Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
2. nov 2009

ifulka....dik...si velmi mila 😵 ...ale ja tomu nejak moc neverim....a nechcem si robit moc velke nadeje 😒 ...no ale uvidime....v podbrusku stale nieco citim, ale mozno je to aj to Cevapcici s cibulkou co som mala vcera aj dnes na obed 😀 😀 😀

tatranka111
2. nov 2009

hiva ked ja sa toho testovania už aj bojím a bolí ma podbruško tak asi sa to neskor rozbehne na mrchu i ked som si neskoro nasadila duphaston čiže sa to troška predlži

dám sem tento graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

tatranka111
2. nov 2009

ifulka dakujem tak, ale najlepšie by bolo keby sa objavili dve čiaročky všetkým 🙂

hiva
autor
2. nov 2009

tatranka....testovania sa netreba bat....ale musis sa na to sama citim a byt zmierena s vysledkom, nech uz je akykolvek....ale drzim palce, aby sme si vsetky nasli tie vytuzene // 😵

tatranka111
2. nov 2009

hiva no to by bolo najlepšie 🙂 🙂 🙂

ifulka
2. nov 2009

Však si určitě nic nenamlouváme, děvočky 😉 Jak bysme mohly 😵 Mně břicho bolí od ovulky pořád, ale nevím jestli správně nebo špatně, to se uvidí... A dneska mam takovy vztek na šéfa, ikdyž si to mimořádně dnes nezaslouží 😀
Já se toho testíku taky trošku bojím. Ikdyž jsem si říkala, že s ničím nepočítám, čím dýl si budu moct myslet, že tam třeba // budou, tím líp... Trošku se opíjím rohlíkem 😅 😅 😅
Ale v PAříži se určitě // najdou, tam prostě musí 🙂

hiva
autor
2. nov 2009

no uvidime ... budem sa snazit 🙂...i ked ak nahodou najdem tie // v Parizi, neviem, ako prezijem zbytok rokovania 😅

hiva
autor
2. nov 2009

ale neriesim to.....predpokladam, ze to bude ako vzdy....prehnane nadeje 😒 ....uvidime vo stvrtok....ale bola by to bomba 🙂

ifulka
2. nov 2009

Hehe, ta porada bude teda zajímavá 😉

ifulka
2. nov 2009

Hivi, pozor, ta bomba je časovaná!!! Vybuchne v červenci a bude dělat ooobrovský hluk 😀 😀 😀

hiva
autor
2. nov 2009

😀 😀 😀 ...uz sa tesim ako sa to bude ozyvat po dome 😀 😀 😀

irsina83
2. nov 2009

Hivi, Infulka a Tatranka,

Strasne Vam drzim palce kocky 😉 dufam ze coskoro v tejto teme bude same tt v pasoch :D ja som sa bala testovania, skor som bola nahnevana ze zas som si kupila testy a p.d z toho...lebo ako som ho omocila tak sa nic neukazalo az po 3 minutach...no Hivi ak to zistis v Parizi tak ver ze na rokovanie nebude ani pomyslenie 😀 drzim palce....

ifulka
2. nov 2009

Irsi, diiikyyyy!!!!
Jen bych chtěla uvést na pravou míru svoje jméno, já jsem Ifulka, ne Infulka 🙂 NApřed jsem si myslela, že to je překlep, ale použila jsi to už víckrát, tak si asi myslíš, že je to správně 😉 Já se samozřejmě vůbec nezlobím, to jen tak pro pořádek 😀

irsina83
2. nov 2009

ok ifulka,

no pravdu povediac mne sa tam to N viac hodi 😉

ifulka
2. nov 2009

Opravdu? Mně to trošku připomíná slovo "infantilní" nebo "informace" 😀 Já mám tuhle přezdívku, protože jsem Iva, moji milí mi říkají Ivulka a když jsem jednou jela do Rakouska, tak tam někdo přečetl moje jméno jako Ifa, od toho Ifulka. Složitý vývoj😀 Ale tak nějak jsem si na to zvykla, že už to od gymplu používám fšude 😵

hiva
autor
2. nov 2009

ifula...aj ja som Iva 😉 ...tak dufam, ze zachvilu budeme mat toho trosku viac spolocne....napriklad take // na teste a tt za menom 😉 😵

ifulka
2. nov 2009

Jasně, Hivka... aj termín výbuch bombičky, 1.,2.,3.,...,50. narozeniny našeho stvořeníčka a určitě ještě víc 😀 Jen doufám, že nemáme společného manžela??? 😀 😀 😀

irsina83
2. nov 2009

ifulka,

tak to slovko infatilne mi ani na um neprislo ale ani informacie. ale aspon teraz viem ako vznikla tvoja prezyvka a dava to logiku 😉 aj mne moju prezyvku zas vymyslel brat, ja som kristina - irsina ale nikto mi tak nehovori pouzivam to len ako nick 😉 😉

hivi a tvoj nick sa mi paci 😉

sarafortuna
2. nov 2009

ahojte,
tak škaredší graf som ešte nevidela... ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

Držím vám palce... mne chýba to vzrúšo z počítania dní DPO... ☹ ☹ ☹ momentálne ma neprekvapí, ak príde zajtra mrcha.... lebo som sa v tom mojom cykle "stratila"
Komu sa tentoraz podaria zelené čiaročky v grafe?
Hiva, už by si si veru zaslúžila //. Dúfam, že tam budú... 😉 ale prajem to hocikomu /aj sebe 😀 😀 😀 /

tatranka111
2. nov 2009

baby u mna sa asi tehulkovanie nebude konat ☹ začala som špinit ☹ takže ešte 4 dni budem brat duphaston a potom sa to prepokladám rozbehne.....už ma ajtak bolí podbruško 🙂

tatranka111
2. nov 2009

a ten usmievavý smajlík na konci tam určite namal byt rozhodne sa tak necítim

ifulka
2. nov 2009

Tatranko, nezoufej, ještě může být všechno jinak. Včera jsem četla, že při uhnízdění vajíčka může dojít ke špinění. Moc držím palečky ať je to zítra v pohodě... Hlavu vzhůru 😉

tatranka111
2. nov 2009

ifulka ked ja už asi ani nechcem dúfat teraz mám takú chvílku, že už tomu neverím....dolahla na mna menšia depka, zajtra to už bude hádam lepšie

ifulka
2. nov 2009

Já vím, je to těžký. Tak se stul k mužíčkovi, vyspi se a zítra bude líp... Posílám sluníčko a kytičkovou energii 😵

tatranka111
2. nov 2009

ifulka dakujeeeeem si milá potešilo ma to 🙂

ifulka
2. nov 2009

Tak to je dobře 🙂 Mým hlavním životním úkolem je dělat všem radost (jsem dost ambiciozní, že? 😉 ) Tak jestli Ti mých pár slůvek pomohlo k alespoň o stupínek lepší náladě, tak můžu jít s klidným srdcem spát... 🙂

tatranka111
2. nov 2009

ifulka no možno za tú tvoju ambicioznost 🙂 dostaneš o pár dní odmenu 🙂 🙂

ifulka
2. nov 2009

Odměna bude každopádně 😉 Buď červená nebo zelená 🙂 I ta červená by pro mě byla pokrok, kdyby přišla sama a ne po injekci 🙂

tatranka111
2. nov 2009

nooo tak to ano ja zase dúfam, že ovu nepríde zase až za osem mesiacov

ifulka
2. nov 2009

A Ty bereš hormony, nebo plánuješ laparku, Tatranka? Já jsem měla štěstí, mně clostil zabral hned první měsíc. Sice vyrostl jen jeden folik, ale i to mi stačí ke štěstí 🙂