (2 dni). Bola som aj u endokrinologa no nezistil nic, ale mala som ist na odber krvi a to 3. a 21.DC lenze 3. vychadzal na nedelu a 21. na statny sviatok, tak povedala ze dalsi cyklus lenze toho som sa nedockala... Teraz beriem iba inofolic s tym ze moja lekarka ma poslala do CAR,nech ma riesi lekarka tam.
Moja otazka znie: je mozne otehotniet s pco a endometriozou??? ak ano co vam pomohlo a ako dlho to trvalo... dakujem zenicky za kazdu radu a prepacte ze som sa tak rozpisala... vdaka a zelam pekny den...

domko11
24. okt 2014

ahoj janina1007, ja som mala PCO diagnostikovane v 20ke, teraz mam 30 a podarilo sa otehotniet, cosa tyka tej druhej choroby, ma to jedna kamoska, a zatial asi rok skusaju a nedari sa im, ale kombinaciu som nemala.na to pco mi povedal gynekolog ze kym, zena ma maternicu otehotniet moze...ja som otehotnela hned po vysadeni antikocepcia asi 3.mesiac, vraj do pol roka sa to da.drzim palce

janina1007
autor
24. okt 2014

@domko11 dakujem