Syndróm polycystických vaječníkov, potrat a snažilkovanie

valeryval
22. máj 2017

Ahojte.. Potrebujem radu,alebo ak ste mala podobnu skusenost ako ja ..Zistili mi PCO pred dvoma rokmi brala som Lutenyl a Inofolic ,potom Dufaston a Inofolic ,otehotnela som pred 2 mesiacmi a potratila 6tt..Este stale som nedostala menstruaciu,po potrate som ani nebrala ziadne lieky (kedze mam PCO) ani vytminy ani nic..Trosku sa bojim ze zase nastanu nejake tazkosti,alebo ze pride k dlchsiemu cyklu ,lebo pred otehotnenim som mala na 35 dni (koli inofolicu)..Chceli by sme sa znova zacat snaziit s manzelom ..Ale este stale cakam na menstruaciu..Kedy ste vy po potrate maly menstruaciu a po kolko ste otehotneli? Dakujem za rady 🙂

dzubo
22. máj 2017

Menstruaciu som dostala 6 tyzdnov po tom...aj kvoli psychike som otehotnela po roku

10andrea12
22. máj 2017

Ahoj aj ja mam PCO ja som brala clostilbegyt potom inj.pregnyl ovulaciu som mala az na 26 DC pri prvom tehotenstve otehotnela som na 3 ti cyklus tehotenstvo v pohode mam krasnu 6 rocnu dcerku teraz som zacala zasa 3.3 bola posledna MS nasadeny clostylbegyt na 14 DC som pichala Ovitrelle 6.4. pozitivny test nasledne sono gestacny vacok 13 mm a tam sme skoncili 2 tyzdne ma este sledovali a nic sa nepohlo poslali ma do nemocky na kyret 10.5. ma robili v narkoze a tiez cakam kedy pride mrcha ...lekarka vravela ze aspon jeden cyklus by trebalo pockat minimalne ...

sona105
31. máj 2017

Ahoj,ja som tiež 10.5 skončila na kyrete. V 9tt som mala MA.tiez momentálne čakám na MS. Dnes je tomu 3tyz,tak snáď príde čím skôr. Pred otehotnením som mala 26 dnove cykly,bola by som vďačná keby sa mi vrátili. 🙂 . Mne lekár odporúčal počkať 6mesiacov... No po 3cykloch by som chcela začať plánovať, keďže sa to nemusí podariť hneď.

valeryval
autor
2. jún 2017

No tak ja už menštruáciu mám už skoro za sebou 🙂 vlastne dostala som po 7tyzdnoch .. Ďakujem za odpovede a dúfam že sa nám podarí čím skôr znova otehotnieť a dotiahnuť do úspešného konca 😍

sona105
3. jún 2017

@valeryval
koľko ti lekári odporúčajú čakať kým sa začnete znovu snažiť?

valeryval
autor
4. jún 2017

@sona105 v nemocnici mi povedali že 3 mesiace a môj gynekológ mi nič nepovedal. Ale teraz v júni idem na prvú kontrolu po potrate ale už k novému gynekológovi a uvidím čo mi on povie..